Alphanova Sante, Bebe, Eau Nettoyante (Woda do mycia bez spłukiwania dla dzieci)

Bardzo delikatna woda do mycia, bez spłukiwania. Do higieny dzieci i niemowląt ze skórą suchą i bardzo wrażliwą. Łagodnie oczyszcza twarz i ciało. Hypoalergiczna, zawiera rumianek BIO oraz lilie wodną. Doskonale sprawdza się na wakacjach, w podróży oraz na spacerze.
W połączeniu z płatkami kosmetycznymi, tworzy dobrą alternatywę dla chemicznych husteczek nawilżających.
Zawiera Alphaprotect - opatentowany naturalny składnik aktywny, który tworzy naturalną ochronę skóry dziecka. Stymuluje tworzenie dobrych bakterii, a hamuje rozwój złych bakterii.
99.7% wszystkich składników pochodzenia naturalnego.
44% wszystkich składników pochodzenia organicznego (bez wody).

sucha, wrażliwa
nawilżające, ochronne, oczyszczające, pielęgnujące
wszystko w jednym, bez silikonów
płyny do kąpieli, żele do kąpieli
płyn

Odkrycie

Kupiłam po przeczytaniu recenzji poprzedniczek i zachęcona naturalnym, hipoalergicznym składem.

Ta woda zastępuje mi tonik, płyn do demakijażu i hydrolat. Porządnie oczyszcza skórę, ale jej nie ściąga. Mam nawet wrażenie, że lekko nawilża. Nie jest to jednak uczucie lepkości, jakie czasami miałam przy stosowaniu innych toników. Skóra jest czysta i gładka. Co ważne dla mnie, alergika, woda uspokaja podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.

Świetnie radzi sobie z usuwaniem niewodoodpornego tuszu do rzęs i cieni. Nie podrażnia oczu, a mam bardzo wrażliwe.

Skuteczność działania idzie w parze z przyjemnością stosowania. Woda ma piękny, kwiatowy zapach. Już nie muszę używać hydrolatów przed nałożeniem kremu. Po użyciu skóra jest nie tylko czysta, ale i pachnąca.

Bardzo dobrze zadziała na skórę mojej coreczki

Kupiłam tę wodę, bo już naprawdę byłam zdesperowana. Moja corka, która teoretycznie nie ma żadnej alergii, po prostu po myciu buzi nawet zwykłą wodą, miała czerwone plamy. Schodziły po pewnym czasie.

Dzięki tej wodzie, córeczka nie ma już problemu z buziaczkiem. Na dodatek ja też przemywam sobie tym twarz i używam do zmywania makijażu.

Jestem bardzo zadowolona, bo i cena jest wyśmienita jak na taki produkt. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Cudo!

Wspaniały płyn, najlepszy, jakiego używałam, a kupiłam go z czystej ciekawości nie licząc na niewiadomo jakie cuda na kiju. Raczej do odświeżania buzi w ciągu dnia.

Jest przeznaczony niby dla dzieci i rzeczywiście jest bardzo łagodny i delikatnie pachnie, ale przy tym okazał się niezmiernie skuteczny w demakijażu, czego zabrakło mi np w podobnie dedykowanym produkcie marki Born To Bio.

Nie szczypie w oczy, nie wciera rozmazanego linera i tuszu w skórę, a ładnie i szybko go zbiera na wacik. Zmywa silikonowy podkład, puder wykańczający, makijaż oka bardzo szybko i skutecznie. Nigdy mnie nie zapiekł, twarz po jego użyciu jest stonizowana, czysta, ukojona i nie ma na niej żadnej nieprzyjemnej powłoki, ani uczucia ściągnięcia. Podrażnienia i zaczerwienienia wszelakie też jakby złagodzone. Nie używam już potem niczego do domycia i nawilżenia skóry, nie czuję potrzeby. Zostawiam cerę tylko jego działaniu i mam z tego same korzyści. Rano buzia jest wypoczęta, oddycha.
Produkt nie powoduje nieporządanych zmian skórnych, no zakochana jestem po uszy w nim. Na pewno na jednej butelce się nie skończy. Mój dotychczasowy faworyt micel Argile Provence niestety traci swój zasłużony tytuł w zbiorze moich hitów KWC ustępując miejsca właśnie temu niepozornemu produktowi.

Ma przystepną cenę, pielęgnuje, jest dość wydajny, nie trzeba lać go strumieniami i w dodatku całkowicie naturalny. Do mojej tłustej, ale problematycznej wrażliwej cery okazał się strzałem w 10! Jest przyjemny, nie trze skóry. Biodermy kiedyś miałam próbkę, ale nie urzekła mnie pod żadnym względem, tak więc każdemu o podobnych odczuciach polecam Alphanovę Bebe, warto wypróbować:-). Przymierzam się do zakupu innych produktów tej marki ( także dla synka).

Używam tego produktu od: 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań: Cała butla 200 ml (dostępny też w wersji 500 ml)