Profis Cosmetics, Scandic Plus, Silk Vital (Serum jedwabne do włosów)

Profis Cosmetics, Scandic Plus, Silk Vital (Serum jedwabne do włosów)

Silk Vital - jedwabne serum - nadaje włosom zdrowy, jedwabisty połysk oraz zabezpiecza końcówki przed uszkodzeniami. Włosy łatwiej się rozczesują, stają się miękkie i wygładzone.
Nanieść niewielką ilość produktu na dłonie a następnie rozprowadzić na wybranych partiach włosów lub końcówkach aby chronić je przed uszkodzeniami.

jedwab, serum
nabłyszczające, ochrona końcówek, wygładzające
z pompką

MÓJ HIT !!!

Jest najlepszym jedwabiem jaki miałam,bardzo polecam wszystkim chociaż na spróbowanie go,a gwarantuję,że na stałe u was zagości.Poleciła mi go fryzjerka i poleciałam od razu do hurtowni kupić,włosy po nim są mięciutkie a zapach REWELACJA co chwile dotykam moje włosy i wącham :) Polecam,ponieważ jedwab BIOSILK daje kilkugodzinny efekt gładkich włosów a tak naprawdę przez skład wysusza włosy.Aa i jest bardzo mega wydajny ;)

Używam tego produktu od: rok

nie obciąża

jestem zmuszona codziennie katować moje cienkie włosy suszarkami, prostownicami... a jak wiadomo, końcówki tego nie lubią. próbowałam różnych nawilżaczy i olejków. to serum jest jednym z lepszych. nawilża, nie przetłuszcza, oczywiście nakładane na same końcówki. kolejne plusy to bardzo subtelny zapach i przystępna cena.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Doskonałe!

Poleciła mi je moja przyjaciółka. Jest idealne do wykończenia stylizacji włosów - nadaje im blask po suszeniu i prostowaniu. Wydają się zdrowe i naturalnie proste, wygładza końcówki włosów.
Dużym plusem tego produktu jest dla mnie to, że jest bardzo ekonomiczny - wystarczy kilka kropel rozetrzeć na dłoni i wmasować we włosy. Ma bardzo wygodny dozownik. No i ten zapach!
Polecam wszystkim, zarówno dla posiadaczek kręconych włosów, jak i prostych.

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki x 50ml

Dobre serum-jedwab

Polecam go wszystkim z problemem suchych i łamiących się włosów - takie jak moje.
Moja fryzjerka ostatnio mi doradziła ten jedwab, bo moje włoski wyglądaja w miarę dobrze tuż po podcięciu, potem zamieniają się w tzw. \'sianko\'.

Pani w salonie powiedziała, ze to dobry produkt gdy ktoś używa suszarek, prostownic, itp. Ja czasami prostuję włosy ale najczęściej używam suszarki wiec skusiłam sie na ten kosmetyk.
Efekty:
+włosy są miękkie i lśniące
+ wygładzone
+ produkt jest wydajny (do użycia wystarczają 2-3 krople z dozownika roztarte w rekach)
+ niska cena za spore opakowanie

Minus za:
- nie nakładać na skórę głowy bo, wygląda nieestetycznie \'tłusto\'
- niedostępny w sklepach -tylko u fryzjera

Używam tego produktu od: od ok.4 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 jeszcze prawie całe

Świetny produkt

To chyba najlepszy polski jedwab.
Używałam wcześniej różnych firm, droższych, tańszych, ale ten produkt przy niewielkiej cenie daje ogromne efekty.
Plusy:
+ Końcowki są zabezpieczone i nie rozdawają ję, nie odstają
+- kosmyki włosów lśnią a jednocześnie nie są przetłuszczone
+ idealne wprost wygładzenie
+ super delikatność
+ jak na produkt profesjonalny bardzo niska cena

Minusów brak

DOBRY, ale nic więcej

Całkowicie przez przypadek trafił ten produkt w moje ręce tzn zamówiłam w sklepie internetowym serum na końcówki, ale okazało się, że już go nie mają i pani zaproponowała mi Ten.
Z pewna rezerwą podeszłam do tego serum, a właściwie jedwabiu, bo miała złe doświadczenia wcześniej.
Włosy nie są obciążone, ładnie pachną, długo zachowują świeżość, nie elektryzują się, końcówki , które się puszyły są ładnie wygładzone i lśnią.
Doraźnie można używać, ale na dłuższą metę raczej nie.