Biotherm, Body Resculpt, Stretch Oil (Ujędrniający olejek do ciała)

Biotherm, Body Resculpt, Stretch Oil (Ujędrniający olejek do ciała)

Olejek o delikatnym, kwiatowym zapach. Zawiera w swoim składzie między innymi: kwasy Omega 3 i 6 (zapobiegające powstawaniu rozstępów) oraz witaminy E i F (odżywiające i poprawiające napięcie skóry).

na rozstępy, ujędrniające
olejki do ciała i do masażu
zapachowa
z pompką

Dobra jakość, nie ta cena.

Kosmetyki marki Biotherm mają bardzo dobrą jakość i jestem skłonna za niektóre z nich naprawdę zapłacić ich cenę rynkową. Ten produkt niestety się do takowych nie zalicza. Pod względem jakościowym nie mam mu nic do zarzucenia, jednak jego cena jest dla mnie za wysoka. Takie samo działanie ma olejek bio-oil i znacznie niższą cenę. Recenzując ten kosmetyk muszę napisać, że jest to bardzo dobry olejek, który szybko się wchłania, super nawilża, odżywia skórę, wygładza ją. Po dłuższym zastosowaniu możemy zauważyć znaczną poprawę kondycji skóry. Kosmetyk nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, zapach ma przyjemny, opakowanie również ułatwia aplikacje i sprawia, że stosowanie tego olejku to prawdziwa przyjemność. Jednak że, jak już wspominałam taki sam efekt daje mi inny olejek, z którego jestem bardzo zadowolona i jego cena jest o wiele niższa.

Miły w użyciu

Jak przystało na olejek pozostawia skórę natłuszczoną, jednak w sposób bardziej subtelny w porównaniu do zwykłego, klasycznego olejku.
Ma postać dosyć jak na oleje płynną, więc się łatwo i szybko rozsmarowuje.
Co do efektów to nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów, oprócz tego, że po nałożeniu skóra jest miła w dotyku, tak jak juz pisałam, w subtelny sposób "naolejkowana".

Dosyć drogi i bdb

Bardzo dobry ujędrniający olejek do ciała o przyjemnym zapachu. Bije na głowę inne stosowane przeze mnie balsamy, mleczka i olejki ujędrniające. Ma moim zdaniem tylko dwie wady: JEST MAŁOWYDAJNY (ale ja lubię używać go w większej ilości-buteleczka starcza mi na ok. 2 miesiące) i DOŚĆ DROGI. ZALETY: praktyczne i miłe dla oczu opakowanie z pompką, fajny zapach, łatwe wchłanianie się, nie pozostawia tłustej warstwy, nie lepi się i nie tłuści ubrań, znakomicie wywiązuje się ze swoich zadań: ujędrnia, wygładza, nawilża skórę i pozostawia na niej delikatny zapach, skóra regularnie traktowana olejkiem jest wyraźnie lepiej odżywiona, bardziej miękka, gładka, zwarta i odporna na zmiany wagi ciała. Nie wiem jak ten produkt radzi sobie z rozstępami i cellulitem- stosuję go zapobiegawczo, bo nie mam ich dzięki regularnym ćwiczeniom i odpowiedniej pielęgnacji.
Używam tego produktu: prawie 2 lata.
Ilość zużytych opakowań: po 5 przestałam liczyć.