Real Techniques, Blush Brush 01407 (Pędzel do różu i pudru brązującego)

Real Techniques, Blush Brush 01407 (Pędzel do różu i pudru brązującego)

W subtelny sposób muska skórę kolorem, nie tworząc sztucznych plam i rzucającego się w oczy pigmentu. Łatwo utrzymać go w czystości, szybko schnie i się nie odkształca. Z czasem nie traci miękkości. Idealny do kremowych i pudrowych różów.

pędzle
do różu, do pudru brązującego, do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Kocham!

To kolejny pędzel od RL, który uwielbiam. Jest niezniszczalny, mam jedną sztukę od kilku lat i nie dzieje się z nim absolutnie nic. A naprawdę go nie oszczędzam. Używam go do bronzera, do różu ale również do pudru. Włosie jest cudownie mięciutkie, a jego ułożenie sprawia, że można nabrać niewielką ilość kosmetyku, dzięki czemu trudno sobie zrobić plamy. No i ten uroczy różowy kolor :) cieszy oczy! To mój absolutny must have i będę polecać go za każdemu.

Cudeńko!

Pędzel był w zestawie z trzema innymi pędzlami i gąbeczka. Cena zestawu była na promocji za 60 zł, a z racji, że nie posiadam żadnego pędzla z tej marki skusiłam się.

Pedzel jest przyjemny w dotyku i puchaty. Jego wykonanie jest dobre i do niczego nie mogłabym się przyczepić.

Na początku chciałam go użyć do pudru, jednak nie sprawdził się. Dziwne, taki puchaty pędzel nie przypadł mi do utrwalania makijażu a co więcej aplikacja pudru to była udręka! Ja nie wiem ale serio, nie pasował mi do tego zadnia za nic w świecie. Pudru używałam sypkiego. Włosie pod wpływem aplikacji na skórę spłaszczało się. Próbowałam dosłownie tylko dwa razy aplikować puder i zrezygnowałam. Po jakimś tygodniu stwierdziłam, że szkoda jak ma mi zajmować miejsce a być bezużyteczny i przy makijażu naniosłam bronzer i to było odkrycie! Jak ja mogłam na to nie wpaść odrazu! Producent sam (chyba) pisze, że jest on do różu, bronzera. Może ktoś pomyśli, że tak duży pędzel do bronzera? O tak! Dokładnie. Aplikacja bronzera jest tak szybka, że byłam w szoku! Fakt, nie jest to pedzel do konturowania, ale do nałożenia bronzera, ocieplenia czy zaznaczenia lekko konturu jak znalazł! Ja tyle lat szukałam takiego pędzla, który będzie aplikować bronzer lekko, rozmycie tzn. nie takie perfidne krechy pod policzkiem. Po prostu delikatne ale widoczne zaznaczenie konturu!

Ja go uwielbiam!!!!

• Design produktu: 3

Dobry, ale nie jest genialny

Zakupiłam ten pędzel, ponieważ potrzebowałam jakiegoś do aplikacji bronzera, mój kabuki jest już starowinką, ale wciąż działa, jednak głównym powodem moich zakupów było to, że chciałam sprawdzić, jak będzie się sprawował syntetyczny pędzel z moimi produktami kolorowymi i byłam ciekawa, czy dostanę na skórze wykończenie, na jakim mi zależy, czyli air brushed.
Cena pędzla była niewielka, chciałam od razu rzucić się na it Cosmetics, ale pomyślalam, że najpierw kupię sobie ten, a potem, jeśli mi się ten kształt sprawdzi (bo wczesniej nie miałam takiego pędzla ), to kupię sobie też ten droższy z It.
Pedzel RT wizualnie mało mi się podoba, i tak cieszę się, że marka zdecydowała się odświeżyć trochę design pędzli, bo jeśli bym go miała mieć jeszcze w starej odsłonie, to bym pewnie nie kupiła. Moja Mama ma inny pędzel od nich i te gumowe trzonki po czasie są dosłownie lepiące i okropne, nie da się tego domyć. Coś jak opakowania narsa, ale 50 razy gorzej.
Sam pędzel ma kształt dużej kulki, która powinna nam się idealnie sprawdzić do produktów płynnych i sypkich. Ja osobiście płynnych nie nakładałam, ale to włosie będzie do tego dobre.
Dobrze nabiera się nim bronzer z opakowania, jednak mam zastrzeżenie odnośnie nakładania produktu na policzku, bowiem ten pędzel jest trochę za miękki, gdyby mógł być troszeczkę twardszy to by było o wiele lepiej, mam bowiem wrażenie, że czasami robię sobie plamy przy nakładaniu produktu, oczywiście z racji włosia owe plamy można po chwili extra rozblendować, no ale jakiś taki niesmak jest. Ale nie będę się czepiać, bo cena jest niska, a pędzel jest dobry, więc mogę tylko polecić. Rzeczywiście można nim uzyskać wykończenie air brushed, ładnie można wyblendować zarówno bronzer, jak i róż, jak też wszystko razem na buzi.
Czyści się też go dobrze, ja czyszczę moje pędzle zwyczajnym mydłem Dove i super z niego wszystko schodzi. Nic się nie odkształciło i włoski nie wypadają z niego, także jak najbardziej za taką cenę polecam.
Daję mu mocne 4+, ale przez tą zbytnia miękkość i wizualną brzydotę (mnie się design tych pędzli RT nie podoba, dlaczego nie można było dać po prostu zwyczajnie czarnych trzonków?) nie dostanie 5.

Najlepszy do konturowania

Pędzel posiadam juz od dobrych kilku lat. Używam go głównie do bronzera, czasami do różu. Ma wspaniały desing przykuwający wzrok. Dodatkowo jest solidnie wykonany. Nie odbarwia się, nie odgniata, włosie nie wypada. Cenię go również za to, że bardzo ułatwia wykonanie makijażu. Konturowanie twarzy jest przy uzyciu tego pędzla bajecznie proste. Uważam, że cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości tego produktu, tym bardziej, że posiadam go już kilka lat, a jego stan jest wręcz idealny. Serdecznie polecam. Jak dla mnie najlepsza inwestycja.

Miękka przyjemność

Uwielbiam ten pędzel!

Jest bardzo mięciutki i idealnie nakłada chmurkę różu na policzki.

Nie jest wielofunkcyjny, ponieważ jest dosyć duży, ale przy odrobinie umiejętności i samozaparcia można nałożyć nim nawet bronzer.

Kupiłam go za niecałe 20 złotych w serwisie aukcyjnym, ale uważam, że wykonanie i miękkość włosa jest zdecydowanie warta więcej.

ulubione pędzle

WOW! Trafiłam przypadkowo na pędzle Real Techniques, ale jak poznałam pierwszy to zaraz zamówiłam kolejnych kilka. Jestem zachwycona. Syntetyczne przyjemne włosie, które nie wypada mimo bardzo częstego mycia. Świetnie sprawdza się do nakładania pudrów brązujących. Nie nabiera zbyt dużo produktu, jest bezpieczny w użytkowaniu. Ma mocną rączkę, nie wypada z ręki. Czasami podczas wyjazdu zabieram tylko ten pędzel i gąbeczke do makijażu, bo bez problemu da się nałożyć nim inne produkty. Ma szeroką główkę, dobrze ściętą. Plus za cenę.

• Design produktu: 2

Rewelacyjny pędzel syntetyczny

Ten pędzel to prawdziwe cudo chociaż prezentuje się niepozornie. Ot trochę większe syntetyczne jajko na prostej plastikowej rączce jakich wiele w wielu drogeriach. Miękkie włókno imitujące naturalne w szarym kolorze. Niech was nie zmyli ten dizajn. Trzeba go mieć. Jest praktycznie niezniszczalny, wspaniałe i prosto się myje, błyskawicznie wysycha a do tego po każdym myciu wygląda jak nowy i to bez żadnych dodatkowych ceregieli. Jest miękki w użyciu, ale dobrze nabiera produkty sypkie ewentualnie w kamieniu.Dobrze je nakłada, nie robi plam. Włoski nie wychodzą. Skówka nie odpada, rączka nie obłazi. Cena przeciętnie niska w odniesieniu do jakości pędzla i okresu użytkowania. Jest to po prostu bardzo dobry pędzel, którego używam z przyjemnością do wielu zastosowań.

polecam.

stosuje ten pędzel do nakładania nie różu ale podkładu w płynie.
Tu się sprawdza idealnie.

Pędzel solidnie wykonany. Włosie bardzo miękkie. Nic nie drapie. Włosie nie wypada.

Kupiłam z polecenia na you tube właśnie do zastosowania do podkładu i to był strzał w 10:-)
Teraz częściej używam tego pędzla niż gabeczki. Gdyż daje większe krycie i sprawniej się domywa go.

czasem nakładam też nim bronzer w płynie.

Polecam przetestować, ja kupuje te pędzle w internetowych drogeriach .

Bardzo lubię

Bardzo lubię pędzle Real Techniques. Pędzel do różu jest bardzo miękki, łatwo się nim nakłada produkt bez żadnych plan czy smug. Co ważne nie gubią włosia, łatwo sie je myje. Używam ich ponad rok i od tego czasu nie zauważyłam żeby jakiś włosek wypadł z pędzla. Pędzel świetnie wygląda i świetnie się nim maluje!

Fajny

Pędzel jest dosyć mało gesty,
róż nalozony nim wygqlda ładnie i naturalnie, takie musniecie. Pedzel też bardzo dobrze sprawdza się do nakładania nie dużych ilości pudru, na przykład do przypudrowania miejsca pod oczami jest rewelacyjny.

mięciutki!

To fakt. Jak raz użyje się pędzli RT to już nie chce się używać innych, starych które do tej pory uważało się za wystarczające, i całkiem spoko.
Ten pędzel wchodził w skład zestawu który wypatrzyłam na necie w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie miałam zamiaru go używać do różu. Do ego wolę skośnie ścięte typowe. I faktycznie. Najczęściej używam go do pudru, czasem do rozświetlenia większej partii twarzy, ale czasem jak mi się nie chce sięgać po inny to i róż nim nałożę choć do tego wydaje mi się za duży albo moja ręka jest zbyt mało wprawna. Pędzel jest śliczny. Ja mam inne uchwyty ale z kanału RT na YT wiem że sam pędzel (włosie) jest taki sam. Włosie jest bosko miękkie jak futerko kota, lekko zbite. Łatwo się czyści.
Uwielbiam go!

Ulubiony do różu

Uwielbiam pędzle od Real Techniques za ich design, estetykę, trwałość i jakość wykonania.

Pędzel do różu jest świetny, delikatny, miękki. Pozostawia piękną chmurkę koloru, nie powoduje tworzenia się plam. Można też dobudować nim intensywność.

Przy rozświetlaczu pozostawia bardzo delikatny, naturalny efekt.

Łatwo się czyści, włosie nie zostaje zabarwione, ani nie wypada po myciu.

Rączka jest poręczna, nie brudzi się , czasami czarną gumkę należy umyć.

W drogeriach internetowych można spotkać ja w dobrych cenach.