Garnier, Podstawa Pielęgnacji, Mleczko do demakijażu z różą do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Skutecznie, szybko a jednocześnie delikatnie usuwa makijaż twarzy i oczu. Wzbogacone w mikroolejki i wyciąg z róży usuwa makijaż i zanieczyszczenia z największa delikatnością. Aksamitna konsystencja pielęgnuje skórę, zapewni komfort oraz pozostawia ją delikatną i oczyszczoną. Dodatkowo mleczko ma przyjemny, mlecznoróżowy kolor.

niezłe

Ciagle szukam,to mleczko jest całkiem niezłe daje uczucie komfortu i nawilżenia,dobrze zmywa makijaż...skóra po użyciu mleczka jest miła i delikatna,przynosi ulge zaczerwienionym policzkom..polecam

świetny produkt.

Mam cerę tłustą, trądzikową i super wrażliwą ostatnimi czasy. Nawet delikatne płyny micelarne potrafiły mi bardzo podrażnić skórę i zostawić ją czerwoną na dobre pół godziny. Musiałam wybrac delikatniejszy rodzaj demakijażu, wybór padł własnie na to mleczko, bo mam do niego sentyment z dawnych czasów. I trafiłam w sedno.

Największą zaletą dla mnie jest to, że nie podrażnia skóry i skutecznie usuwa makijaż. Radzi sobie nawet z moim wodoodpornym tuszem (Colossal), co było nie lada zaskoczeniem! I to bez jakiegoś wielkiego tarcia i namachania się.
Nie wysusza twarzy, ma cudowną konsystencję, ładny zapach, nie uczula, cena całkiem przyzwoita przy dośc słabej wydajności. Ale zalezy oczywiscie kto ile produktu jednorazowo do demakijażu potrzebuje :)

Nie wiem czy zapycha bo mój demakijaż nie kończy się na mleczku, potem myję jeszcze twarz. Osobom, które tego nie robią moze przeszkadzać troche tłusty film, który produkt zostawia.

Jak dla mnie najlepsza rzecz do demakijażu i chyba już nie będę eksperymentowac z innymi.

Używam tego produktu od: kilka tygodni z przerwami
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Polubiliśmy się :)

Mleczko to kupiłam oczywiście zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu. I nie zawiodłam się. Mam cerę mieszaną, dlatego w mleczku cenie sobie dobre nawilżenie. To daję radę.
W pierwszych dniach stosowania miałam wrażenie że zostawia delikatnie tłusty fil na twarzy (który po chwili wsiąka) i trochę się przestraszyłam że będzie zapychał ale nic takiego naszczacie nie miało miejsca

Podsumowując:
+ dobrze nawilża
+ nie uczula
+ nie zapycha
+ przyjemny delikatny zapach
+ co do szczypania w oczy to zdarza się to sporadycznie gdy sporo mleczka się dostanie do oczu
+ generalnie dobrze oczyszcza, ale przy zmianie tuszu na super trwały ale niewodoodporny niestety już sobie nie poradził tak dobrze,
+ jest wydajny przy używaniu 2x dziennie starczył na 5 tygodni
+ja kupiłam w promocji za 11 zł, ale w biedronce widziałam za niecałe 10 zł

Lubię testować kosmetyki, ale myślę że to tego jeszcze wrócę :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

na plus

z racji tego że sporadycznie używam kosmetyków mojej mamy wcześniej nie wypróbowałam tego mleczka ponieważ byłam [?] sceptycznie nastawiona do firmy garnier, ale gdy ostatnio okazało się że mój płyn micelarny świeci pustkami ;D byłam zmuszona zmyć tym mleczkiem makijaż :) i szczerze mówiąc odczucia całkiem przyjemne, jestem mile zaskoczona :)
+fajny lekki zapach
+konsystencja
+szybkie zmywanie makijażu
+nie podrażnia, nie szczypie w oczy
+wydaje mi się że wydajne :)

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Moje na zawsze!!!

Moje ulubione:)
Miałam już wiele preparatów do demakijażu zarówno mleczek jak i płynów ale ten jest the best.
Po pierwsze nie szczypie w oczy, nie podrażnia(inne preparaty mimo że były przeznaczone do demakijażu oczy, przebadane oftalmologicznie zawsze po dostaniu sie do oka podrażniały)
Tani i wydajny-ja kupuję w Biedronce za 9,90zł
Dokładnie usuwa makijaż nawet ten o przedłużonej trwałości
Delikatnie pachnie:)
Nawilża skóre nie jakoś spektakularnie bo od tego jest krem ale zawsze coś:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duuuużo:)

TAK TAK TAK

Wszystko na tak. Nic dodac nic ujac.
Zawsze uzywalam z tej samej serii ale zielonego a teraz kupilam rozowy i powiem szczerze, ze ma przyjemniejszy zapach ale wszystko inne takie same. Na pewno z niego nie zrezygnuje. :)
Cena bardzo przystępna :)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 3 i jedno w połowie

Mało przyjemny produkt

Jak dla mnie to bardziej rozmazuje tusz do rzęs niż go zmywa... Po 3 dniu moje oczy były strasznie czerwone i niesamowicie szczypały:( Skusiła mnie przeciętna cena i prześliczny zapach. Nie wrócę do niego na pewno...

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

najlepsze

nie szczypie
nie podrażnia
dobrze zmywa
delikatne
nie uczula
9.50 -9.90
uzywam ponownie po 10 latach, wcześniej jedno, teraz chyba od miesiąca piąte albo szoste w zyciu.
lepsze od lireny,johnsona i nivea

Ilość zużytych opakowań: kolejne...

UWIELBIAM!

Mleczko jest fenomenalne, dawno nie miałam tak dobrego produktu za tak niską (9,79 zł) cenę!

+ bardzo dokładanie usuwa makijaż
+ nawilża, jeżeli zapomnę nałożyć kremu skóra i tak jest w mega dobrej kondycji
+ nic a nic nie podrażnia
+ poprawił koloryt mojej skóry (naprawdę!)
+ fajny zapach i konsystencja
+ dość wydajny, a zresztą i tak bardzo tani
+ dostępność

Dla suchej i normalnej skóry będzie idealny. Innym nie polecam! :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

obowiązkowa pozycja u mnie w lazience.

Przetestowalam sporo mleczek i kosmetykow do demakijazu (moze nie tych luksusowych, ale tez nie najtanszych), to mleczko bije chyba tylko plyn biodermy.

musze je zawsze miec po prostu, poniewaz, super zmywa makijaz oczu (nawet super czarny tusz, z jakims pylem swiecacym, diamentowym bodajze w polaczeniu z kredka, eyelinerem i cieniem), nigdy nie mam wrazenia niedomytych oczu jak bywalo po innych kosmetykach, nie szczypie, nie podraznia, jest niedrogie.

Tutaj w stosunku cena-jakos, naprawde super. Garnier miewa takie perelki.
Mojej przyjaciolce z o wiele wrazliwsza skóra i oczami tez sluzyl.

Moze kiedys przerzuce sie na stałe na bioderme, ale poki co jestem mu wierna i to od paru lat.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: sporo!

przyjemne ;)

Od razu zaznaczę nie zmywałam nim makijażu oczu, bo nie lubię zmywać tuszu mleczkami, ale do demakijażu twarzy jest super.
Plusy:
- jest delikatne, nie podrażnia
- nawilża twarz
- nie zapycha , a posiadam cere mieszaną
-dobrze oczyszcza
- ma przyjemny zapach
- wydajne
Minusów nie zauważyłam. Jestem z niego bardzo zadowolona ;)

Bardzo dobry dla wrażliwej skóry.

Generalnie jestem bardzo zadowolona

+ dokładnie zmywa makijaż oczu
+ nie podrażnia oczów jak i skóry wokół nich, a wcześniej miałam z tym problem
+ wydajność
+ dostępne w prawie każdej galerii
+ przyjemny zapach
+ cena

Minusów nie zauważyłam, z pewnością kupię to mleczko jeszcze raz.

Używam tego produktu od: 4 miesiący
Ilość zużytych opakowań: 1,5