Ziaja, Yego, Balsam po goleniu

Ziaja, Yego, Balsam po goleniu

Pielęgnacyjny balsam po goleniu o precyzyjnym działaniu łagodzącym i nowoczesnej recepturze.
Zalety:
- delikatna, lekka konsystencja,
- nie pozostawia uczucia tłustości,
- szybko się wchłania,
- energetyzujący, świeży zapach.
Działanie:
- łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia naskórka,
- intensywnie oraz głęboko nawilża skórę,
- skutecznie ogranicza rozwój bakterii,
- zapewnia rekonstrukcję fizjologicznych lipidów,
- wzmacnia funkcję bariery ochronnej skóry.
Efekt: natychmiastowe złagodzenie podrażnień i aktywne nawilżenie.
Po goleniu, balsam nanieść na skórę twarzy i wmasować do wchłonięcia.

Skład: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Glycerin*,Propylene Glycol, Trilaureth-4 Phosphate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Saccharomyces/Zinc Ferment, Oxidized Corn Oil, Allantoin*,Ethylhexyl Palmitate, Luffa Cylindrica Seed Oil*, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate Pyridoxine HCI, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, DMDM Hydantoin, Parfum (Fragrance), Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Sodium Hydoxide. (24.08.2012)

* surowiec zaaprobowany przez ECOCERT.

Cena: 6,35zł / 75ml
/m/

podrażniona
kremy po goleniu
w tubie

Bardzo dobry krem

Skóra po goleniu jest nawilżona i w dobrej kondycji. Ma bardzo ładny zapach. Największym atutem jest bardzo dobry dobór składników dzięki czemu balsam pachnie cudownieee

Balsam po goleniu

Balsam ma bardzo ładny delikatny zapach.
Zapach jego czuć dość długo koło paru godzin.
Bardzo dobrze on nawilża i do tego łagodzi podrażnienia.

Zalety:
-cena
-dostępność
-ładny zapach

Wady:
-brak

Przeciętny

Kupiłam ten balsam kiedyś chłopakowi. Zużył go bardzo szybko. Balsam miał lejąca konsystencję co było trochę denerwujące. Po nałożeniu skóra nie piekła ani nie była wysuszona. Była złagodzona, nawilżona i schłodzona. Balsam szybko się wchłaniał i nie zostawiał żadnej lepkości czy tłustości. Zapach typowo męski ale nie utrzymywał się zbyt długo. Są lepsze balsamy

Dobry krem po goleniu głównie dla mężczyzn, ale nie tylko

Ten krem po goleniu dostał mój chłopak w zestawie prezentowym na święta. Produkt ma ładny delikatny, a jednocześnie męski zapach. Nawilżenie nie jest zbyt mocne, ale wystarczające dla mało wymagającej skóry. Przy większym jej przesuszeniu trzeba sięgnąć po coś mocniejszego. Zapach nie utrzymuje się zbyt długo a szkoda. Cena regularna jest niska, więc zakup produktu naprawdę się opłaca. Nie jest to kosmetyk ani świetny ani zły, powiedziałabym, że po prostu jest przeciętny.

Mega jest!

Częsty produkt u mnie w domu! Używam bardzo często po goleniu. Bardzo nawilża i fajnie pachnie. Polecam każdemu tymbardziej ze duzo to nie kosztuje. Skóra jest delikatna.

balsam po goleniu

Nie jest taki zły ten balsam. Dostałem go w prezencie kiedyś na święta i chcąc nie chcąc zrobić przykrości i chcąc przyoszczędzić zacząłem nakładam po goleniu ten balsam. Ogólnie ładny zapach, dość płynny jest czego nie spodziewałem się w sumie po nim., ale przez to też dość szybko znika ze skóry uczucie, ze w ogóle coś się nakładało na nią. Co do tego czy nawilża to raczej tak, ale niestety alkohol który jest w środku bardzo szybko daje się we znaki - piecze. O cene nie pytałem ale raczej nie jest to najdroższy zestaw i chyba w rossmannie go widziałem.

Dobry

Kupilam mezowi gdy inny produkt po goleniu mocno go uczulil.
Ziaja jest strzalem w 10. Lagodzi, po goleniu skóra jest gladka i delikatna i miekka. Swietnie pachnie i nawet skora robi sie lekko jednolita.
Maz jest zadowolony z efektow.

Kupiony w: U konsultantki

Fajny ale za rzadki

Balsam po goleniu, którego od dłuższego czasu używał mój narzeczony.

Opakowanie i produkt:
Wygodne opakowanie w postaci tuby jest jak najbardziej na plus. Balsam o ładnym męskim zapachu – podoba się zarówno mi jak i mojemu mężczyźnie.

Aplikacja i działanie:
Pod względem konsystencji balsam ten to klapa, bo jest strasznie wodnisty, co zniechęca narzeczonego do jego używania. Trzeba się napracować, żeby dobrze go wetrzeć w twarz. Tak bardzo lekka konsystencja sprawia, że balsam jest średnio wydajny. Oboje należymy raczej do grupy ludzi, którzy wolą kremy o gęstej konsystencji. Balsam szybko się wchłania i dobrze nawilża skórę. Nie pozostawia tłustego filmu, co jestem wielkim plusem. Nie uczula i nie podrażnia, chociaż w trakcie aplikacji trochę szczypie, co z czasem ustępuje. Łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia ale nie należy oczekiwać tutaj cudów.

Dostępność i cena:
Cena ok. 7zł za 75ml produktu to dobra cena. Narzeczony po kilku opakowaniach ma już dosyć tej rzadkiej konsystencji i z niego rezygnuje. Jednak nie ukrywa, że jeśli producent zmieni konsystencję balsamu na bardziej gęstą i zwartą to do niego wróci :)

Całkiem fajny.

Ziaja to nie tylko marka dla kobiet, lecz od jakiegoś czasu także dla mężczyzn. Sama kupuję kosmetyki Ziaji, więc również chciałam spróbować oczywiście na chłopaku kosmetyków tej firmy z serii dla panów. Powiem Wam, że nie zawiodłam się, ale także nie popadłam nie wiadomo w jaką rewelację. Krem bardzo ładnie pachnie, szybko wchłania się w skórę, ale jego właściwości łagodzące są troszkę przekłamane. Nie jest to jakaś rewelacja, bo krem nie daje uczucia złagodzenia, lecz bardziej świeżości. Generalnie za tę cenę jest wart uwagi.

Bardzo dobry kosmetyk :)

Mój Narzeczony posiada mocny, męski zarost przez co często się goli i podrażnia skórę. Co więcej jego skóra jest wrażliwa i wymaga stosowania wyjątkowych kosmetyków o działaniu łagodzącym szczególnie po goleniu.

Balsam Ziaja opakowany jest w małą, wygodną tubę, którą bez problemu można zabrać w podróż. Produkt bez problemu wydobywa się z opakowania i można zużyć go co do ostatniej kropli :) Zapach jest delikatny, kremowy i typowo męski, mi i mojemu Lubemu bardzo się podoba. Balsam natychmiastowo się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Od razu można poczuć lekkie uczucie chłodzenia i ulgi po goleniu. Skóra jest gładka, nawilżona i sprężysta. Przy dłuższym stosowaniu balsam pomaga pozbyć się suchych miejsc. Jest on idealny do cery wrażliwej ze skłonnościami do alergii. W żadnym stopniu nie uczula i jednocześnie łagodzi wszelkie podrażnienia. Polecam wszystkim panom z wrażliwą cerą:) Jego cena jest śmiesznie niska a jakość cudowna!

Jest ok

Od lat mój facet używa kosmetyków ziaji. Nigdy się nie zawiódł. Balsam po goleniu koi i nawilża podrażniona skórę. Jest gesty i wydajny. Ma bardzo przyjemny zapach. Jest tańszy od wiodącej marki. Produkt na każda kieszeń. To opinia mojego mężczyzny :-)

Ziaja

Cała linia ziaja yego jest bardzo dobra. Mąż otrzymał ją na urodziny jako prezent. Gdy użył pierwszy raz uważał ze wcale ni ma efektu, po kolejnych razach był zadowolony. Produkty fajnie pachną , są wydajne, i spełniają oczekiwania :)