Garnier, Czysta Skóra, Żel głęboko oczyszczający

Garnier, Czysta Skóra, Żel głęboko oczyszczający

Dzięki złuszczającemu działaniu cząsteczek naturalnego pochodzenia dogłębnie oczyszcza i odblokowuje pory, eliminując wągry/ zaskórniki. Wzbogacony w mineralny cynk i eukaliptus poaga zapobiegać ponownemu tworzeniu się wągrów. Dla skóry tłustej i mieszanej narażonej na występowanie wągrów i niedoskonałości.

może być

Ja nie oczekuję od zwykłego żelu do mycia twarzy żadnych cudów, a już na pewno nie pozbycia się zaskórniaków. żel do mycia ma myć, no i temu się to udaje.
Dobrze oczyszcza skórę w dni "powszednie"(od porządnego oczyszczania mam maseczki i peelingi). nie pieni się nachalnie więc nic nie wpływa do oczu. nie śmierdzi chemicznie, jak używane przeze mnie wcześniej żele Clean&Clear. Ma małe granulki, których jednocześnie jest dużo więc jakoś bardziej mi odpowiada niż produkty C&C.
Mojej skóry ani nie podrażnia ani nie wysusza,natomiast czuję, że moja skóra jest dobrze umyta.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Kiedyś kiedyś :-)

Kiedyś używałam go na okrągło :-)
Bardzo dobrze ścierał martwy naskórek i cera była po nim zdecydowanie odświeżona. Bardzo mi odpowiadał.
Niestety do czasu...
Chyba cera mi się zmieniła (albo minimalnie zmienili skład), bo po około półtora roku zaczął mnie podrażniać :-/
Skóra po użyciu robiła się czerwona i czułam, że jest zdecydowanie za mocny.
Myślę, że jeżeli ktoś ma cerę tłustą to jest to żel właśnie dla tej osoby.

Używam tego produktu kiedyś dawno temu
Ilość zużytych opakowań: dużo :-)

Nie dla mnie

Cóż, może komuś się spodoba... Mnie nie przypadł do gustu wcale!

Minusy?
1. Wylewał się z opakowania - do umycia buźki wystarcza niewielka ilość, a na ręce lądowało pół zawartości :/
2. Nie radzi sobie z zaskórnikami, było ich tyle samo co przed jego użyciem.
3. Koszmarnie WYSUSZA skórę - mam mocno przetłuszczającą się, trądzikową cerę tymczasem po dwóch tygodniach stosowania stała się sucha, zaczerwieniona i nadwrażliwa. Byłam bardzo zdziwiona, tym bardziej, że na dzień i na noc stosuję dobre kremy nawilżające.

Drogie Wizażanki uważajcie na ten żel myjący - jestem przykładem tego, że nawet bardzo tłustą skórę kosmetyk Garniera potrafi przesuszyć w dwa tygodnie :/

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

hmm...

Żel jest dość wydajny. To na plus. Utrzymywał skórę w stanie trochę gładszym niż wcześniej. To też. Ale poza tym...
napakowany SLSami, mocno wysuszający, prawie zupełnie nie radził sobie z zaskórnikami, na większe zmiany trądzikowe jeśli miał jakiś wpływ to praktycznie pomijalny, na ogólny stan cery nie wpływał in plus, ale też nie pogarszał, chyba. A używałam go dłuuugo, dopóki nie przerzuciłam się na znacznie łagodniejsze preparaty (w stylu cetaphilu, a teraz olejki).

Używam tego produktu od: hoho
Ilość zużytych opakowań: nie wiem, ale sporo

Dobry.

Bardzo udany żel/peeling do twarzy. Jest delikatny, nie podrażnia skóry. Dobrze oczyszcza. Prawie bezzapachowy. Łato się spłukuje. W pełni spełnia swoje zadanie. Polecam na codzień.

Nie dla mnie

Nie mam rważliwej cery, ale po stosowaniu tego produktu skora bardzo mnie piekła. Oczyszczał ( za to gwiazdki ), ale jak dla mnie tez podrażniał. Nie wysusza co jest plusem. Aczkolwiek ja sie więcej na takie bajery nie pisze ;]

Używam tego produktu od:2 tygodni

Poprostu dobry. ;|

A więc dostałam go od kuzynki, która go sobie chwaliła. Nie mówiła, że zdziałał cuda ale poprostu - jest całkiem fajny. Według mnie jest to zwykły żel do mycia twarzy tyle, że ma peelingujące drobinki. Gdy używałam go regularnie przesuszył mi skórę na policzkach. Aktualnie urzywam go kilka razy w tygodniu - jako peeling. W tym się sprawdza ;>
Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:ohohoho już nie pamięęęętam
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

taki ło

prawde mowiac po dluzszym zastosowaniu tego specyfikuje skora po nim jest bardzo sciagnieta, dobrze myje ale jednak nie ma tego czegos.
plusy:
+miekka skora po uzyciu
minusy:
- wylewa sie z tubki
- piecze po nim skora
- uczucie sciagniecia
- zbyt male drobinki
Używam tego produktu od: 2-3 mies

dobry

Produkt ten mimo iż przeznaczony jest do głebokiego oczyszczania twarzy to nie spełnia tego co zapewnia producent. zamiast oczyszczać z zaskurników to zdziera skórę i starsznie podrażnia. Jedyny plus to to ze złuszcza martwy naskórek ale wielki minus za te zaskurniki ;/ nie kupie i nie polecam

Używam tego produktu od: pol roku

***

Szukałam czegoś na odmianę. Żel, którego używałam już przez długi czas skończył mi się. Garnier kupiłam w promocji. Moim zdaniem jest to przeciętny myjek, producent obiecuje więcej niż żel spełnia... jakieś oczyszczanie porów, zapobieganie wągrów[?] Oczywiście moje oczekiwania nie sięgają tak daleko.
Oczyszcza, ale nie głęboko, a drobinki są zbyt drobne i zbyt delikatne by pozbyć się obumarłych komórek i by zapobiec ponownemu powstawaniu wągrów. Wolałabym, żeby tych drobinek nie było, bo tylko niepotrzebnie wchodzą w oczy i je podrażniają.
Konsystencja leista. Opakowanie to porażka: żel wylewa się z niego, dużo się marnuje.
Mnie nie wysuszył.
Cena przystępna i jest dość wydajny.
Używam go na co dzień: rano i wieczorem. Fajnie odświeża. Za tę cenę nie oczekuję niczego lepszego.

Używam tego produktu od: czerwca
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego.

Nie warto kupować.

Nie warto kupować tego żelu.
Po pierwsze zupełnie nie pomógł mi oczyścić skóry, choć stosowałam go dwa miesiące.
Po drugie moje czoło świeciło się po użyciu żelu jak gwiazda, mimo to nadal dawałam mu szansę.
A po trzecie moje policzki wysuszyło i wysypało czerwonymi, drobnymi krosteczkami, z czasem coraz więcej, więc odstawiłam żel.

Jedyną zaletą żelu jest jego duże opakowanie.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

dobrze sobie radzi

Od okresu nastoletnio-pryszczatego używam go razem z kremem matującym garniera (z cynkiem)i zestaw ten dość dobrze bronił i broni mnie przed pryszczami. Raz na dłuuugi czas coś wyskoczy, ale są to pojedyncze krostki.

Żel delikatnie ściera naskórek, skóra jest po umyciu gładka. Jest dość rzadki, ale po nauczeniu się "obsługi" opakowania, nic się nie wylewa nadmiernie.

Wydaje mi się że troszkę wysusza, bo po umyciu skórę mam jakby ściągniętą, ale może to kwestia indywidualna. Z resztą to chyba nic wielkiego, skoro zwykle po umyciu nakłada się i tak jakiś krem.

Polecam ten żel, dla osób z problemem trądzikowym razem z kremem.

Używam tego produktu od: kilku lat

Ilość zużytych opakowań: duużo