Dermacol, Imperial Make - Up (Podkład z wyciągiem z orchidei)

Dermacol, Imperial Make - Up (Podkład z wyciągiem z orchidei)

Kategoria

Nawilżający make - up z ekstraktem z orchidei pobudza komórki skóry i odżywia ją. Zagwarantuje Twojej skórze długotrwałe nawilżenie, które pozwoli jej zachować piękno kwiatu orchidei. Bardzo delikatna konsystencja natychmiast skórę rozjaśni dodając jej świeżości i witalności. Zawiera jedwabne silikony
Testowano dermatologicznie.

nawilżające
fluidy
normalna
hipoalergiczna
w tubce

Jak krem BB

Podkład bardzo lekki, idealny na lato. Faktem jest to, że nie przesuszy skóry, nawet tej odwodnionej. Nie jestem w stanie stwierdzić czy nawilża ale efektu ściągnięcia nigdy nie zauważyłam. Pozostawia lekko świetliste wykończenie, nawet go nie przypudrowuje, ponieważ tak wygląda naturalniej.
Miałam dwa odcienie, ten najjaśniejszy Fair i Nude. Jaśniejszy jest odpowiedni dla typowych bladziochów, na początek wiosny, gdy cera jeszcze nie złapała promieni słonecznych. Nude, to kolor już nadający się na lekką opaleniznę. Podkład ładnie się dopasowuje, lecz podtony jak dla mnie są zbyt zimne, a karnacja polek zazwyczaj wchodzi w tony ciepłe, żółte.

Czy ja wiem

Podkład ma średnie krycie i nie ukryje ciemnych śladów po wypryskach, więc niestety nie dla mnie. Ładnie wygląda na twarzy bo nie robi maski a nic z tych rzeczy. Szybko zaczyna się świecić, ale w koncu jest to podklad nawilzajacy wiec po prostu to przez moja mieszana skore i nie moge tego uznac za wade. Jestem blada i kolor pale jest bardzo fajny i jasny i nie ma duzo rozowych tonow.

Bardzo dobry podkład

Podkład kupiłam w słowackiej drogerii. Kosztował mniej, niż jest podane w opisie, około 30 zł. O Dermacolu pisano już wiele, więc skusiłam się na ta markę. I to był strzał w 10-tkę. Wybrałam odcień 02, który idealnie dopasował się do mojej cery na czas jesieni. Właśnie wygrzebałam resztki z dna butelki, więc czas na ocenę.

Opakowanie podkładu jest wygodne, higieniczne (szklana butelka z pompką) i pozwala na wydobycie dokładnie takiej ilości produktu, jak potrzebujemy. Co prawda, gdy podkład się kończy - jest problem z wygrzebaniem resztek, ale ogólnie można sobie z tym poradzić jak ktoś chce.

Podkład jest lekki i łatwo się rozprowadza palcami. Nie wiem, jak inne sposoby aplikacji, bo nie stosowałam. Dopasowuje się do odcienia twarzy i nie tworzy maski, jest lekko przejrzystym więc efekt jest naturalny. Po nałożeniu skóra jest rozświetlona i ma wygładzony koloryt. Ten efekt gładkiej, zdrowej buzi utrzymuje się cały dzień.

Podkład nie zapycha porów (ech, mieszana cero!), nie podrażnia i nie powoduje zaskórników. Nie powoduje również ściągnięcia skóry twarzy.

Na podkład nakładałam często puder bambusowy Paese lub L\'Oreal True Match (mam tłuste czoło i nos, matowienie jest niezbędne). Czasami stosowałam go bez żadnego pudru i wtedy efekt był równie trwały, choć bardziej naturalny.

Podkład nie brudzi wszystkiego dookoła i łatwo zmywa się z rąk. Nie miałam problemu z demakijażem.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

leciutki

Podklad zakupiłam w Czechach w drogeri DM za 169 koron.Zakupiłam go z ciekawości.I jak dla mnie jest bardzo fajny.
\\n+ nie robi maski.Ja mam odcien PALE naj jaśneijszy.
\\n+bardzo łatwo sie go rozprowadza pedzlem(ja mam pedzelek typu skunks)jak i palcami
\\n+u mnie na twarzy podklad trzyma sie bardzo długo
\\n+po nałożeniu podkladu buzia jest rozjasniona,promienna,świerza
\\n+ nie zapycha i nie uwidacznia porów
\\n+nie uczula (a jestem ale sklonna do alergi)
\\n+nie wysusza skory(mam cere bardzo suchą)
\\n+malutka ilość wyciśniętego podkladu wystrcza na pokrycie twarzy
\\n+krycie ma średnie ale mi odpowiada
\\n+pompka
\\n+zapach ma przyjemny
\\n+ niska cena
\\n+ łatwa dostepnoś zakupu
\\n+ na wiosne jest idealny
\\n
\\nMinusów w nim nie ma.Oczywiście jak dla mnie.Ja dużego krycia nie wymagam od podkladu.Nie mam problematycznej cery.Dla mnie podklad nie może mnie uczulac i wysuszac skóry buzi.Jak narazie jest moim ulubieńcem :)
\\nPodklad nakladam na krem Pharmaceris z filtrem 30.