Garnier, Podstawa Pielęgnacji, Mleczko do demakijażu z różą do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Skutecznie, szybko a jednocześnie delikatnie usuwa makijaż twarzy i oczu. Wzbogacone w mikroolejki i wyciąg z róży usuwa makijaż i zanieczyszczenia z największa delikatnością. Aksamitna konsystencja pielęgnuje skórę, zapewni komfort oraz pozostawia ją delikatną i oczyszczoną. Dodatkowo mleczko ma przyjemny, mlecznoróżowy kolor.

bardzo ok!

Do zakupu zachęciła mnie koleżanka, która podobnie jak ja ma bardzo jasną i wrażliwą skórę. Jestem zachwycona tym mleczkiem! Fantastycznie radzi sobie z wodoodpornym tuszem do rzęs, jest delikatne, wydajne, a skóra po nim jest tak nawilżona i przyjemna w dotyku, jak po dobrym kremie nawilżającym. Nie uczula i nie podrażnia. Na pewno do niego wrócę!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

kosmetyk idealny

Dla mnie jest to mleczko idealne. Mimo, że mam cerę tłustą, działa idealnie! Było to moje pierwsze mleczko do demakijażu, czasem zdradzane z innymi. Zawsze wracam do Garniera. Co prawda na przestrzeni lat zmieniały się opakowania, cena, skład, ale zawsze jest niezawodne. U mnie wygrywa nawet z Biodermą, choć czasem zdradzam je z kremem Alterry. :) Dodam, że zawsze po demakijażu (nieważne jakim produktem) myję twarz i stosuję tonik.

Plusy:
+ bardzo dobrze oczyszcza
+ nie podrażnia oczu (chyba, ze wyleję na płatek za dużo i dostanie się to do worka spojówkowego)
+ nie zapycha porów
+ nie powoduje podrażnień twarzy
+ ma idealną konsystencję
+ jest bardzo wydajne
+ ma poręczne opakowanie
+ ma dobrą cenę w stosunku do jakości.

Minusów naprawdę nie zauważyłam.

Podsumowując, uwielbiam to mleczko. Nawet gdy testuję inny produkt do demakijażu, mleczko Garnieta zawsze muszę mieć na półce i zawsze z pokorą do niego wracam. To mój ideał. :)

Używam tego produktu od: od tylu LAT, że nie jestem w stanie dokładnie określić jak długo, ponad 5 lat

Ilość zużytych opakowań: ciężko policzyć :D

Idealny

Przede wszystkim produkt bardzo dobrze radzi sobie z demakijażem twarzy, ale z usunięciem tuszu do rzęs (niewodoodpornego) ma duże problemy - ja muszę dodatkowo używać osobnego płynu do demakijażu oczu. Nie podrażnia skóry, nie wysusza jej, pozostawia ją miękką i przygotowaną do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Jest bardzo wydajny. Minusem jest dla mnie dość wysoka cena, zwłaszcza, że po demakijażu i tak myję jeszcze twarz żelem i przecieram tonikiem. Myślę więc, że uda mi się znaleźć coś tańszego.

Używam tego produktu od: roku, a może i dłużej
Ilość zużytych opakowań: kilka

genialny kosmetyk do demakijażu

Z prawdziwą przyjemnością dołączam do grona Wizażanek zachwyconych tym mleczkiem.
Przejdźmy do konkretów :)

- mleczko bez problemu usuwa tusz nie pozostawiając przy tym efektu pandy ;)

- ładnie zbiera z buzi wszystkie podkłady,pudry i korektory, nie ma konieczności tarcia twarzy w celu usunięcia opornego makijażu (mleczko nakładam na dłonie,czekam, aż się ogrzeje, nakładam na twarz i masuję palcami)

- po demakijażu mamy idealnie delikatną, gładką, nawilżoną buzię bez uczucia paskudnego ściągnięcia skóry

- mam uczucie, że moja skóra została dokładnie oczyszczona, oddycha swobodnie

- mam wrażliwą skórę, która czasami reaguje niespodziewaną wysypką lub swędzącymi krostkami- po zastosowaniu tego mleczka nie zauważyłam żadnych oznak podrażnienia

- nieszkodliwa dla portfela cena- zapłaciłam niecałe 10 PLN + dobra dostępność

Doskonały do cery wrażliwej

Z moją suchą, wrażliwą cerą trudno o dobre mleczko. Przetestowałam wiele produktów i nareszcie - znalazłam

* doskonale usuwa makijaż
* nie podrażnia skóry
* po zastosowaniu skóra jest milutka i mięciutka, nie piecze
* ślicznie pachnie
* dobry kosmetyk za dobrą cenę

Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie

spełnił moje oczekiwania

do tej pory nie mogłam używać mleczek do demakijażu, a tym bardziej toników. Kiedyś moja skóra reagowała na nie normalnie, ale do niedawna po użyciu płynu do demakijazu czy innych cudów moja skóra robiła się sucha, badż wychodziły mi liszaje. Garniera poleciła mi koleżanka, powiedziała,że ma podobny problem, lecz to mleczko jest inne. Jak sama nazwa wskazuje do skóry suchej i wrażliwej. Jestem nim bardzo mile zaskoczona. Moja skóra po użyciu tego cuda nie potrebuje już nakładania kremu na noc !! Zmierzam ku zakupowi kremu, oraz żelu d mycia twarzy, bo tonik tez już zakupiłam, i równiez jest niezastąpiony. Zwłąszcza rano po przebudzeniu. Bardzo polecam różową serię !!!

+zapach,cena<9.99 rosmann>, konsystencja - nie jest za gęsty ani za rzadki, wydajność, działani zgodne z opisem na opakowaniu

- BRAK.

Używam tego produktu od: MIESIĄCA
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

kocham!

Jedyny kosmetyk do demkaijazu ktory zmywa mi makijaz szybko i dokladnie a przy tym nie podraznia i ładnie pachnie. Uwielbiam tego Garniera, starcza mi jedna buteleczka na pol roku bo niewiele go potzreba by zmyc makijaz <w sumie zaznaczam ze potzrebuje go tylko do zmywania makijazu z oczu bo tylko je maluje szczegolnie>. Naprawde bardzo polecam!

(+)cena, zapach, wydajnosc, nawilzenie, naprawde ładnie zmywa

(-) nie widze.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 butelek calych

Świetny!

Moja mama przyszła do domu z tym mleczkiem. Mówiła, że jest bardzo fajny. Na początku pomyślałam \' co może być tak niesamowitego z zwykłym mleczku \'. Wieczorem, postanowiłam sprawdzić tezę mojej mamy. Pierwsze wrażenie- nie do opisania! Korzystanie z tego mleczka to czysta przyjemność! I ten piękny zapach. Dokładnie usuwał makijaż. Ale niestety - nie bardzo wydajny (bo mama mi go podkradała ;) )
GORĄCO POLECAM!

Używam tego produktu od: służył mi z dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nigdy nie byłam fanką mleczek. Były albo za gęste albo za płynne. Nigdy nie mogłam znaleźć odpowiedniego, dlatego przerzuciłam się na micele. Jednak to mleczko jest dla mnie ideałem. Nie jest za gęste, ani zbyt wodniste. Dwa waciki wystarczą by usunąć makijaż. Gdy się go używa twarz nie szczypie. Potem myje twarz Physiogelem i też nie ma wcześniejszego uczucia szczypania. Nie wysusza i nie pozostawia tłustego filmu. Ma przyjemny zapach i jest śmiesznie tanie. Na prawde godne polecenia. Moim zdaniem śmiało może konkurować z mleczkiem fizjologicznym LRP i Toleriane Avene.

Produkt idealny

Pokusiłam się o recenzję dla mojego ulubionego mleczka do demakijażu ponieważ używam go od lat i ciągle jest moim ulubionym produktem tego typu. Zmywa nawet najbardziej oporny makijaż, cudownie przy tym odświeża i nawilża skórę nie podrażniając jej.Ma lekki zapach który jest w przypadku mleczka plusem bo miewałam różne produkty do demakijażu i wiem że można się naprawdę znudzić zapachem. Pozostane mu wierna jeszcze długo długo a być może i na zawsze.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie zlicze

Testuje różne mleczka, ale nieprzerwanie od 7 lat wracam do tego.
Spełnia swoje funkcje w 100 %. Dokładnie usuwa makijaż, jest delikatny, nie podrażnia i nie zapycha. Ma bardzo delikatny zapach. Do tego cena jest bardzo przyzwoita - w promocji można go kupić za 9,90.

Testowałam różne, ale nie znalazłam do tej pory lepszego w tej cenie. POLECAM !!!

Ilość zużytych opakowań: dużo

Zdecydowanie na plus

Testowałam juz wiele różnych marek toników i mleczek do demakijażu,ale Garnier co wieczór staję sie moim najlepszym przyjacielem:)

Zalety:
-nie uczula
- nie podraznia skóry,oczy po nim nie szczypia a mam bardzo wrazliwą cere
- dokładnie usuwa makijaż
- jest bardzo wydajne
- fajna konsystencja
- delikatny zapach

Jak narazie minusów się nie doszukałam,a stosuję to mleczko juz dośc długo.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: kilka (4-6)