Dove, Supreme Silk, Daily Peeling Shower (Jedwabisty peeling pod prysznic)

Dove, Supreme Silk, Daily Peeling Shower (Jedwabisty peeling pod prysznic)

Zawiera czysty jedwab połączony z substancjami nawilżającymi Dove oraz specjalne mikroperełki. Delikatnie oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka, każdego dnia wydobywajac jej naturalną miękkość i jedwabistą gładkość. Pobudza naturalny metabolizm skóry, poprawia jej koloryt, ukazując naturalnie piękny, jedwabisty blask.

nie jest doskonały

Produkt ładnie wyglada w tubce, ma takie ciepły kremowy kolor i widoczne drobinki peelingujące. Opakowanie nie jest zbyt poręczne, bo trochę za twarde i szczególnie pod koniec są problemy z wydostaniem porcji kosmetyku.
Działanie peelingujące takie pośrednie między żelem pod prysznic do codziennego użytku a prawdziwmy cukrowym na przykład peelingiem. Niestety, kto lubi mocne ścieranie musi sięgnąć czasem po inny kosmetyk.
Ten peeling czasem mozna użyć z duża przyjemnością ze względu na zapach, kolor i delikatne masowanie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: drugie lub trzecie

Bardzo delikatny :)

Trudno mi się ustosunkować, bo rzeczywiście daje dość słaby efekt, aczkolwiek dla mojej cieńkiej i wrażliwej skóry jest odpowiedni.

Nie polecam go natomiast osobom które po peelingu spodziewają się radykalnego złuszczania.

Zapach - może być, taki delikatny :)

myślę, że raczej sięgnę jeszcze po ten produkt, ale narazie mam większą część pierwszego opakowania, będę miała pewność jak je wykończę :P

Używam tego produktu od: --

Delikatny ale też wart uwagi;)

W zasadzie muszę przyznać, że spełnia obietnice producenta, bo:
* delikatnie oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka, każdego dnia wydobywajac jej naturalną miękkość i jedwabistą gładkość.
* poprawia koloryt skóry, ukazując naturalnie piękny, jedwabisty blask.

Może nazwa peeling jest trochę myląca (bo nie jest to typowy ścierak typu papier ścierny w żelu ;)), ale jak na specyfik do codziennego mycia pod prysznicem jest bardzo ok. Zatem jeśli ktoś spodziewa się mocnego tarcia, to nie tędy droga. Ten "peeling" jest bardzo łagodny.
Zapach z cyklu dove, mnie akurat odpowiadał.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Super!

Dla mnie ten peeling jest bardzo dobry. Nie jest gruboziarnisty, ale jeżeli używamy go tak jak trzeba, czyli dokładnie wcierając, pozostawia wspaniały efekt dokładnego oczyszczenia i wygładzenia skóry. Zapach jest przyjemny, delikatny, a skóra w dotyku jest niesamowicie miękka, gładka i nawilżona, zero podrażnień... Uwielbiam go!

Używam tego produktu od:miesiąca

to ma byc peeling??

Ech, to niestety nie jest zaden porzadny peeling. Bardzo delikatny, ma duzo zluszczajacych drobinek, ale sa one bardzo male i daja kiepski efekt.
Bardziej sprawdza sie jako zel pod prysznic.
Zapach tez mnie nie zachwycil - sama chemia. Nie ma w nim nic ladnego.
Daje dwie gwiazdki, za mila w dotyku skore i za jej niewysuszanie :)

Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

To nie peeling

Napewno nie jest to peelig, jak dla mnie to raczej delikatnie masujący zel pod prysznic.Nadaje się bardziej do twarzy niz do ciała lub dla osób o bardzo wrazliwej i delikatnej skórze.Jako peeling ma u mnie 1 gwiazdke...ale za wprost nieziemski zapach i miłe nawilżenie skóry daje 3 gwiazdki :-)

Używam tego produktu od:

odpowiedni dla dekoltu i szyi

To juz moje drugie opakowanie peeligu, doskonały dla skóry dekoltu i pleców, dla reszty skóry zbyt drobny i w tym przypadku słaba skuteczność. Podoba mi sie jego zapach i konsystencja - delikatny kremowy.

prawie nie działa

Nie lubię tego peelingu. Nie jest to może całkowity niewypał, ale niestety nie widzę w nim zbyt wiele zalet - poza niewysoką ceną i przyjemną konsystencją. Problem w tym, że jest ona odpowiednia właściwie dla żelu pod prysznic, ale niech będzie za nią malutki plus.
Peeling nie spełnia swojego zadania. Drobinki są ledwo wyczuwalne, bardzo małe i giną w gęstej, kremowej konsystencji. Fatycznie są mikro! Nie wygładzają skóry tak, jak należy, zwłaszcza jeśli ma się porównanie do innych produktów. Zapach zupełnie mi się nie spodobał. Nawilżenie skóry - nie bardzo, i tak trzeba nałożyć balsam, bez tego zdarzyło mi się, że schodziły takie małe płatki naskórka - jakby peeling zaczął je usuwać, ale nei dał rady :P Nie polecam, są dużo lepsze w podobnej cenie - np. Eris.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno i wystarczy

ewentualnie

e i narazie wystarczy. Piling b.ładnie pachnie (jak cała seria Dove), ma przyjemną gęstą konsystenjcę i delikatne drobinki. No ale właśnie - moim zdaniem do ciała za delikatne. Za to na szyję i dekolt zbyt ostre - podrażnia. Generalnie nie jestem zadowolona. Szukam dalej.

Pomyłka

Bardzo lubię serię Dove Silk, ale temu produktowi muszę powiedzieć NIE. Szkoda, bo peeling ma przepiękny zapach i za to daję dwie **. Poza tym nie widzę w nim jednak nic wartego ponownego zakupu. Drobinki sa maleńkie, wiele peelingów do twarzy ma większe drobinki ścierne! I do tego wydaje się, jakby podczas masowania znikały one, czy rozpuszczały się, sama nie wiem. Po kilku stosowaniach wydawało mi się, że skóra mimo wszystko jest gładsza, ale poźniej już efektu takiego nie zauważyłam. Natomiast od kiedy użyłam pomarańczowy peeling Erisa jestem pewna, że ten produkt to wielkie nieporozumienie...

super!

Bardzo delikatny, ale doskonale wygładza. Ma fajną kremową konsystencje, miły zapach. Ładne opakowanie. Napewno jeszcze go kupię.
Edit: dodaję gwiazdkę, bo to chyba najlepszy peeling jakiego używałam.

Taki sobie

Fajny ale mi zastępuje peeling enzymatyczny ponieważ ma zdecydowanie zbyt małe drobinki. A jeśli chodzi o twarz to nadaje się do niej idealnie. Ma ładny zapach i fajną konsystencję ale chyba nie zostanie ze mną na dłużej.