RefectoCil, Augenbraune & Wimpernfarbe (Farba do brwi i rzęs)

RefectoCil, Augenbraune & Wimpernfarbe (Farba do brwi i rzęs)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Preparat przeznaczony do użytku profesjonalnego, zawiera diamnotolyene. Może wywierać reakcje alergiczne, podczas zabiegu używać rękawiczki ochronne.
Farba jest dostępna w 4 kolorach:
1-czarny,
2-granatowy (granatowa czerń),
3-brązowy,
4-grafitowy.
5-fioletowa
Czarną używamy przede wszystkim do farbowania rzęs, brązowa i grafitowa zalecana jest do farbowania brwi. Farbując włoski farbą RefectoCil otrzymujemy oryginalny, utrzymujący się przez wiele tygodni kolor.
Do przygotowania farbki potrzebny jest płyn stabilizujący RefectoCil Oxidant (może być zwykła woda utleniona 3%). Mieszamy za pomocą szpatułki 2 cm farby z ok. 10 kroplami ww. płynu i nakładamy szpatułką na rzęsy i brwi.
Czas oddziaływania farby wynosi od 5-10 minut, po upływie dłuższego czasu otrzymujemy ciemniejszy efekt. Farbę zmywamy ciepłą wodą z mydłem.
Farba jest w tubce 15 ml, w kartoniku, z dołączoną szpatułką.

farby, henny
odświeżenie koloru, pokrycie siwych włosów
żel
Trwałość
do kilku myć

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Najlepsza, profesjonalna henna , która jako kosmetyczka stosuje w salonie kosmetycznym. Idealna pigmentacja. Kolory idealne - bez żadnych niepożądanych pomarańczowych/ zielonych odcieni w porównaniu do innych drogeryjnych henn. Polecam

Został moim ulubieńcem

Przede wszystkim pokochałam ten produkt za to ,że nie barwi mi skóry wystarczy kilka minut I mamy gotowe brwi w zaciszu domowym..brwi są podkreślone ale nie zbyt mocny efekt
. Ja mam naturalny brąz trzymam 12 minut i efekt jest bardzo naturalny ale widonczy. Brwi podkreslnoe kolor jest idealny bo wyglada jak moje ciemne brwi. Dzięki temu mam z głowy zabawy z makijażem brwi na kilka tygodni wystarczy bezbarwny zel i brwi są gotowe
Efekt trzyma się u mnie do 2 tygodni produkt jest bardzo wydajny nie dużo potrzeba produktu więc jest warty swojej ceny.

RefectoCil 3.1 jasno-brązowa - rewelka

Jakie mam brwi:
Permanentne - pudrowe. Z natury posiadam jasne brwi, których kształt ma wiele do życzenia.

Czego oczekuje:
Naturalnego efektu.

Jaki jest:
RefectoCil 3.1 jasno-brązowy to mój idealny odcień, który pasuje do mojej urody jak i rudych włosów. Mimo permanentnych brwi koniecznie muszę wykonywać na nich hennę, gdyż włoski są jasne i taki permanentny nie wygląda korzystanie. Zaznaczę, że nie jest to dla mnie utrudnienie czy niezadowolenie z permanentnego. Farbką uzyskuje jasno lub mocniejszy brąz w zależności od czasu ile trzymam. Ja osobiście lubię trzymać max. 15 minut. Po 10 minutach efekt nie jest dla mnie zadawalający, gdyż henna po krótkim czasie ulegnie rozjaśnieniu ale oczywiście co kto lubi. Farba nie farbuje skóry, jedynie same włoski, jednak należy z nią uważać bo paznokieć czy ubranie pofarbuje. Farbka nie posiada zapachu i co ważnie nie uczula i nie podrażnia (mam cerę wrażliwą). Trwałość jest uzależniona czym myję twarz, czy używam masek, kremów rozjaśniających itp. Mimo wszystko uważam, że 4 tygodnie to długi czas i zabieg można powtórzyć. Jeśli chodzi o farbowanie rzęs również świetnie się sprawdza ale trzymam na nich dłużej. Jeśli produkt dostanie się do oka nieco szczypie ale po oczyszczeniu np. patyczkiem kosmetycznym podrażnienie mija.

Jak używałam:
Na początku jej używania bardzo staranie nakładałam rozrobioną farbkę ale po wprawie odpuściłam starania :) Farbkę wyciskam około 3 -4 cm do szklanego malutkiego słoiczka i następnie wpuszczam około 3 kropli wody utlenionej. Wszystko mieszam z załączonym do farbki patyczkiem i nakładam na rzęsy później na brwi. Odczekuje max 15 minut na braciach i zmywam wacikiem z wodą (z kranu) i przecieram aż wacik będzie czysty. Na rzęsach staram się aby produkt był nieco dłużej i zmywam tak samo jak brwi. Efekt dla mnie jest zadawalający i jako, że nigdy nie używałam sama henny to naprawdę z nią nie ma czego się bać.

Bawi skórę

Jestem ruda, ale moje brwi są białe. Kupiłam kolor rudy na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym na "a". Otrzymałam tubkę z farbą i szpatułkę. Zrobiłam farbę wg instrukcji znalezionej w internecie z wodą utlenioną. Miałam otrzymać rude brwi. Otrzymałam CZERWONĄ SKÓRĘ pod brwiami i w ogóle nie ufarbowane włoski. Wyglądam jakbym się utrwala z cyrku. Może zrobiłam coś nie tak, może ta farba była podróbką (choć nie sądzę, bo miała wiele pozytywnych opinii od kupujących, a spędzający też 99,8% zadowolonych klientów). W każdym razie straciłam pieniądze i wizerunek.

Z maminego polecenia

Henna pamiętająca moją młodość i mamę, która ją stosowała. Produkt od wielu lat na rynku, a wciąż jest wydajny i bezkonkurencyjny. Bez obaw mogę wykonywać hennę brwi i rzęs sama w domu, bez pomocy kosmetyczki. Miłe udogodnienie. A i nigdy mnie nie uczuliła, co bardzo ważne przy wrażliwej cerze. Super, że jest wiele kolorów do wyboru, dzięki czemu mogę je wymieszać i uzyskać oczekiwany efekt :)

Zdecydowane podium

Jako szatynka potrzebowałam porządnej henny do moich grubych brwi. W tym przypadku nie żałuje, że ją kupiłam i zdecydowanie kupie ponownie. Jest bardzo wydajna. Jest to mój zdecydowany numer jeden jeśli chodzi o brwi. Przetestowane również na brwiach babci i mamy. Kolor trzyma się nawet do 2 tygodni wraz z codzienną pielęgnacją i myciem twarzy.

Bardzo dobra

Używam do rzęs, kolor pure black. Henna jest w dość dużym opakowaniu, można połączyć z dowolna woda 3 proc. Cały proces trwa 10 min. chociaż trzeba to pomnożyć przez 2 (rzęsy na jednym oku, potem drugim..) więc trochę to zajmuje. Niemniej warto bo efekt jest widoczny i trwaly - przy okazji, lepiej użyć rękawiczek bo jest praktycznie nie do zmycia z rąk albo co gorsza paznokci..

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

jasny brąz to wcale nie jest jasny brąz tylko czarny

jak w tytule. Myląca nazwa koloru. Musiałam po tej hennie rozjaśniać brwi aby móc wyjść do ludzi - rozjaśniaczem tej samej firmy, ale to też skończyło się źle, bo podrażnił mi skórę. Radzę uważać, zmywać po 30 sekundach i sprawdzać czy kolor nam odpowiada.
Poza tym dziwna konsystencja

Najlepsza dla cery tłustej

Jak na henne swoje kosztuje jednak naprawdę nie ma lepszej henny na świecie. Jedyna henna którą naprawdę długo utrzymuje się na brwiach przy mojej tłustej cerze. Barwnik może nie zostaje tyle na skórze jak właśnie na włoskach ale o to właśnie mi chodzi. Nie chcę już innej henny.

Nie, nie i jeszcze raz nie

Używałam w swoim życiu chyba wszystkich możliwych henn oraz produktów do farbowania brwi jednak nigdy nie spotkałam tak złego produktu jak ten.
Nie wiem czy to moje przyzwyczajenie do sypkiego produktu czy zła konsystencja farbki ale żel zupełnie do mnie nie przemawia. Produkt ciężko się nakłada a kolor łapie tylko włoski i to w o wiele jaśniejszym kolorze niż sugeruje opakowanie czy kolor farbki. Efekt nie utrzymuje się długo. Dla mnie produkt porażka. Daleko mu do tradycyjnej henny.

Naprawde fajny produkt

Łatwo dostępna henna super jakości.
Kolor jest zaskakująco ładny, ciemny ( w zależnośći od czasu na skórze) i zimny.
Trwała koloryzacja, używam raz w tygodniu.

Kupiłam kiedy nie mogłam znaleźć wolnego terminu do stylistki brwi i jednak się zawiodłam

Jest to produkt o którym słyszałam wiele dobrego. Dużo osób wręcz mówiło, że efekt jest podobny do tego z salonu stylizacji brwi.
Niestety nie mogę się z tym zgodzić.
W swoich zbiorach posiadam dwa kolory- 1 Pure Black oraz 3-Natural Brown

OPAKOWANIE:
Farbka zapakowana jest w kartonik oraz metalową tubkę. Na opakowaniu widnieją informacje jakie jest przeznaczenie farbki- brwi i rzęsy oraz możliwość stosowania również u mężczyzn do farbowania brody. Dodatkowo mamy informację na temat proporcji mieszania oraz czasu utrzymywania produktu na włoskach. Informacje są w języku angielskim oraz niemieckim.
Do opakowania dołączona jest również ulotka z instrukcją użytkowania w formie zdjęć oraz kod qr do filmiku wideo.
Dodatkowo w każdym opakowaniu jest aplikator- biała plastikowa pałeczka do mieszania produktu. Aplikator ten jednak nie nadaje się do nakładania farbki na brwi lub rzęsy.
Dlatego też chcąc wykonać zabieg musimy dokupić aktywator oraz odpowiedni pędzelek.

KOLOR:
Stosowałam mieszankę dwóch kolorów- 1 i 2. Z tej mieszanki wychodził całkiem ładny chłodny brąz. Żadna z farbek nie nadawała się do stosowania osobno.

EFEKT:
Efekt był mało widoczny. Brwi i rzęsy były tylko lekko podkreślone. Farbka nie pokrywała w ogóle powierzchni skóry.
Utrzymywanie się produktu na włoskach było znikome, po kilku dniach nie było praktycznie nic widać.

Produkt nie podrażniał, nie powodował zaczerwienienia lub suchości skóry. Przy stosowaniu na rzęsach utrzymywał się bardzo dobrze, nie spływał.