Shiseido, The Makeup, Luminizing Color Powder (Puder prasowany)

Shiseido, The Makeup, Luminizing Color Powder (Puder prasowany)

Fantastycznie wykańcza makijaż. Każda wersja kolorystyczna pudru zawiera 3 odcienie, dzięki którym można ładnie modelować wygląd twarzy. Rozświetla, matuje, sprawia, że buzia wygląda zdrowiej. Wszystko to ułatwia świetny pędzelek dołączony do puderniczki.

Nad czym te zachwyty???

Podpisuje sie pod slowami poprzedniczki! Ten puder nie robi absolutnie nic. Moze przez chwilke utrzymuje sie na twarzy, jak lekka mgielka... Ale znika blyskawicznie bez sladu. Szkoda wydanych pieniedzy...

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

nie rozumiem...

Ludzie! Zupełnie nie rozumiem zachwytów nad tym pudrem! Zachęcona pozytywnymi opiniami Wizażanek wykosztowałam się na to „cudo” (ponad 160 zł w sephorze), po czym doznałam totalnego zaskoczenia… ten puder nie robi praktycznie nic. Delikatnie, powtarzam DELIKATNIE matuje, i DELIKATNIE rozświetla pozostawiając mikroskopijne drobinki na buzi. Ale nie za taką cenę! Czytając pełne zachwytów recenzje maiłam nadzieje na spektakularne efekty ale srogo się zawiodłam…Po prostu ot taki sobie nicnierobiący puderek dla osób o raczej nieskazitelnej cerze, które lubią bardzo bardzo delikatny, niewidoczny makijaż. Z pewnością nie dla osób o tłustej, czy mieszanej cerze…szkoda pieniędzy!

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:naczęte 1

Bardzo dobry puder.

Bardzo dobry, lekki i delikatny puder do twarzy. Posiadam odcień L3, kolory są dobrane doskonale (szczególnie 2 jaśniejsze trójkąty, bo głównie ich używam), nadają się dla bladolicych.

Puder daje bardzo ładny efekt - subtelny mat połączony z efektem promiennej, lekko rozświetlonej cery - taki zdrowy, elegancki wygląd i zmiękczone rysy twarzy. Puder nie kryje mocno, kolor nie jest bardzo widoczny na twarzy, posiada raczej walory upiekszające, a nie korygujące. Nie podrażnia, nie wysusza skóry; trwały przeciętnie. Elegancka i solidna puderniczka, wygodny pędzelek.

Bardzo przyjemny!

Dopiero zaczęłam swoją przygodę z tym kosmetykiem i oto moje spostrzeżenia:
- zmiękcza rysy twarzy
- prawie niewidoczny
-matuje
-rozświetla
-brak efektu maski
- bardzo fajne połączenie trzech pasujących do siebie odcieni
-poręczny, gęsty pędzelek
-lusterko
POLECAM MÓJ KWC DO TOREBKI!!!!! :)

Używam tego produktu od:TYG
Ilość zużytych opakowań:PIERWSZE

Jestem na tak!

Do tej pory uzywalam "cudnych" pryzm givenchy, ale niestety czar prysl.Popękały w połowie opakowania,pomyslalam pech,ale niestety drugi raz przy mniejszym ubytku stalo sie dokladnie to samo,zatem to chyba nie przypadek.
Szukalam cos, co da podobny efekt ale okaze sie wydajne i trwale a nie bublowate. Przyznam,ze zadna z konsultantek z sephory sama nie zaproponowala marki shiseido dopiero sama zapytalam o efekt.
A wiec moje uwagi.
Jest o wiele bardziej wydajny od givenchy.
Zapach śliczny, delikatny i nie męczy.
Efekt naprawdę robi szał,szkoda tylko,że dość często trzeba robić poprawki.
Puderniczka naprawde wiele wytrzymuje i nie ma na niej rys ani niczego takiego. Puder raz mi upadl na kafelki w lazience i bez uszczerbku przezył ten upadek co w przypadku prisme again wyszłoby raczej prisme libre ;-)
Jest naprawdę świetny, zaprzyjaźniłam sie z nim chyba na dobre ale...brakuje mi w shiseido tego "czegos", dlatego na kwc nie zasluguje ale mimo to polecam go serdecznie

Używam tego produktu od:1 miesiaca

Skrab w mojej kosmetyczce

Skusiły mnie do kupna 2 rzeczy: wysokie oceny na KWC i chęć posiadania w końcu czegoś wyjątkowego..i nie pomyliłam się. Znalazłam to czego szukałam-puder który jest nie widoczny na twarzy ale efekt widać np. na zdjęciach (twarz wygląda bajecznie). Może faktycznie, nie matuje na długo ale dodaje skórze witalności i szlachetności. Nie zauważyłam jeszcze różnicy w modelowaniu twarzy tymi kolorami ale pewnie i do tego dojdę. Jeśli szukasz delikatnego wykończenia makijażu to ten puder sprawi, że poza delikatnością poczujesz też luksus naprawdę dobrej marki.

Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1

Warty sprobowania

Bardzo ładne, estetyczne opakowanie. Głównie rozjaśnia i rozświetla cerę. Mam cerę mieszaną i nawet nieźle się dla mnie sprawdził. Jednak za tą cenę spodziewałam się czegoś bardziej efektownego. Trzeba często nanosić poprawki. Nie mogę mu konkretnie niczego poważnego zarzucić, a jednak czuję się trochę zawiedziona.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

nie rozczarował mnie:)

Lubię ten puder. Mam odcień L3.
Dwa jaśniejsze kolory rozświetlają i delikatnie, bardzo subtelnie rozjaśniają twarz. Ciemniejszy trójkącik (wcale nie jest ciemny, jest b. naturalny) nakładam na policzki, choć bezpiecznie mogę go nałożyć nawet na całą twarz, mimo mojej jasnej karnacji.
Dwa jaśniejsze trójkąciki mają bardzo delikatne drobinki widoczne tylko w słońcu. Ale bez obaw - drobinki są ledwo widoczne.
Puder jest niewidoczny na twarzy, a robi to "coś", zmiękcza rysy:)
Zapach jak dla mnie bardzo intensywny.
Minus za małą wg mnie wydajność, po niecałym miesiącu widzę już jakiś ubytek. Fakt - nakładam go sporo i używam codziennie.
Plus za to, że matuje (choć mógłby na dłużej) i rozświetla jednocześnie.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań:

zawsze do niego wracam

Świetny puder, zarówno na podkład jak i do samodzielnego stosowania. Używam najciemniejszej 4-ki, więc stosuję go również jako brązer albo róż.
Efekt ciemniejszy z kolejną nałożoną warstwą, ale nie sposób przedawkować i zrobić sobie z twarzy maskę. Nawet kilka maźnięć pędzlem czyni buźkę wypoczętą i jak gdziesz tu czytałam, niczym po retuszu.
Brak jakichkolwiek drobinek uważam za duży plus.
Bardzo wydajny, starcza na ok. 10 mcy.
Jedyna wada jaką zauważyłam, to szybciej zużywająca się najjaśniejsza część, ale to zdarzyło mi się tylko raz na trzy opakowania.
Dobra wiadomość dla dziewczyn noszących go przy sobie, poprawili pędzelek i juz nie lata po opakowaniu :)

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:zaczynam czwarte

wspaniały

Bardzo dobry puder! Delikatny, niewidoczny na twarzy a daje wspaniały efekt. Ujednolica, kryje rozszerzone pory, rozświetla i matuje gdzie potrzeba. Robi to w sposób nienachalny, twarz nie jest płaska, a człowiek nie wygląda jakby wpadł w mąkę.
Dyskretne drobinki (widoczne tylko z bardzo bliska i w ostrym świetle) ożywiają cerę.
Jest fantastyczny, a L1 to odcień idealny dla bladych cer.
Polecam.Używam tego produktu od:kilku tygodni

Ekstra

To bardzo fajny, lekki i dość wszechstronny puder. Daje świetny efekt - idealne połączenie teoretycznie dwóch sprzecznych i nie dających się pogodzić wykończeń ;) - matu i rozświetlenia. Bardzo miło i łatwo się aplikuje a dołączony miękki, dobrze wyprofilowany pędzelek jest nad podziw dobry :).

Lubię go.

a jednak....

Wcześniej napisałam bardzo krytyczną opinię ale muszę ją zmienić. Mam teraz wersję L2. Zauważyłam że puder oprócz tego że dobrze matuję ładnie - ładnie kryje, szczególnie rozszerzone pory. Teraz w okresie letnim nie używam podkładów tylko korektor i ten puder a buzia jest gładka, matowa i zdrowo wygląda cały dzień.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:drugie