Dove, Supreme Silk, Daily Peeling Shower (Jedwabisty peeling pod prysznic)

Dove, Supreme Silk, Daily Peeling Shower (Jedwabisty peeling pod prysznic)

Zawiera czysty jedwab połączony z substancjami nawilżającymi Dove oraz specjalne mikroperełki. Delikatnie oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka, każdego dnia wydobywajac jej naturalną miękkość i jedwabistą gładkość. Pobudza naturalny metabolizm skóry, poprawia jej koloryt, ukazując naturalnie piękny, jedwabisty blask.

Przyjemny.

Bardzo subtelny peeling, szukałam takiego od dłuższego czasu. Delikatnie złuszcza naskórek, nawilża skórę, nie wysusza. Ma przyjemny zapach. Jest bardzo wydajny.
Zdecydowanie polecam.

Żelatyna

Bardzo lubię takie delikatne żele peelingujące pod prysznic, przeznaczone do częstego, czy nawet codziennego stosowania, ale ten zdecydowanie nie przypadł mi do gustu.
- Ma nieprzyjemną, galaretkowato-śluzowatą konsystencję, co ani nie jest przyjemne w dotyku, ani nie sprzyja łatwemu rozprowadzeniu po skórze (żel woli trzymać się sam siebie, niż skóry).
- Ponadto: wysusza (co mu wybaczam, bo i tak zawsze stosuję krem), pachnie tak sobie (choć mężowi się podoba), jest strasznie niewydajny (dziwna konsystencja i małe zagęszczenie drobinek zmuszają do stosowania dużych ilości żelu).
- I przede wszystkim: jest nieskuteczny. Nie wymagałam od niego wiele - miał tylko utrzymać gładkość moich ramion i dekoltu, którą osiągnęłam przy pomocy innego żelu. Niestety, mimo codziennego stosowania, nie udało mu się.
Ponieważ "delikatny" wcale nie musi oznaczać "nieskuteczny", jak niestety jest w tym przypadku, tylko 2*.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Śliczny zapach

Peeling posiada piękny zapach, który pozostaje w łazience na długo po umyciu. Produkt bardzo dobrze złuszcza naskórek. Konsystencja jest w sam raz. Mogę go z czystym sercem polecić każdej osobie.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

przyjemny prysznic

Przyjemny zapahc, przyjemna konsystencja, delikatnie zmywanie, a po prysznicy z jego udziałem - skóra opczyszczona z martwego naskórka i pieknie pahcnie:)
Oczywiście bez balsamu się nie obędzie, bo troszke wysusza.

Używam tego produktu od:rok

delikatny.

Kupiłam ten żel do kompletu z żelem i balsamem. Niestety trochę się rozczarowałam. Lubię peelingi, które działają dosyć intensywnie. Mocne ścieranie to jest to ;) Ten jest bardzo delikatny, mam wrażenie, że czasem za delikatny. Mało w nim drobinek, które tak lubię. Zapach też nie za bardzo przypadł mi do gustu. Określiłabym go jako mocno mydlany, na szczęście szybko się ulatnia.

Plusem jest wydajność oraz to, że nie wysusza skóry ani trochę.

Niestety, to za mało abym mogła go kupić ponownie.

Ilość zużytych opakowań: połowa

przywołuje mi na myśl wspomnia

Kupiłam go na podróż do Włoch i tam stosowałam. Pewnie dlatego mam do niego taki sentyment gdyż przypomina mi rześkie ciepłe neapolitańskie wieczory. Zapach mojej skóry po użyciu tego peelingu był zniewalający... Marzenie zamknięte w tubie :) Mimo małych drobinek (lubię duże) o dziwo dobrze złuszczał, skóra była gładka i miękka jak nigdy. Polecam bardzo. Dla mnie kosmetyk Wszech Czasów, gdyż niewiele produktów zrobiło dla mojej skóry i samopoczucia tyle, co właśnie ten peeling.

Używam tego produktu od: paru lat

Przyjemnie kremowy peeling

Dostałam ten peeling w prezencie. Sama bym go chyba nie kupiła ze względu na niewielką pojemność i małą ilość peelingujących drobinek, ale przekonałam się do niego. PLUSY: zapach - nie potrafię go do końca sprecyzować, jest po prostu świetny; konsystencja - peeling jest zbity, gęsty, wręcz jak balsam do ciała; świetnie się pieni; przyjemnie się nim myje ciało - peelingujące drobinki nie są ostre, nie podrażniają; skóra po użyciu jest gładka, miła w dotyku, całkiem dobrze oczyszczona; bardzo dobrze robi też twarzy - delikatnie ją oczyszcza, nie przesusza; dosyć poręczne opakowanie. MINUSY: peelingujących drobinek nie jest zbyt wiele, więc trzeba go używać dosyć często, aby efekt odświeżonej skóry się utrzymał (na pewno nie jest to produkt dla osób z zaniedbaną skórą); mała pojemność (jak na tą cenę) i średnia wydajność; peeling ma bardzo średnie właściwości pielęgnacyjne i nawilżające (a powinien być "jedwabisty" ). PODSUMOWUJĄC: ten kosmetyk ma w sobie to "coś", co zachęca do używania go i to z prawdziwą przyjemnością. Mogę mu dać 4* z dużym minusem. Polecam go głównie do używania dla przyjemności osobom z dosyć zadbaną skórą.

Po kilku użyciach na całe ciało zaczęłam go stosować wyłącznie do twarzy, szyi i dekoltu - muszę przyznać, że w tej roli sprawdza się doskonale.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo fajny

Lubię ten peeling.

Jest raczej delikatny, ale ja osobiście również ten fakt traktuję jako jego zaletę.

Zdarza się, że stosuję go nawet codziennie. Świetnie wygładza skórę, staje się "jedwabista":) i bardzo przyjemna w dotyku. Miły zapach, fajna konsytstencja, wydajny.

Przyzwoity peeling, jeden z moich ulubionych.

jak krem

Bardzo przyjemny,delikatny,ale skuteczny.Ja stosuj? go raczej rzadko,wtedy kiedy czuj?,ze moja skóra potrzebuje szczególnego wyg?adzenia-jest po prostu od zada? specjalnych.
Konsystencj? ma g?st?, kremow?,drobinki peelinguj?ce w sam raz,tylko zapach dla mnie taki sobie,jakby ?wie?ego ogórka,na szcz??cie na tyle delikatny,?e mi nie przeszkadza.Jest wydajny.

U?ywam tego produktu od:kilku miesi?cy
Ilo?? zu?ytych opakowa?:w trakcie pierwszego

przyjemność peelingowania

bardzo lubię ten delikatny peeling, dostałam go od mamy i z chęcią używam, przyjemnie się go wmasowuje i razem z balsamami, które stosuję daje efekt, z którego jestem zadowolona. nie boję się, że mi podrażni delikatniejsze miejsca. do tego ten zapach, który uwielbiam bo mnie odpręża. Używam tego produktu od: miesiąca

Jak dla mnie jest super,rewelacja ! Delikatny aczkolwiek złuszcza martwy naskórek ;) Uzywam go raz - dwa razy w tygodniu i jestem bardzo zadowolona ;) Oczywiscie nie nadaje sie dla każdego rodzaju skóry,ale watro spróbowac :)

hmm..

peeling zdziera martwy naskórek, skóra jak by gładsza, drobinki malutkie, drobne. producet zapewnia,że nawilża, nie zauważyłam tego... hmmm zapach tez taki sobie... sama nie wiem ale sie nie przekonałam do tego produktu i nie moge go przemęczyć.. :(

Używam tego produktu od:roku