Isana, Rasierschaum Sensitiv (Pianka do golenia dla skóry wrażliwej z aloesem (stara wersja))

Pianka do depilacji do nóg dla skóry wrażliwej. Formuła pielęgnacyjna przyjazna dla skóry z substancjami nawilżającymi nadaje skórze podczas golenia gładkość i sprężystość.

trochę słaby produkt

linia Isana jest łatwo dostępna w Rpssmann ale ta pianka jest trochę słabej jakości - jak dla mnie taka rzadka i trzeba nałozyć dużej ilości tej pianki aby można było łatwo ogolić nogi. Duzym plusem jest to, że faktycznie nie podrażnia skóry i jest tania.

Bardzo dobra pianka do golenia. Produkt jest bardzo wydajny, i ma przyjemny zapach. Pianka przeznaczona jest do skóry wrażliwej i rzeczywiście się sprawdza. Produkt zgodny z zapewnieniami producenta w super cenie.

Spełnia zadanie, ale nic więcej

Pianka jak to pianka - jej podstawowym zadaniem jest ułatwienie nam tej niemiłej czynności (przynajmniej dla mnie) jaką jest golenie.

Przechodzac do szczegółów:

#MOJA SKORA
*delikatna, ze sklonnoscia do przesuszania się, przez co stale jest nawilżana

#WLOSKI
dość delikatne, bo jestem blondynka

#PIANKA
@OPAKOWANIE -
+nieduże, poręczne. Dobre tez na podróże
-wolałabym chyba bardziej "wyraźny" przycisk do pianki (jak np w wiekszosci pianek do wlosów) - gdyz czasem przy sliskich mokrych dloniach nacisniecie go sprawialo mi problem
-dwa razy (na moze jakies 9 zakupionych pianek) po 2 uzyciach przycisk sie zepsul i nie mozna było wydobyć kosmetyku

@DZIALANIE
+spełnia zadanie - ułatwia golenie (u mnie pachy i nogi)
+nie podrażnia skóry
+nie wysusza
-ale tez nie nawilża, lubię, gdy kosmetyki tego typu tez nawilzaja skóre przy goleniu

@CENA I DOSTEPNOSC
+cena niska
+dostepnosc wysoka

@WYDAJNOSC
+/- ciezko okreslic, zalezy czy popsuje sie opakowanie;)

Jak za ta cene przyzwoity produkt jesli oczekujemy wylacznie "poślizgu" do golenia. Jesli wymagamy czegos wiecej, radze poszukac innego produktu.

Może być

Używałam jej w wersji jak miała fioletowe opakowanie. Bardzo ładny i przyjemny zapach. Nawilż skórę. Nie podrażnia i nie uczula. Niska cena. Była dostępna zawsze. Ogólnie nie miałam zastrzeżeń ale niestety tak jak każda pianka do golenia szybko znikała z ciała. Wolę żel do golenia.

Słaba pianka

Pianka faktycznie nie uczula i nie podrażnia skóry. Ładnie pachnie. Ale jak dla mnie nie nadaje się do golenia. Chwilę po nałożeniu znika z skóry. Nie wiem od czego to może być. Nie zdążę ogolić nogi i już pianki nie ma. Musiałabym nałożyć jej bardzo dużo żeby ogolić nogę. Nie jest to kosmetyk wart uwagi. Wolę żel od Isany. Opakowanie wygodne.

Pianka jak pianka

Kupowałam tą pisankę w rossmannie przez dość długi okres czasu bo była tania i dobra. Teraz porównując ją z inną, której używam, mogę stwierdzić, że Isana jest mniej wydajna i jakby rzadsza.... Ale ogólnie dobrze się sprawdzała, włoski łatwo się usuwało i chyba o to chodzi.

Niezła

Pianka jest często w Rossmannie w dobrej cenie, dlatego regularnie po nią wracam. Jest średnio wydajna, łatwo się rozprowadza po skórze. Niestety moje wrażliwe nogi odczuwają znaczącą suchość i podrażnienie po goleniu i ta pianka nie pomaga z tym problemem. Zapach ma jak dla mnie neutralny. Uważam że za tą cenę produkt jest w porządku chociaż przy przeznaczeniu dla skóry wrażliwej powinien bardziej łagodzić.

nie nie nie

do zakupu zachęciła mnie cena i dobre opinie o tej piance. cóż.. rozczarowałam się.

pianka ma bardzo rzadką konsystencję, spływa z nóg. dodatkowo po kilku użyciach ciśnienie z jakim wydostaje się z opakowani jest jakby mniejsze, przez co produkt jest jeszcze bardziej wodnisty.

zapachem nie porywa, wydajność fatalna (bo połowa spływa :/ ), nawet estetyką opakowania nie nadrabia marnego działania. wyrzuciłam w połowie opakowania, bo uznałam, ze szkoda moich nerwów.

napewno nie nawilża (ale czy jakaś pianka do golenia serio to robi?), ale nie wysusza.

zdecydowanie wolę wydać kilka złotych więcej na porządny kosmetyk.

Jak golenie na sucho

Czytałam tutaj dużo pochlebnych opinii, jednak moja skóra zdecydowanie nie polubiła się z pianką Isana. Kupiłam ją w Rossmannie na promocji, nigdy nie stosowałam pianek, zawsze używałam żeli, ale postanowiłam spróbować czegoś nowego. Pianka zapowiadała się super, kosztowała niecałe 4 zł, opakowanie poręczne, ładna szata graficzna, aloes w składzie. Ale kiedy przyszło do jej stosowania - maszynka miała bardzo słaby poślizg, miałam wrażenie jakbym goliła się wręcz na sucho. Po goleniu nogi były bardzo wysuszone, szorstkie, nieprzyjemne w dotyku, skóra podrażniona - piekła, szczypała, swędziała, wołała wręcz o nawilżenie. Minęło już kilka godzin po goleniu, wysmarowałam się balsamami a nogi dalej pieką i swędzą! Zdecydowanie nie jest to produkt dla mnie - na pewno nie zużyję pianki do końca ani nie kupię kolejnego opakowania.

Nie jest zła

Delikatna pianka dostępna w Rossmannie, za niewielkie pieniądze. Kupiłam już bardzo dawno ale dopiero skusiłam się na jej użycie. Pianka jest bardzo przyjemna, łagodna dla mojej skóry. Konsystencja jest gęsta, kremowa o delikatnym zapachu. Dobrze się rozprowadza po skórze. Po ogoleniu nóg, skóra jest wygładzona, ale najbardziej chodziło mi o to żeby nie wysuszała skóry. I rzeczywiście tak jest :) Łatwa, wygodna aplikacja dzięki pompce.

Nawet, nawet

Kupiłam w zastępstwie za starą wersję i tamta chyba bardziej mi pasowała, ale ta też nie jest najgorsza. Jest tania, chociaż srednio wydajna, nie podrażnia, ułatwia golenie, chociaz mogłaby być bardziej.

Wydajna

Już miałam kilka wersji pianek do golenia od Isana i mogę powiedzieć że są świetne! Pianka jest wydajna, ładnie pachnie, nie podrażnia i ma niską cenę i często jest na promocji.