Dermedic, Celluend 2, Krem-żel wyszczuplający, eliminujący cellulit (stara wersja)

Zawiera potrójny aktywator Regu-Slim, składający się z idealnie dobranych substancji czynnych, m.in. kofeiny, l-karnityny, ekstraktu z nasion Paulinia Cupana wzmacniających wzajemnie swe działanie. Zapewnia efekt wyszczuplenia i eliminacji cellulitu do II stopnia zaawansowania. Dodatkowe składniki sprawiają, że skóra staje sie miękka, elastyczna i doskonale nawilżona. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.

Cena: 36 - 63 zł / 200 ml

przestalam wierzyc w cuda

Noz coz... Przymierzajac sie do Dermedica bylam bardzo pozytywnie nastawiona - tyle dobrych opin ii, pomyslalam, ze musi zadzialac, albo juz nic nie pomoze. No i nie zadzailal. Stosuje juz ponad 3 tyg. 2 razy dziennie z krotkim masazem. Skora jest niezwykle gladka, ale cellulit ani drgnal. Jestem bardzo zawiedziona, bo produkt drogi, a jak na zlosc jeszcze malo wydajny - 1 opakowanie starcza na 3 tyg., a ma 200 ml, na tyle samo starczaly mi produkty innych firm po 150 ml. Dobrze, ze trafilam na promocje 2 w cenie 1 (69 zl), ale i tak efekty zadne, a cena wysoka. Chyba juz sobie daruje wiare w cudowne dzialanie antycellulitow. Pewnie bede stosowac jakiej inne tansze, bo fajie wygladzaja, niektore nawilzaja, al to wszytsko.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

mocno ujędrnia

Produktu używam od miesiąca, a moje spostrzezenia są następujące:
- świetnie ujędrnia skórę!!
- znakomicie się wchłania (zanim zdążę nakremować drugą nogę to pierwsza jest juz sucha:))
- znakomicie wygładza, skóra staje się miękka w dotyku, bardzo przyjemna:)

jednak..... :(
- na mój cellulit nie wpłynął praktycznie wcale
- mało wydajny

Więc mogę go polecić, jako znakomity produkt ujędrniający! Bo to działanie spełnia w 100%! Ale na cellulit (przynajmniej mój) nie działa :/

Używam tego produktu od: 1 msc
Ilość zużytych opakowań: 1,5

zepsuję mu opinię

Specyfik absolutnie nie dla mnie! Kupiłam zestaw dwóch tubek, gdyż opinie na wizażu są super i nie ukrywam, że nawet jeśli nie liczyłam na spektakularne, to napewno na jakiekolwiek działanie. A tu nic!! :(
Stosowałam Celluend wiernie i niemalże codziennie przez okres trzech miesięcy wklepując krem tylko w uda i pośladki i wspierając masażem, a efektów żadnych! Dużo się ruszam, trenuję, piję wodę mineralną, używam peelingu z kofeiną i myslałam, że może cellulit odpuści, ale tak się nie stało.
W sumie, to mam wrażenie, że krem zachowuje się jak zwykły balsam do ciała! Fakt, że miło się stosuje, krem łatwo się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości, ale chyba nie o to chodzi. Nie zauważyłam większego ujędrnienia, czy chociażby obiecanej eliminacji pomarańczowej skórki, więc Dermedic sobie odpuszczam.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

A cellulitis sie smieje ;-)

Mi wspomniany wyzej specyfik nie pomogl. Podobnie jak, tak naprawde, kazdy inny. Obecnie dalam sobie spokoj z wkremowywaniem czegokolwiek, bo to moim zdaniem wielka strata czasu i pieniedzy.
Po prostu robie cwiczenia na nogi, co trzyma je w niezlej formie a cellulit jak byl tak jest, tyle ze nigdy nie mialam jakiegos mocno zaawansowanego. Kolezanka kiedys mi mowila, ze owiniecie nog kompresami z kawy jest bardzo skuteczne, ale jak dotad nie skusilam sie na przetestowanie tego sposobu ;-)

Używam tego produktu od: rok temu

bez zastanowienia na TAK

Na koncie mam już większość specyfików na cellulit i tych z dolnej i górnej półki, dlatego mam dość sporą skalę porównawczą. Celluend 2 to zdecydowanie mój faworyt i działa na tyle, na ile kosmetyki mogą pomóc w walce z cellulitem. Nie jestem z tych co się łudzą, że smarowanie się kremem wystarczy by pozbyć się efektu skórki pomarańczowej - ruch masaże i dieta to podstawa i dopiero w takim zestawieniu można coś osiągnąć. Ten kremik jest solidnym sprzymierzeńcem w walce: pięknie wygładza, ujędrnia, nawilża. Jeśli jak twierdzicie pomaga nawet wtedy,gdy zapomina się o diecie, ruchu i masażach, to tym lepiej świadczy to o tym specyfiku, więc nad zakupem nie ma się co zastanawiać:)Używam tego produktu od:3 miesiące

DZIAŁA

No więc uzywam z Lipidio Endem i pigułkami z tej samej serii. No i działa :) Tzn już widać efekty. W moja pupe zainwestowałam już straszną ilosć kasy, sięgajac po wiele kremów, masek, serum itp. Dużo się ruszam, mam w domu rowerek stacjonarny, tancze kilka razy w tygodniu, a to cholerstwo nie chcialo sie odczepić. Ale najwyraźniej trafiła kosa na kamień :D POLECAM!

niestety nie

Jestem zawiedziona, gdyż do zakupu zachęciły mnie opinie przeczytane na Wizażu. W rzeczywistości okazało się, że na mnie ten kosmetyk wogóle nie działa, mimo regularnego stosowania, co u mnie zdarza się dosyć rzadko, ale wzięłam sobie to głęboko do serca i codziennie wmasowywałam zgodnie z zaleceniami zawartymi na opakowaniu. I nic się nie zmieniło.

Dodam, że raz w tygodniu chodzę na siłownię. Codziennie staram się pić dużo wody i dbam o dietę. Niestety jak narazie produkt z Galenica pozostaje dla mnie nr 1.

Używam tego produktu od:

Mnie nie pomógł

Hmm...takie recenzje...niestety ja nie zauważyłam pozytywnego działania kosmetyku. Żadnego działania.
na plus:ładnie pachnie, mało się klei, szybko się wchłania, nie jest drogi (29,99).
Na minus: brak działania antycelulitowego, wygładzenie i nawilżenie jak po każdym innym zwyczajnym balsamie.
Stosowałam regularnie raz dziennie z masażem.

Używam tego produktu od:7 tygodni

naprawde warto kupic

oj, naprawde fajny kosmetyk, żelowa konsystencja jest wspaniała (szybko się wchłania, nie pozostawia na ciele tłustej powłoki), stosuję już drugą tubkę i efekty są bardzo widoczne. Nie miałam olbrzymiego cellulitu, ale na pośladkach pojawiły się nieładne - jak by to nazwać - wgłębienia. Kosmetyk świetnie dał sobie z tym rade, teraz zapobiegawczo wsmarowuje żel co drugi dzień.

Ilość zużytych opakowań:1,5

fajny

Skóra jest nawilzona, aksamitnaw dotyku. Ładnie napina, troche zmniejsza cellulit, uda schudły mi o 1 cm, ale nie wiem czy to nie kwestia tego, że ogolnie schudłam. Uzywałam i uzywam razem z lipidioendem.Używam tego produktu od: 3tyg

Dobry i wydajny

Mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku. Ale co prawda nie oczekiwałam też redukcji cellulitu bo to nierealne.
Na pewno:
1: ujędrnij skórę
2. wygładził
3. doskonale się wchłania
4. ma dobry poślizg
5. jest bardzo wydajny
Nie wiem czy kupię ponownie bo nie wierze już w kremy i balsamy redukujące cellulit, wole jednak krem modelujący z nivea. Cena niższa, ładniejszy zapach, a efekt doskonały.

Używam tego produktu od:3 miesiecy na zamine z N.1

polecam

POLECAM w 100 procentach przyznam sie ze stosowalam wiele kosmetykow antycel ale zaden , absolutnie zaden tak nie dziala jak celluend on jest wyjatkowy pod kazdym wzgledem bo po pierwsze kiedy sie go naklada praktycznie nic sie nie czuje zadnego zimna , mrowienia nic....za pierwszym razem troche zalowalam bo myslalm ze nic z tego nie bedzie no ale na efekty dlugo nie trzeba bylo czekac:]..juz po paru dniach zauwazylam roznice no a po tyg to juz suuuuper naprawde jestem zachwycona..szkoda tylko ze na allegro jest bardzo rzadko dostepny dlatego musialam kupic w aptece za 5 zl no coz mysle ze to i tak nie jest tak duzo w porownaniu z innymi niby to super kosmetykami ale prawda jest taka ze kazdy sie przy nim chowa..;] moj cellulit zostal praktycznie zredukowany a mialam go troszke..oj niestety...kiedy ktoregos dnia przyjzalam sie swoim noga nie mogla uwiezyc ze na moich udach wyrosly takie pagorki...blee...wtedy postanowilam zainwestowac w celluend i to byl strzal w 10..:]]]] WIEC POLECAM GORACO BO NAPRAWDE WARTO;]

Używam tego produktu od:2 tygodni