Joanna, Sensual, Plastry z woskiem do depilacji ciała

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Dzięki swojej nowoczesnej, elastycznej formie plastry łatwo dopasowują się do kształtów ciała i trwale usuwają włosy wraz z cebulkami. Zawierają ekstrakt z rumianku, który działa na skórę łagodząco i kojąco.
Po zabiegu efekt aksamitnie gładkiej skóry utrzymuje się przez kilka tygodni, a stosowane systematycznie osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie.
Do opakowania dołączono buteleczkę z oliwką łagodzącą i kojącą ewentualne podrażnienia.

Wbrew ocenie...

Postanowiłam zakupić plastry, bo nie chciałam tym razem katować się depilatorem. Ot taka odmiana :D.
Zanim jednak zakupiłam, postanowiłam jak zwykle zajrzeć, jak na temat danych plastrów wypowiadają się wizażanki.
Niestety, nie wyłoniłam spośród tych opinii faworyta, więc wybrałam jedne z tańszych plastrów.

Wybór padł właśnie na joanne.
Jestem w szoku, że mają tak niską ocene !
Nie wiem, z czego to wynika, być może z nieumiejętnego stosowania... nie wiem.
U mnie sprawdziły się na dobre 4+.

Jak używałam, żeby się sprawdziły ?
-niestety włosy trzeba, brzydko mówiąc, zapuścić do minimum 4-5 mm
-rozgrzać pocierając w dłoniach
-przykleić, przygładzić i bardzo ENERGICZNIE zerwać- to myślę, że jest najważniejsze, jak to zrobisz. Jeżeli za wolno- zostawisz włosy i wosk na ciele.

PLUSY:
-nie zostawia wosku- jak pisałam wyżej- tylko i wyłącznie przy właściwym stosowaniu
- skutecznie usuwa włosy z cebulkami
- oliwka super usuwa wosk i łagodzi podrażnienia
-cena

MINUSY:
- nie zauważyłam

Używam tego produktu od: od dzisiaj :)

Ciekawe...

Co jedt ciekawe? A no to, ze ja jestem w stanie wydepilowac sie tymi plastrami, a wy nie. Dziwne, bo predzej to mi sie zdarza byc sierota i nie umiec czegos uzyc.
\\nJa uzywam wersji do skory wrazliwej z aloesem. Sklad sie lekko rozni, od tego podanego tutaj, ale mozliwe ze to starsza wersja.
\\nCoz, jednym opakowaniem tych plastrow umiem sobie wydepilowac dwie lydki. Najpierw oczywiscie musze kilka dni conajmniej nie golic nog - przeciez wiadomo ze ledwo widocznych wloskow plastry nie chwyca(a widzialam przy kilku juz opinie, ze zle bo nie wyrywaja krotkich. Rece, nogi i wszystko inne opada...). Dluzsze wyrywaja sie bez problemu - sporo wloskow zostaje na plastrze, po kilku oderwaniach tego samego plastra. Do tej pory jeszcze pamietam plastry veet, ktore nie dosc ze obklejaly wszystko to na plastrze zostawalo zero wlosow.
\\nTe nie zostawiaja nawet sladow na nogach, nie lepia sie, nic. Krotsze wlosy ktore zostaly poprawiam golarka i mam spokoj na jakis czas.
\\nCzy depilacja jest przyjemna? Hell no. Rzadko uzywam plastrow, bo to boli jak cholera, uczucie jakbyscie wyrywaly sobie nie tylko wlosy, ale cala skore. Nie znosze tego, robie to rzadko. W to lato zrobilam to 2 razy, w poprzednie tylko golarka. Ale jako ze w te upaly wole miec spokoj na ten tydzien, to poswiecilam sie, mimo ze wyrywanie wlosow z ciala to dla mnie koszmar i podziwiam kobiety, ktore uzywaja tylko depilatorow, albo wlasnie plastrow. Aczkolwiek te z joanny sa moim zdaniem bardzo przyzwoite, nie rozumiem absolutnie tych zlych ocen. Ba, mam po prostu wrazenie, ze panie userki wizazu nie potrafia ich uzywac - no bo ciekawe dlaczego wszsytkie plastry dostepne w polsce, maja kiepskie oceny, nawet jesli same w sobie nie sa zle(tak jak te), to panie upieraja sie ze sa ;) coz, ja polecam. Ale jesli ktos chce sie wydepilowac plastrami na kompletnie gladko, to bedzie ciezko, bo zawsze pojedyncze wlosy zostaja. Podobnie jest jak ktos bedzie probowal wyrywac niewidzialne wlosy, ktore widac jedynie pod lupa(mimo ze dziewczyny czesto widze twierdza, ze takie to juz baaardzo dlugie). Sorry, nie jest to mozliwe, po prostu za zadna cholere sie nie da. Jesli wszystko zrobi sie dobrze, efkt rowniez powinien byc dobry.

Używam tego produktu od: Pierwsze pudelko w czerwcu, drugie dzisiaj.
Ilość zużytych opakowań: Dwa.

Beznadzieja

Nie działają. Próbowałam na wiele sposobów: krótsze włoski, dłuższe woski, po gorącej kąpieli, po zimnym prysznicu itd. Efekt zerowy. Podrażniają skórę, włoski jak były tak są.

Jedynym plusem jest dołączona oliwka, bo bardzo ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: od dwóch lat męczę

Bardzo słabe

Zawsze produkty z Joanny kojarzyły mi się dobrze. Niestety, te plastry nie spełniają moich oczekiwań. Nie wyrywają wielu włosków, a ogromną wadą tego produktu jest to, że po oderwaniu plastra nie przykleja się ponownie - co na szczęście mają inne plastry (po oderwaniu innych plastrów czuję "moc" i mogę jeszcze kilka razy przykelić i wyrwać kolejne włoski - u Joanny niestety tego nie ma).

TAK!

Plastry zdają egzamin na 6!
Nie podrażniają mojej skory i dobrze wyrywaja wloski.
Wielki plus za doloczony olejek, ktory dobrze usuwa pozostałości wosku na skórze i do tego ma delikatny zapach!

Uwielbiam! :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: sporo opakowan

Dziwna sprawa z tymi plastrami...

Plastrów używam od czasu do czasu, kiedy się trochę "zapuszczę" i przez dłuższy czas używam golarki. Wtedy serwuję sobie jedną-dwie depilację plastrami, po czym przesiadam się na depilator.
Plastrami depiluję jedynie bikini i pachy. I tu się sprzadają genialnie! Szybko i łatwo usuwają w sumie nie tak znów delikatne włosy. Pewnego dnia jednak postanowiłam spróbować w innych rejonach, takich jak nogi czy przedramiona. I już rozumiem negatywne recenzje - nie wyrwały mi ani jednego włoska!
Podsumowując - te plastry magicznie sobie radzą z mocnymi włosami i trudnymi miejscach. A na nogach, gdzie mam włosy raczej słabe, nie wyrywają nic. Ot, zagadka... Może jest to kwestia przygotowania skóry, może jeszcze czegoś innego. Odejmuję za to tylko pół gwiazdki, bo jestem naprawdę pod wrażeniem ich działania pod pachami i w okolicy bikini, gdybym zaczęła przygodę z nimi od depilacji nóg, na pewno bym się zraziła.

Używam tego produktu od: daaaaawna, chociaż rzadko
Ilość zużytych opakowań: kilka

Po prostu do niczego

Niestety Matka Natura była dla mnie wredna i zesłała na mnie klątwę gęstego, mocnego owłosienia, które siłą rzeczy estetyki i dobrego samopoczucia trzeba usuwać. Jeśli chodzi o plastry to jest to moja ulubiona metoda depilacji. Plastrów używam od prawie dwóch lat, mam więc doświadczenie, wprawę, a także porównanie-plastry Isany oraz przezroczyste Joanny, takie z pomarańczowym woskiem, obie super. Kilka plastrów tej wersji Joaśki dostałam od siostry-nie miałam pojęcia dlaczego mi je daje, może dlatego, że ona ciężko znosi ten ból. Teraz już wiem dlaczego oddała je mi:brzydal:

Plastry są z papieru, mają zielony środek(piszę to, abyście nie pomyliły ich z drugimi plastrami Joanny, które są zupełnie inną bajką, bo świetną). Rozgrzewa się je dosyć opornie, nawet na grzejniku zajęło to sporo czasu. Już nie mówię o pocieraniu między dłońmi, bo to nie da nic. Odklejanie także ciężkie.

A teraz meritum. Działanie. A właściwie jego brak. Te plastry nie wyrywają włosków. Żadnych. Nie zwalę winy za ten fakt na inne okoliczności, bo po prostu mam wprawę w plastrach i wiem jak ich używać. Próbowałam plastrów na skórę po peelingu, osuszoną, a do tego przyprószoną pudrem. Plastry rozgrzane naklejałam i dokładnie dociskałam w kierunku wzrostu włosów, zaś potem energicznie odrywałam w kierunku pod włos. I nic. Żadnego włoska nie wyrwało. Za to skórę podrażniło, zrobiła się czerwona, piekąca, w życiu tak po plastrach nie miałam.
Ponowne przyklejenie plastra jest niemożliwe, po prostu się już nie trzyma skóry(a inne plastry mogłam sobie przykleić nawet po 4-5 razy i działały).
Próbowałam zrobić nimi nogi z którymi nigdy nie miałam problemu jeśli chodzi o depilację plastrami. Skoro tam w ogóle nic nie zrobiły, to ja już nie wspomnę o pachach lub bikini, które u mnie ciężko się robi woskiem:D

Ja naprawdę nie mam pojęcia dlaczego te plastry są beznadziejne, skoro ich przezroczyste siostry są naprawde dobre. Ta wersja jest po prostu do niczego. Szkoda kasy i nerwów, lepiej kupić coś innego.
Gwiazdka za dołączoną oliwkę, wprawdzie nie miałam okazji jej użyć, bo siostra przywłaszczyła, ale mogę przypuszczać, że jest taka sama jak ta dołączona do drugiego rodzaju plastrów Joanny. Czyli naprawdę dobra oliwka. W przeciwieństwie do plastrów:D

Ilość zużytych opakowań: kilka plastrów

nie daje żadnego efektu

Zajmuję się depilacją woskiem juz kilka lat, nigdy się nie spotkałam z takim beznadziejnym woskiem. Produkty Joanny są ogólnie dobre ale wosk im nie wyszedł nie ma się co oszukiwać ;)
Kupiłam na próbę bo tanie ale skoro mam używać suszarki żeby to rozgrzać to wolę wydać kilka zł więcej na lepszy wosk. Plastry nic nie wyzywają ewentualnie pojedyncze włoski.
Nie polecam

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedno do połowy

To jakiś żart.

Depilowanie ciała niegdy nie sprawiało mi żadnego bólu i nie inaczej było tym razem. No i na tym plusy się skończyły. Plastry NIE WYRYWAJĄ włosków i tyle. Najzwyczajniej nie działają. Jakkolwiek bym ich nie rozgrzała, efektu po prostu nie ma. Za to wosk zostaje na całych nogach i jest praktycznie nie do zmycia. Istna masakra.

Używam tego produktu od: użyłam raz i więcej nie mam zamiaru
Ilość zużytych opakowań: kilka plastrów

masakra

wlasnie wyprubowalam plastry joanna
niestety masakra totalna, boli jak niewiem co!! zdecydowanie nie dla mnie ten produkt, zostawia wosk na nogach ktory trudno usunac i cala sie kleilam, musialam peling zrobic by to usunac!!
jedyna zaleta to zalaczona oliwka, pieknie pachnie i dobrze sie wchlania, ale mimo wszystko nogi mnie bola gorzej jak po depilatorze

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Całkiem dobre

Plastrów używam od kilku lat, głównie do depilacji pach i bikini. Nie rozgrzewam ich przed użyciem i działają całkiem dobrze. Do depilacji bikini używam 1 paska 2-3 razy. Oliwka świetnie czyści resztki z wosku.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dziesiątki

Nadają się tylko do wąsika

Depilowanie nóg tymi plastrami to porażka. Plastry rozgrzane przez pocieranie rękami nie wyrywają nawet połowy włosków. Rozgrzewanie suszarką się u mnie nie sprawdza. Plastry po drugim użyciu nie wyrywają nic.
Próbowałam użyć do bikini i po pierwszej, bolesnej próbie nie mogłam się zmusić do oderwania następnego kawałka plastra.
Mam opakowanie już ponad rok i zużywam ucinając kawałeczki plastrów do depilacji wąsika. Przyklejam do skóry, intensywnie pocieram i wyrywam. Nic nie boli, nie ma podrażnień i w tym miejscu wyrywa dokładnie.
Dołączona oliwka jest świetna, dobrze łagodzi podrażniania, łatwo się doczyścić nią z wosku i ładnie pachnie.
Joanna zraziła mnie do depilacji plastrami. Jeśli kiedyś znowu spróbuję tej metody, to poszukam produktu innej firmy.

Używam tego produktu od: Ponad rok
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze