Shiseido, The Makeup, Luminizing Color Powder (Puder prasowany)

Shiseido, The Makeup, Luminizing Color Powder (Puder prasowany)

Fantastycznie wykańcza makijaż. Każda wersja kolorystyczna pudru zawiera 3 odcienie, dzięki którym można ładnie modelować wygląd twarzy. Rozświetla, matuje, sprawia, że buzia wygląda zdrowiej. Wszystko to ułatwia świetny pędzelek dołączony do puderniczki.

jedwabista skóra

Mam suchą skorę, która właściwie nie potrzebuje zmatowienia. Stosuje puder by utrwalić makijaż. Puder shiseido bardzo mi sie spodobał, niezwykle drobnozmielony, bardzo delikatnie matujący, łączący trzy kolory dzięki czemu można stworzyć odcień idealny dla siebie lub wymodelować rysy twarzy. Nawet (wyjątkowo) spodobał mi się dołączony do niego pedzelek, którego używam poza domem :)
Daje satynowe wykończenie. Idealny do dziennego makijażu.
Trudno go przedawkować.
Niestety nie należy do najtrwalszych, choć mi to nie przeszkadza, bo lubię w ciągu dnia przypudrować sobie nosek :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Krótki efekt

Zużyłam jedno opakowanie i na tym poprzestałam. Jest delikatny, bardzo drobno mielony, nałożony na twarz po prostu niewidoczny. Efekt bardzo naturalny, niestety słabo matowi. Jak dla mnie efekt był fajny ale krótkotrwały. Plus za to że nie podkreśla skórek i rozszerzonych porów. Jednak za tą cenę mógłby być bardziej trwały...

Używam tego produktu od:2 lat

Bardzo dobry puder

Wg mnie jest to bardzo dobry produkt, godny polecenia i wypróbowania.

Idealnie nadaje się do wykończenia makijażu.
+ Jest bardzo drobno mielony, dla mnie to najważniejsza cecha dobrego pudru
+ nie odznacza się na twarzy, nawet jeśli nałożymy go kilka razy w ciągu dnia na twarz, czyli idealny do poprawek w ciągu dnia
+ twarzy po jego użyciu jest pięknie rozświetlona
+ dzięki połączeni 3 kolorów, ładnie stapia się z kolorem skóry
+ ładna, praktyczna puderniczka z lusterkiem i bardzo fajnym pędzlem czyli idealny puder do noszenia w torebce

Jego jedyny minus to fakt że
- nie matuje na długo, może to przeszkadzać osobą z tłustą cerą.

Puder nie kryje ale wg mnie to nie jest jego zadanie.

bardzo dobry

Hmmm... I co ja mam napisać o tym cudaku? Są takie dni, gdy ten puder mnie zachwyca, ale są też i takie, gdy doprowadza mnie do szewskiej pasji. No coż... na pewno nie pozostawi żadnej pudernicy obojętnej ;)

Elegancka i solidna puderniczka świetnie prezentuje się w dłoni ;) i bez problemu mieści w torebce.

Puder jest baaaaardzo zmielony i mocno sprasowany, dzięki czemu jest bardzo wydajny. SUBTELNIE modeluje i rozświetla twarz, nie uczula, raczej nie kryje i też nie matuje, i niestety jest efemeryczny... a szkoda. Zmiękcza rysy i wprowadza grę widocznej- niewidocznej mgiełki.

Na pewno nie zaspokoi pudernicy żądnej mocnych wrażeń i efektów. Używam tego produktu od: 1,5 roku

Rewelacja

Długo zastanawiałam się pomiędzy estee lauder i shiseido i jednak wybrałam shiseido (i to był dobry wybór:)). Puder jest rewelacyjny-mam kolor L4 dość ciemny, nadający się do ciemnej karnacji.Dzięki 3 kolorom można nim świetnie wymodelować twarz,ma super kolor ani trochę nie wpadający w pomarańcz, jest trwały, doskonale matuje, po nałożeniu na twarz złote drobinki, które znajdują się w nim w śladowej ilości są niewidoczne:). Bardzo bardzo polecam!

Używam tego produktu od :
Ilość zużytych opakowań zaczynam pierwsze:

Bardzo fajny

Jestem właścicielką koloru L3 już od ponad pół roku. Ku mojemu niezadowoleniu puder ten, a właściwie "trójkącik" w odcieniu beżu zaczyna mi się kończyć :) A szkoda.. Bardzo polubiłam ten puder. Pierwszy plus otrzymuje ode mnie za opakowanie- solidne, wytrzymałe, z wygodną przegródką na pędzelek oraz w lusterkiem. Kolejny plus za pędzelek- wyśmienity, wygodny, bardzo wygodny w użyciu. Kolejny plus za puder- doskonale modeluje się nim owal twarzy! Mój TŻ stwierdził kiedyś nawet, że wyglądam jakby mi ktoś buźkę "rozmył" w fotoszopie- była taka delikatna, lekko pudrowa :) jak to po obróbce :D Jeszcze jeden plus za wydajność- jak na produkt Shiseido starcza na baaaaardzo długo (a używam go praktycznie codziennie).
Minusik to oczywiście cena :) i to, że mógłby matowić na delikatnie dłużej ;). Jednak mimo tego, chętnie go kupię jeszcze raz.

Używam tego produktu od: ponad 8 miesięcy

bardzo dobry

Świetny puder! Piękne kolory, twarz naprawdę nabiera blasku, nie widać go, a twarz nie ta sama. Minusy: jest nietrwały, po kilku godzinach znika z twarzy całkowicie, ponadto bardzo szybko się zużywa ;)

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące

Rewelacja

Puder zadowala mnie pod każdym względem :) Przede wszystkim doskonale modeluje twarz, daje efekt zdrowej, wypoczętej cery. Jako bladolica szczególnie cenię sobie to, że nie daje płaskiego, sztucznego, ciężkiego efektu. Dobrze matuje. Zamknięty w efektownej puderniczce, z lusterkiem i pędzelkiem bardzo dobrej jakości. Jedyny minus to niestety cena.

w porzadku

Oceniam kolor Translucent - mialam wtedy faze na zrobienie sie na japonska gejsze:) I faktycznie - mozna ladnie wymodelowac sobie w ten sposob buzie. Puder nie zapycha, nie sciera sie w ciagu dnia, ale i nie matuje w wystarczajacym stopniu - po paru godzinach strefa T mocno sie blyszczy:( Ma tandetny pedzelek.
Ogolnie - solidny produkt,ale za taka cene to juz chyba lepiej w mineraly zainwestowac.

Używam tego produktu od:kilka ms

taki sobie

Puder jest twardy , drobno zmielony a co za tym idzie wydajny, opakowanie takie sobie nic specjalnego plus za pomysłową przegródkę na pędzelek który jest mięciutki ale do nakładania pudru to on się raczej nie nadaje, raczej do poprawek poza domem . Puder przy nakładaniu na pędzel strasznie się kruszy i brudzi opakowanie i lusterko , na twarzy nie widzę żadnych spektakularnych efektów , podkreśla rozszerzone pory , nie matuje !! Po takiej marce jak shiseido spodziewałam się czegoś więcej no i ta cena 165 zł w perfumerii to jakaś kpina !!

Używam tego produktu od:tygodnia

bardzo dobry

Chciałam się wstrzymać z recenzją, ale nie wytrzymałam.
Dostałam ten puder na Mikołaja i jestem bardzo zadowolona. Na początku bałam się, że będzie za ciemny do mojej karnacji, bo dostałam odcien L4, a nie należę do mulatek.
Ale okazało się, że jest super. Można wymodelować bez problemu twarz za pomocą genialnego pędzelka. Po zmieszaniu dwóch jaśniejszych kolorów ładnie matuje i łagodzi twarz, a ciemniejszy też się momentami przydaje.
Nie wysusza skóry i nie zbryla się. Utrzymuje się długo i jest praktycznie niewidoczny.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

też będzie krytycznie

Czytając tyle pozytywnych opinii i pochwał nad tym produktem zaczęłam się zastanawiać że coś ze mną chyba jest nie tak...bo ja nie odnajduję w tym pudrze żadnej, ale to dosłownie żadnej pozytywnej cechy.
Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami że nie sposób zauważyć na buzi jakikolwiek efekt: ani nie matuje, ani nie rozświetla ani nie wygładza. Może to kwestia koloru (mam L1) ale teoretycznie jest idealnie dobrany do mojej jasnej cery.
To jedna z większych porażek jeśli chodzi o moje zakupy kosmetyczne w ostatnich miesiącach.
Osobiście nie polecam :-(