HoMedics, Fresh Face Illuminated Beauty Mirror (Lustro kosmetyczne z podświetleniem)

Funkcje:
- wybór 3 ustawień podświetlenia za lekkim naciśnięciem podstawy lustra,
- różny poziom oświetlenia - dostępne opcje: oświetlenie dzienne, biurowe lub wieczorne,
- ciepłe światło - ciepłe, łagodne, rozproszone światło, nie powodujące cieni,
- powiększenie 7x/1x - Dwustronne lustro: powiększenie 7x i bez powiększenia,
- średnica 20 cm (8 cali),
- stabilna, antypoślizgowa podstawa,
- niezachodząca mgłą powierzchnia,
- wymiary lustra: 25 (szer) x 15 (wys) x 31cm (10x6x12,25cali),
- chromowane wykończenie z połyskiem.

lusterka i kosmetyczki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo fajny i pożyteczny gadżet

Dostałam to lusterko w prezencie mikołajkowym i od tamtej pory stale go używam do codziennego makijażu.

To, co mi się podoba w tym lusterku to:
- poręczność - nie jest bardzo ciężkie i można je z łatwością przestawiać
- antypoślizgowość - zdarza mi się stawiać lusterko na plastikowych, nierównych powierzchniach, ale dzięki temu, że na spodzie stopki znajduje się materiał, lusterko się nie zsuwa
- estetyczne wykonanie - lusterko jest naprawdę ładne i nie muszę się go wstydzić gdy stoi na wierzchu
- trzy stopnie podświetlenia - doceniłam przede wszystkim, gdy dni były bardzo krótkie i o godzinie 7:00, gdy się malowałam, było jeszcze ciemno - trzeci stopień jasności był zdecydowanie wystarczający, aby wykonać makijaż bez włączania światła w pomieszczeniu
- bardzo wygodna obsługa podświetlenia poprzez dotknięcie stopki lusterka
- część powiększająca - najczęściej używam jej do regulacji brwi i sprawdza się naprawdę nieźle
- estetyczne opakowanie - fajne na prezent

Co mi się nie podoba:
- cena regularna jest dość wysoka, jednak na szczęście sama nie musiałam za lusterko płacić

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka