HiPP, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

HiPP, Oliwka pielęgnacyjna dla niemowląt od 1. dnia życia

Średnia ocena: 3.64/5

Oliwka zawiera wyciąg z migdałów, który jest bardzo dobrze tolerowany przez wrażliwą i suchą skórę oraz ma właściwości odżywcze. Opracowana tak, aby w przypadku wrażliwej skóry od samego początku minimalizować ryzyko wystąpienia alergii. Nie zawiera żadnych substancji mogących wywoływać alergie jak np. olejki eteryczne, barwniki, parabeny, oleje mineralne itp. Pozostawia skórę miękką i delikatną - doskonale nadaje się do oczyszczania okolic pieluszkowych oraz delikatnego masażu. Można ją stosować już od 1. dnia życia.

sucha, podrażniona, wrażliwa
oliwki
natłuszczające, pielęgnujące, nawilżające
bez silikonów, bez alkoholu

Idealna

Wspaniale nawilża, nie zostawia tłustych plam. Oliwka, która się szybko wchłania. Używam jest do dziś. Bardzo dobrze sprawdzi się też do masażu. Skóra po nim jest delikatna i miękka, a zapach…. Po prostu boski

Nie dla dzieci i wrażliwych.

Kiedyś zużyłam ze 3 opakowania. Dla dorosłego. Obecnie nie kupuję z powodu alergii na substancje zapachowe i barwniki w składzie.

Zalety:
– dla mnie większość oliwek jest podobna, natłuszczała i tyle
– tłustość dobra, nie za lekka i nie za gęsta

Wady:
– brak działania na skórę oprócz natłuszczenia

Znów wszystko psuje dodatek zapachu. To powinno być zakazane. Od 1 dnia życia. Nigdy nie kupiłabym dla dziecka. Gdyby odjąć substancje zapachowe i barwniki, dodać trochę parafiny byłaby dobra. Konsystencja mi odpowiadała. A tak wyszło średnio.

Ulubiona

Produkty hipp są z moją rodziną od lat.
Oliwę po raz pierwszy kupiłam 8 lat temu przy narodzinach syna.
Wtedy to ona nawilżała i natłuszczała jego skórę.
Po 8 latach znów do niej wróciłam bo na świecie pojawiła się mała gwiazdeczka.
Oliwka zamknięta jest w plastikowej przezroczystej matowej butelce z jasno zieloną nakrętką typu klik.
Butelka o bardzo ciekawym kształcie.
Etkieta na butelce w białym kolorze z kooriywmymi oraz niebiesko granatowymi napisami.
Na butelce znajduje się rozniwz rysunek drzewka.
Napisy czytelne szczegółowe w języku polskim.
Producent informuje nas że produkt nadaje się od 1dnia życia.
Produkt w swoim składzie nie posiada substancji zapachowych.
Oliwka nie była testowana na zwierzątkach a opakowanie nadaje się do plastiku.
Pojemnosc butelki wynosi 200ml.
Oliwka o bardzo deliaktnym zapachu typowym dla oliwek.
Oliwka w kolorze jasno żółtym .
Oliwka jak to oliwka o tłustej konsystencji.
Oliwkę dobrze się nakłada jednak po nałożeniu należy chwile odczekać aby się wychlonela i nie budziła ubrań.
Oliwka dobrze nawilża ciałko dziecka jak i moje;).
Oliwka idealnie się sprawdza przy kółkach i masażu brzuszka .
Oliwka nie wywołuje reakcji alergicznej.
Oliwka u mnie sprawdza się również rewelacyjnie przy walce przy ciemieniuszce wtedy nakładam na głowę córki na 30 minut przed kąpielą oczekuje i podczas kompieli delikatnie ściągam grzebykiem ciemieniuchę.
Oliwka bardzo wydajna wystarczy odrobina by osiągnąć oczekiwany efekt .

Oliwkę kupiłam dzięki samym dobrym recenzjom na wizażu. Nie mam dzieci, kupiłam ją sobie. Bardzo fajny skład i jakość. Po latach przerwy wróciłam do basenu i staram się najczęściej chodzić jak to możliwe i na ile siły mi pozwalają :D nie mam jakiegoś dramatu jeśli chodzi teraz o skórę ale jednak chlor, ciągłe moczenie potem prysznice skóra jest nie tyle co bardziej sucha co czuję czasem lekkie szczypanie czy swędzenie czego wcześniej nie doświadczałam. Oliwka sprawdza się na to wszystko świetnie jest natluszczająca, nawilżająca daje ukojenie i uspokojenie bez zbędnych dodatków no nie ma co tu się rozwodzić dobry produkt nie tylko dla niemowląt i dzieci ale dla dorosłych w potrzebie :)

Rewelacja!

Oliwka HiPP według mnie jest najlepszą oliwką na rynku, jak wszystkie kosmetyki pielęgnacyjne dla niemowląt i dzieci marki HiPP.
Duży plus za bardzo prosty skład, nie znajdziemy w niej zbędnej chemii. Zapach ma neutralny, delikatny. Skóra dziecka jest po niej nawilżona, a sama oliwka szybko się wchłania.
Butelka jest bardzo poręczna, zamykana na klik, nie miałam i nie mam do tej pory żadnych problemów z przeciekaniem a używam jej od ponad 2 lat.

Najlepsza oliwka

2021-01-11
mrs_mariola
mrs_mariola

Najlepsza!
Bardzo żałuję, że dopiero niedawno odkryłam tę oliwkę! Testowałam już kilka oliwek pielęgnacyjnych, ale ta bije wszystkie na głowę.

Idealnie sprawdza się do masażu i zastępuje mi nawet balsam do ciała. Co prawda dosyć długo się wchłania, ale nie nakładam jej dosłownie przed snem, tylko jakoś godzinkę przed pójściem spać i wtedy jest super.
Nie używałam jej w inny sposób, chociaż czytałam, że wiele dziewczyn wykorzystuje ją do olejowania włosów. Muszę sprawdzić, czy u mnie też spisze się do pielęgnacji włosów.
Zapach śliczny. Lubię takie zapachy :D
Oliwka jest bardzo wydajna. Mam ją od dwóch miesięcy, a jest jej jeszcze 3/4.

Najlepsza!

Oliwka Hipp to klasyk w swojej kategorii i wcale się nie dziwię - jest najlepsza i nie ma moim zdaniem absolutnie żadnych wad. Kupiłam ją, aby wykonywać córce relaksujący masaż po kąpieli i muszę przyznać, że sprawdza się doskonale - czasem i ja sama aplikuję ją po prysznicu, bo jest tak dobra - a to o czymś świadczy :).

ZALETY:
+ Estetyczne i poręczne opakowanie - przezroczyste (więc na bieżąco widać stopień zużycia produktu), solidne i zamykane na zatrzask.
+ Piękny, dzidziusiowy zapach. Niedrażniący - nie przeszkadza maluszkom.
+ Tłusta, ale wcale nie obciążająca skóry formuła. Swobodnie można wykonać masaż.
+ Dobry i króciutki skład.
+ Oliwka nie podrażnia, nie uczula i nie zatyka skóry.
+ Fantastycznie działa - zmiękcza naskórek, natłuszcza go i wygładza. W mig usuwa suchy, łuszczący się naskórek - córce schodziła skóra (normalne i częste u noworodków) i wystarczyły 2 aplikacje, by jej ciałko stało się miękkie, gładkie i idealnie nawilżone. Ja używam jej czasami po prysznicu i daje mi ona dokładnie takie same rezultaty - żaden balsam czy masło tak nie działają na moją atopową skórę.
+ Oliwka jest wydajna i tania, do tego łatwo dostępna.

WADY:
- Brak.

Podsumowując - ta oliwka to cudo i słusznie zasługuje ona na miano hitu i KWC. Krótki, naturalny skład, piękny zapach, przystępna cena i znakomite działanie - czego chcieć więcej?
Skóra mojej córeczki uwielbia ten produkt, dlatego będzie on włączony na stałe do jej codziennej pielęgnacji - bo jest tego wart, zdecydowanie!
Bardzo polecam, to najlepsza oliwka na rynku! ❤️

Świetna

Chcę napisać o oliwce Hipp jako o moim ulubionym i cudownym produkcie pielęgnacyjnym.

Ponieważ oliwkę stosuję od lat do włosów oraz ciała , to przetestowałam już chyba wszystkie dostępne na rynku.
I przyznaję, że oliwka Hipp jest najlepsza .
Po prostu jest Fenomenalna!

Na ciało stosuję co drugi dzień, zaraz po kąpieli.
Niesamowicie nawilża moją skórę ( skóra mieszana). Po systematycznym stosowaniu widzę bardzo wyraźnie , iż skóra jest gładka, jędrna bez rozstępów.
Po wmasowaniu oliwki najlepiej położyć się spać, no bo jednak skóra jest lekko lepiącą. Natomiast rano już nie ma tego śladu lepkości, w zamian za to jest gładziusieńka skóra.

Natomiast na włosy nakładam oliwkę raz w tygodniu. W ilości około dwóch łyżek wcieram we włosy i trzymam około 2 godzin. Następnie myję dwa razy i już nie stosuję żadnej odżywki , gdyż czuję w dotyku , że są mięciutkie i odżywione.

Oliwka Hipp zawiera tylko naturalne olejki i to zapewne dzięki temu jest tak przyjazna dla mojego ciała.

Oprócz tego ma fantastyczny, lekko migdałowy zapach.
Opakowanie ładne i poręczne.

Całym sercem polecam ten produkt kobietom , gdyż jest on kosmetykiem wielozadaniowym.
I naprawdę warto za 15 złotych mieć go do swojego codziennego użytku.

Must have

Jest to pierwszy produkt, który oznaczam w moich recenzjach jako hit. Zużyłam już masę opakowań tej oliwki w przeciągu kilku lat i ilu bym maseł i balsamów do ciała nie przetestowała, zawsze wracam do tego produktu lub używam zamiennie. Smaruję się po każdej kąpieli, jeśli używam tej oliwki to nie wycieram się do sucha i smaruję wilgotną skórę.
Pięknie pachnie, ma fajny skład i pozostawia na skórze film, który bardzo lubię, ale nie każdy będzie fanem.

Dobra

Dobra oliwka o delikatnym zapachu. W wydajnym opakowaniu, nie jest za gęsta. Łatwo się aplikuje na skórę i dość szybko wchłania. Pozostawia ochronny filtr na skórze.

Ulubiona!

Nie jestem w stanie zliczyć, ile opakowań już zużyłam...
Używam zarówno na skórę mojego dziecka, jak i na moją, ale nie tylko... Dodaję ją również do innych olejów, które nakładam na włosy oraz do peelingu kawowego. Uwielbiam ją za świetny skład i delikatny zapach. Odkąd używam jej po kąpieli, w towarzystwie balsamu nawilżającego- moja skóra nigdy nie wyglądała lepiej, ma zdrowe glow i jest przyjemnie gładka.

Najlepsza!

The best of the best! Najlepsza oliwka, z jaką do tej pory się spotkałam. Ma wiele zastosowań, cudownie pachnie i w miarę szybko się wchłania, jeśli nałoży się ją na wilgotną skórę. Jest bardzo wydajna. Stosuję ją po ogoleniu nóg i w przypadkach mocno przesuszonej skóry. Opakowanie jest poręczne i przede wszystkim przy nakladniu nie wylewa się od razu wielka kałuża, tylko można ją dozować dzięki mniejszej dziurce w opakowaniu. Zdecydowanie polecam każdemu.