Floslek, Pielęgnacja Cery Naczynkowej, Żel - maseczka

Floslek, Pielęgnacja Cery Naczynkowej, Żel - maseczka

Dobrze nawilża cerę pozostawiając na jej powierzchni delikatny film stanowiący barierę ochronną przed utratą wody. Pojędrnia i wygładza skórę. Substancje czynne wyciągów ziołowych (rutyna i escyna) wzmacniają i uelastyczniają ściany naczyń włosowatych, zwiększając ich odporność na uszkodzenia. Przy systematycznym stosowaniu żel łagodzi istniejące podrażnienia, powoduje uelastycznienie skóry, łagodzi jej obrzmienie oraz zmniejsza skłonność do rozszerzeń naczyniowych.

klasyczne
normalna, naczynkowa, sucha, wrażliwa
przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, regenerujące, nawilżające
w tubie
lekkie

pomaga w walce z zaczerwienieniem

Tak jak recenzentka poniżej zdaję sobie sprawę,że specyfiki na cerę naczyńkową nie zdziałają cudów i nie usuną "pajączków" bo nie ma na to żadnych szans.
Ja jestem genetycznie obciążona i na twarzy mam na razie tylko jedną bladą kreseczkę, lecz wiem ,ze należy działać profilaktycznie, ponieważ często mam zaczerwienione policzki i ten żel naprawdę je zmniejszył.
Stosuję go systematycznie pod krem rano i wieczorem. Nie jest to uciążliwe, ponieważ żel łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania , lekko nawilża.
Żel jest bardzo wydajny.
Nie podoba mi się tylko grafika na opakowaniu , bo codziennie przypomina mi z czym walczę i co mnie czeka :-( - nie ma to jednak wpływu na moją ocenę.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Dobra

Używałam ten żel jako serum pod inne kremy na dzień i na noc. Świetnie się do tego nadaje, szybko się wchłania, nie wałkuje się, lekko nawilża, ale ja mam raczej suchą skórę, więc sam nie wystarczał.
Co do działania: ja wierzę w skład, a nie w cudowne właściwości jak usunięcie naczynek po miesiącu stosowania. Usunąć naczynka może tylko laser itp. zabiegi, ta maseczka ma zapobiegać powstawaniu nowych. W takim przypadku trudno stwierdzić o efektywności. Dlatego wierzę w skład i zakładam, że produkt z taką ilością ekstraktów spełnia swoją rolę.
Cena świetna, na pewno kupię ponownie (chyba, że zduszę węża w kieszeni i zaszaleję na Rilastil).

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Super.

Mam skóre trądzikową, i zawsze "różową" maseczka pomaga mi natychmiast. Rozjaśnia skóre, nadaje zdrowy koloryt. Czuje że ,moja cera się uspokaja.
Kupuje w saszetkach po 2.50zł. Jedna starcza mi na 3-4 razy. Napewno nie pomoże na skóre mega naczynkową, ale dla mnie jest ok.
.Używam tego produktu od:kilku msc.
Ilość zużytych opakowań:3saszetki.

Sama nie wiem

Najpierw kupiłam krem półtłusty z tej serii, ale okazał się zdecydowanie za ciężki, postawiłam więc spróbować tego maseczko-żelu. Konsystencja o wiele przyjemniejsza, nie zapycha, mam wrażenie nawilżenia buzi tuż po aplikacji (ale na dłuższa metę raczej nie nawilża jakoś specjalnie)... I to chyba wszystko, co mogę o niej powiedzieć. Nie mam jeszcze popękanych naczynek, jedynie widoczne skłonności ku nim, a ten specyfik i tak nic z tym nie zrobił, nos czerwony jak był ;)
Jest śmiesznie tani, ale ja już go nie kupię, bo po co?

Używam tego produktu od: pięć miesięcy

niestety nie sprawdził się

mama kupiła mi go przez przypadek - miałam chrapkę na maseczkę flos-leku, ale taką zwykłą.

jako iż naczynka, wielkie rumieńce są moją bolączką, starałam się nakładać 2x dziennie i robiłam to raczej regularnie. plus za formułę żelu - przyjemny chłód podczas nakładania. ładnie się wchłania. trzeci plus za wydajność - małą tubkę próbowałam wykończyć chyba z 1,5 miesiąca albo i wiecej.

tutaj niestety plusy się kończą - bo maseczka nie dała zupełnie nic. efekt był krótkotrwały, najwyżej kilkunastominutowy. nie mogę dać *** czemuś, co kompletnie nie działa. dlatego 2 i nie polecam niestety :-(

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiace

ok

przezroczysty bezzzapachowy zel, dobrze sie rozprowadza, jakiegos super efektu nie widze, poza tym, ze mam wrazenie chlodzenia, buzia jest wyciszona. stosuje pare razy w tygodniu. mysle,ze nie szkodzi sam w sobie ;) cena jest niska, wydajny. sprobuje uzywac dwa razy dziennie i wtedy jeszcze napisze jak dziala.

Używam tego produktu od:mca

Niezły

Kuipłam skuszona opiniami o serii Flos Leku na wizażu. Do tej pory stosowałam droższe kosmetyki, ale ta maseczka nie odbiega zbyt mocno o d nich. Rozprowadza się z łatwością- jak już dobierzecie odpowiednią ilość do swojej buzi to nie pozostawi filtra tylko szybciutko się wchłonie kojąć naczynka.
Ja nakładam na nią Ruboril, ale krem ten mi się kończy i zacznę stosować nawilżający Flos Leku.

Generalnie jeśli codzi o o działanie to delikatnie wycisza i uspokaja mój rumień- tak jest do momentu nałożenia wspomnianego Ruborilu :/ Szybko się wchłania, konsystencja lekkiego żelu (świetny pomysł) o barwie żółtawej (?) Zapachu moje nozdrza nie odnotowały.
Generalnie fajny produkt, który można polecić- nie zaszkodzi a może pomóc :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

niewypał

Nabyłam tę maseczkę, by rozjaśnić nieco dekolt, na którym zauważyłam ostatnio sporo "pajączków" oraz na okolice nosa, też mocno zaatakowane.

Początkowo wydawało mi się, że działa, ale to chyba bardziej wytwór mojej wyobraźni, byłam przekonana, że preparat zawierający wyciągi z dwóch odmian arniki, kasztanowica i fiołka trójbarwnego musi zadziałać.Niestety.

Żel to przezroczysta, bezzapachowa maź, nie zauważyłam, żeby się kleił, ale za to pozostawiał bardzo świecącą warstwę i jak gdyby ściągał skórę, nawet nie nawilżał dostatecznie i nie rozjaśniał.
Stosowałam, tak jak zalecał producent - dwa razy dziennie, zużyłam całe opakowanie i nic.Pajączki jak były tak są, ani trochę się nie "schowały", a dodam, że niektóre to całkiem świeże zmiany.

Ta maseczka to totalny niewypał.

Używam tego produktu od:już skończyłam używać

na twarzy guma

Byłoby świetnie, ale... konsystencja typowa dla żelu firmy Flos Lek, czyli wystarczy nałożyć o "kropelkę" za dużo, by na skórze pojawiła się niezwykle trudno zmywalna warstwa, której ewentualne usunięcie wymaga intensywnego POCIERANIA, co chyba nie jest wskazane przy cerze naczynkowej...? Mimo to, jeśli opanujemy już sztukę dozowania, otrzymujemy miły wzmacniający preparat, który przy umiarkowanych problemach z naczynkami na pewno polepszy ich stan...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

OK

calkiem dobra-jakis efekt po niej jest(chyba nie jestem juz tak czerwona jak zawsze), fajnie chlodzi, super sie wchlania i ma swietna konsystencje. jednak bez zadnych rewelacji.uzywalam jej wraz z SVR i Iwostinem do naczynek wiec nie jestem na 100% pewna czy wszystko zawdzieczam tej akurat maseczce.

Używam tego produktu od:ponad miesiac

Nie polecam, są lepsze

Oczekiwania miałam wysokie. Czytałam o rewelacyjnym składzie tej maseczki, ale jakoś nie przekłada się to na jej działanie. Rzeczywiście, sprawia wrażenie kosmetyku naturalnego (kolor i zapach), ale ciężko powiedzieć, by miało jakiekolwiek działanie. Poza tym, to zdecydowanie maseczka, nie żel pod krem, żel się bardzo słabo wchłania, nakładając go wieczorem czułam go jeszcze rano po przebudzeniu. Dla mnie to kolejny kosmetyk typu "zalegacz półek łazienkowych", czekałam tylko aż się skończy.Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jeden i koniec.

super sklad jak na KK

Maseczka ta ma super sklad jak na konwencjonalny kosmetyk. Cena tez jest super. Do tego dzialanie - naprawde lagodzi. Uzywalam jej co drugi dzien i jakos nie widzialam roznicy. Niby nic, bo ja mam bardzo male problemy i do tego wszystko slicznie ukojone. Latem w upaly gdy naczynka na nosie byly bardziej widoczne, mialam wrazenie ze maseczka nie dziala. Co oczywscie jest nie prawda , bo latem w upaly taki stan to normalka. Gdy upaly sie skonczyly , przyszedl czas na kolejne testy. Jakos mialam cere bardziej zarozowiona, rozogniona i przypomnialo mi sie ze mam ten zel-maseczke. Zawsze smarowalam cala twarz, bo zel wystarczajaco mnie nawilzal, wiec i tym razem posmarowalam cala. Odrazu poczulam ukojenie, zaczerwienienia zrobily sie bledsze.
zaznaczylam ze nie wiem czy kupie ponownie, bo uzywam takiej pielegnacji iz kosmetyki na naczynka z PL nie sa mi potrzebne. Nie wykluczone , ze kiedys z proznosci znow ja zakupie. Flos Lek ma calkiem fajne kosmetyki.

Chcialam tez uswiadomic inne osoby, ze to nie jest tak iz produkty na naczynka nie dzialaja. One nie usuna naczynek. Rozszerzone naczynka pozostana, mozna je pozamykac, kosmetyk ich nie usunie, ale tego typu kosmetyki nalezy uzywac min. pol roku zeby stwierdzic czy cos dziala. Zadko sie zdarza, ze juz przy pierwszym uzyciu widzimy dzialanie, na to trzeba czasu.

edit: mialam juz kilka razy ta maseczke i chetnie do niej powracam, jak i do jej braciszka kremu-maseczki. zel ten sprawdza sie pod kremy( wkoncu roducent zaleca uzywac jako serum) lub sam jako jedyny nawilzacz jesli cera nie jest sucha. Caly czas super dziala na moja cere.

Używam tego produktu od:3-4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania , edit: kilka