Eva Natura, Style, Szampon rumiankowy do wlosów tłustych i normalnych

Eva Natura, Style, Szampon rumiankowy do wlosów tłustych i normalnych

Szampon przeznaczony jest do włosów tlustych i normalnych. Zawiera naturalny ekstrakt z ziela rumianku o działaniu kojącym i przeciwzapalnym. Systematyczne stosowanie szamponu wzmacnia kolor jasnych włosów, nadając im puszystość i połysk.

do włosów normalnych, do włosów przetłuszczających się
oczyszczające, wzmacniające
bez alkoholu, bez parabenów, bez silikonów
Skóra głowy
przetłuszczająca się
Odcienie
jasne

Warto mieć go w łazience.

Szampon kupiłam za około 7 złotych w osiedlowym markecie. To był zakup spontaniczny, po prostu uznałam że przyda się w domu szampon "uniwersalny", taki którego będę mogła użyć ja- gdy zechcę oczyścić włosy, mój mąż, a także moja córka. Bardzo lubię szampony ziołowe a ponieważ rumiankowa wersja jest przeznaczona do włosów jasnych (mąż jest blondynem, córka również ma jasne włoski) wzięłam bez wahania. Jeśli o mnie chodzi to jestem posiadaczką długich, suchych i zniszczonych włosów w odcieniu ciemnego blondu.
Szampon zamknięty jest w dużej plastikowej butelce o pojemności 1 litra. Szata graficzna jest bardzo przeciętna a sama butelka łatwo się "odgniata" co wygląda nieestetycznie. Konsystencja jest idealna, produkt ma intensywnie żółty kolor i bardzo przyjemny zapach- nie jest to jednak typowy zapach rumianku jaki znam z innych szamponów rumiankowych, tutaj czuję coś jeszcze- zioła, łąkę... Pieni się bardzo dobrze, równie dobrze się spłukuje. Pozostawia włosy mocno oczyszczone i splątane. Moje włosy ogólnie mają skłonność do ogromnego plątania z racji długości i przesuszenia- po tym szamponie mam więc jeszcze większy problem z rozczesaniem. Mimo wszystko zaryzykowałam i używałam go czasem bez odżywki- zawsze tak robię by przekonać się jak dany szampon działa "solo"'. Oczywiście było ciężko rozczesać włosy ale po wysuszeniu moje pasma wyglądały dobrze, były błyszczące i gładkie. Mąż również jest zadowolony. Kilka razy użyłam produktu do umycia włosków czteroletniej córki i mimo ze nie jest on przeznaczony dla dzieci (ma mocny skład) to nie zauważyłam żadnych podrażnień. Włoski były czyste i lekkie, pięknie błyszczały.
Szampon jest bardzo wydajny. Co do przeznaczenia do jasnych włosów- nie zauważyłam oczywiście rozjaśnienia. Jednak przy dłuższym używaniu latem odniosłam wrażenie że włosy są delikatnie rozświetlone.
Podsumowując- jest to typowy szampon oczyszczający, który warto mieć w domu.

super, ale nie do wlosow brazowych :)

mi pomogl w walce z przetluszczaniem sie wlosow, spelnia swoja role, super sie aplikuje, wydajny, zapach piekny, taki naturaln, duze opakowanie, proste , takie jak lubie. Sklad takze mi sie podoba :)
ale... mam wlosy brazowe i pojawila sie taka poswiata rudosci ;) no coz mamy tu rumianek, zdecydowanie dla blondynek

Porządny "rypacz"

Kupiłam ten szampon zachęcona recenzją na pewnym blogu o kosmetykach naturalnych. Znalazłam go w najbliższym Lewiatanie w absolutnie śmiesznej cenie i uważam, że wart jest o wiele więcej.
Szampon znajduje się w prostej, sympatycznej buteleczce. Ma intensywnie żółty kolor i lekko chemiczny zapach, który mi nie przeszkadza. Dobrze się pieni i łatwo zmywa.
Produkt to typowy rypacz, czyli szampon zawierający mocne detergenty. Skutecznie oczyszcza włosy i nadaje im ładny blask. Na moich blond włosach sprawdza się idealnie.
Uważam, że na szampon w tej cenie każdy może się skusić, byleby nie używać go za często, bo może przesuszać. Używam go zamiennie z innym, łagodnym szamponem.

Świetny

Z góry zaznaczę, że mam włosy naturalne średni blond , z lekkimi refleksjami. Od jakiegoś czasu moje naturalne włosy zaczęły od góry się szybciej przetłuszczac. O szamponie Eva naczytałam się mnóstwo pozytywnych opinii. Zaciekawiona działaniem zamówiłam butelkę 250ml przez Internet. Muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Szampon jest gęsty, dobrze się pieni. Już po spłukaniu czuć, że dobrze oczyszcza, włosy aż piszczą między palcami, także później obowiązkowo odżywka. Włosy po wysuszeniu pięknie błyszczą, i co ciekawe świetnie się układają, nawet nie muszę używać prostownicy. Efekt świeżości utrzymuje się cały dzień, włosy są sypkie i nie przetluszczone. Co do rozjaśnienia pasm na razie nie mogę ocenić, ponieważ używam szampony od paru dni. W każdym razie jestem zachwycona :)

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Niewiele wspólnego ma z rumiankiem

plusy:
+ dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza
+ dosyć gęsta żelowa konsystencja

minusy:
- niezbyt przyjemny chemiczny zapach
- plącze włosy

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- niewygodna butla
+ niska cena
+ wydajny

Dobry do mocniejszego oczyszczania ;)

Uzywam tego szamponu raz w tygodniu zeby mocniej oczyscic wlosy z silikonow itp. Bardzo dobrze sobie z tym radzi. Pachnie rumiankiem, dla mnie ladnie. Dobrze sie pieni, jest wydajny. Bede do niego wracać choc na ten moment nie jestem nawet w polowie litrowego opakowania wiec troche mi to zajmie zanim kupie kolejne :p

Rumianek.

Bardzo lubię ziołowe szampony Evy. Uważam, że są jednymi z lepszych na rynku. Tej wersji używałam często jeszcze wtedy kiedy miałam zdrowe włosy w odcieniu naturalnego, ciemnego blondu.

Plusy:
+ dogodna cena
+ polski produkt
+ wygodna buteleczka z dozownikiem
+ bardzo ładnie pachnie
+ jest w miarę wydajny
+ dobrze myje
+ efekty, jak po szamponach dla dzieci, np. J&J
+ nabłyszcza
+ zauważyłam, że rozjaśnia włosy i nadaje im rumiankowego, lekko ciepłego blasku

Minus:
- włosy po umyciu są tępe i szorstkie w dotyku, ale kiedy wyschną stają się miękkie i błyszczące
- lekko wysusza skórę głowy
- słaba dostępność

Agresywny

Oh niestety nie polecam. Żałuję zakupu pomimo nawet że mało kosztował. Jak żaden inny przyczynia się do wypadania włosów już przy spłukiwaniu, wysusza skórę głowy i przyprawia o łupież. Do zniesienia jeśli po myciu nałoży się grubą warstwą odżywkę ale utraconych włosów nie odżałuję. A szkoda bo i polski i tani. Z pewnością nie do codziennego użytku i nie dla normalnej/suchej skóry głowy.

Godny polecenia !

Do kupna skusiły mnie pozytywne opinuie na wizazu i nie żałuje :)
Szampon jest bardzo wydajny
Bardzo dokładnie myje włosy (bez odzywki lub olejku ani rusz)
Nie uczula
Normalny zapach
Włosy pięknie lśnią i są sprężyste
Unoszą się u nasady
Dłużej zostają świeże
Niska cena

Jestem bardzo zadowolona, znalazłam mój hit :) Zawsze po myciu i przed rozczesywaniem nakładam oleju arganowego,który troszke pomaga w rozczesywaniu, a tak żadnych minusów nie zauważyłam.

Przekonajcie się same :)

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1x1l

ideał !!!

Kupiłam bo chciałam czegoś z minimalnym składem do tłustych włosów. Szampon dobrze myje włosy (aż skrzypią). Po wysuszeniu są lekkie i dobrze się układają. Znajomi zaczęli chwalić moje włosy a to najlepszy dowód na to ze cena nie musi być wyznacznikiem jakości. Używałam wielu dużo droższych specjalistycznych szamponów, żaden się z tym nie równa.
PLUSY
dobrze myje
radzi sobie z tłustymi włosami ( dłużnej są świeże )
zapach
dobra konsystencja
wydajny
tani
MINUSY
powinno się po nim użyć ulubioną odżywkę lub olejek.

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Cudo

Szampony rumiankowe zawsze mi służyły - niezależnie do tego, czy włosy miałam naturalne i do pasa, czy takie jak teraz - krótkie i farbowane na braz/rudy.

Mam włosy normalne, cienkie ze skłonnością do przetłuszczania się, a ostatnio do przesuszeń (zima). Chciałam żeby szampon nie był zbyt agresywny i trafiłam idealnie - szampon rumiankowy jest w sam raz - ani za delikatny, dobrze myje włosy, nie są klapnięte, ani za agresywny, bo włosy nie są suche, nie przetłuszczają się szybko. Co więcej zauważyłam, że szampon sprawia, że nie muszę tak często myć głosy - dłużej są świeże. Radzi sobie także, ze zmywaniem olejków.

Ma tylko 2 wady - włosy są splątane i trzeba użyć odżywki oraz to, że ciężko go dostać. A zamawianie przez neta kosztuje;/

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Super szampon

Bardzo ciężko było mi znaleźć szampon który odpowiadał by moim włosom. Używałam zarówno tych tańszych jak i droższych profesjonalnych i po większości z nich miałam nie ładne włosy.Jedynym który mi przypasował był babydream ale potrzebowałam czegoś, co by raz na jakiś czas dobrze oczyściło włosy.

szampon ten ma wiele plusów

+ dobrze oczyszcza włosy, przy okazji chelatuje
+ WŁOSY po nim są sypkie, mięciutkie nie ma mowy żeby były szorstkie czy przesuszone
+ skóra głowy nie piecze (po niektórych szamponach miałam ten problem)
+ jest tani
+ przyjemnie pachnie
+ włosy są bardzo błyszczące

minusów nie znalazłam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka