Rimmel, Sun Shimmer Natural Bronzer (Puder brązujący w kamieniu)

Rimmel, Sun Shimmer Natural Bronzer (Puder brązujący w kamieniu)

Sun Shimer to wspaniały brązujący puder w kamieniu, nadający buzi naturalnego słonecznego blasku. Zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 8.

bardzo dobry!

To moj pierwszy bronzer, ale sprawdza się bardzo dobrze :) mam odcien 022 móglby być ciut bardziej brązowy, ale ok :) nie ma drobinek co jest dla mnie najważniejsze!
Minus: łatwo się ściera

Jeśli nie znajde lepszego na pewno do niego wroce, ale chciałabym taki, który nie bd się tak szybko ścierał, poza tym bez zarzutu :)

Bez wad :D

Puder cenie przede wszystkim za brak świecących drobinek i głównie z tego powodu zdecydowałam się na zakup właśnie tego pudru. Mam odcień 022. Kolor idealnie stapia się ze skórą, nadając jej opalony odcień. W zależności od tego ile się go nałoży można uzyskać mocniejszy lub delikatniejszy efekt. Jednak cały czas wygląda on bardzo naturalnie. Utrzymuje się dość długo. Sama aplikacja też nie wymaga zbytnich zdolności, dobrze się rozprowadza.

Mój ulubiony kosmetyk

Używam od kilku lat nr025, nie widzę powodów do zamiany go na inny bronzer.Świetnie prezentuje się na twarzy, kwestia dobrego rozprowadzania go. Lubię go ponieważ dobrze wchłania się, przede wszystkim nie nadaje skórze sztucznego pomarańczowego odcienia, wygląd jak naturalna opalenizna:)pod warunkiem że użyje się go w stosownych ilościach:) Używam tego produktu od:4 lat

od biedy

Byc może dałabym mu więcej gwiazdek, gdyby nie doświadczenie z innymi bronzerami.
Skusił mnie nr 022.Fakt- nie jest pomarańczowy.Ale to trochę za mało...Bronzerami podkreślam kości policzkowe i ten niestety zawiódł- myślę, że z powodu marnej trwałości.Smugi są niedopuszczlne!!
Przegrał z Sephorą, Astorem, avonowskimi kulkami,...
Podsumowując: kolor- tak, smugi- nie!!!

Używam tego produktu od:wakacji

Dobry

Mój ulubiony odcień to 022. Dowiedziałam się o tym kupując przypadkiem 025, który kompletnie mi nie pasuje. Plusy za cenę, dostępność, kolor 022 i brak tandetnych drobinek. Mógłby dłużej utrzymywać się na skórze.

Używam tego produktu od: ok. dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: duuużo

jest ok

Świetnie komponuje się z typem mojej urody- ciemnobrązowe oczy, oliwkowa cera i brazowe włosy <mam odcień 022> dosyć dobrze sie go rozprowadza, ale myśle że to raczej zasluga dobrego pędzla i wprawy:) Delikatnie pachnie, i wszystko super, tylko ze do KWC brakuje mu jednej rzeczy- dosć szybko sie ściera. Używam tego produktu od: miesiąca

Czasem rudawy?

Ogólnie jest ok.
Kupiłam go jakiś czas temu ale... na policzkach wydawał mi się rudawy (pomarańczowy?) i przestałam go używać.
Nie wiem w czym sęk bo teraz, po lecie gdy mam bledszą buzię wygląda ładniej... delikatniej, subtelnie, rozświetla dzięki tym półtransparentnym drobinom. No i znów go używam :)
Wydajny, niedrogi, łatwo dostępny.Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Zdecydowanie tak!

Najlepszy puder brązujący. Nie jest drogi ale bardzo wydajny ( mi jedno opakowanie starcza na rok) ładnie podkreśla kości policzkowe, delikatny ale zarazem widoczny. Naprawde polecem

Ilość zużytych opakowań: 1 (drugie dopiero co zaczęłam)

Nie znalazłam lepszego!

Od razu zaznaczę, że mam tłustą cerę, która bardzo lubi błyszczeć. Dlatego też szukałam pudru brązującego bez tych szkaradnych rozświetlających drobinek :)Moja cera jest wystarczająco "rozświetlona". Muszę przyznać, że ten puder sprawdza się bardzo dobrze - używałam go w różnych warunkach i na jakiś czas moja cera była matowa. Fakt, później również bardzo ładnie z niej spływa. Rozprowadza się bardzo dobrze, nie tworzy plam, czy efektu maski. Nie znalazłam jeszcze lepszego dla mojej cery pudru brązującego. Tym bardziej za niezbyt wygórowaną cenę. Jest całkiem wydajny, ostatnio używam go codziennie, więc mogę to stwierdzić:)

Używam tego produktu od: 1,5 roku? Może 2 lat.
Ilość zużytych opakowań: W końcówce trzeciego.

godny polecenia

Pudru używam sporadycznie, nie tylko na całą twarz, ale i do modelowania. Ma ładny zapach, nałożony w odpowiedniej ilości nie wygląda nienaturalnie. Nie mam porównania do innych pudrów brązujących, dlatego nie daję mu 5*. Bardzo wydajny, daje efekt naturalnej opalenizny.

Używam tego produktu od:rok

Dobry

jest to zdecydowanie jeden z najlepszych bronzerow jakie mialam.Kolor jest calkiem niezly,nie wychodzi pomaranczowy,ale trzeba uwazac przy nakladaniu bo latwo jest przesadzic;) Matuje buzie,i pozostaje na niej przez ladne kilka godzin bez poprawek,a potem niestety z niej splywa.Ale ze wszystkich bronzerów jakie testowałam,to ten trzyma sie najdłuzej;) Zapach ma dosc neutralny,nie wywołuje uczulenia.

Używam tego produktu od:roku

idealny do opalenizny

Jest to fantastyczny bronzer dla cery już nieco opalonej. Broń boże dla bladolicych, bo można narobić sobie dość brzydkich plam nawet przy umiejętnym rozprowadzeniu. Z natury jestem bardzo blada i używam rozświetlaczy kosztem bronzerów, ale w lecie gdy skóra nabiera innego odcienia od słońca ten puder sprawdza się idealnie. Jestem zachwycona efektem zdrowo opalonej buzi. Nadaje mat, ale nie płaski co zapisuję mu na wielki plus. Jest trwały- trzyma się cały dzień. Nie powoduje zapychania porów (choć w moim przypadku kosmetyki raczej rzadko powodują taki efekt). Jest tani, duży, ma poręczne dość pospolite opakowanie, kilka odcieni do wyboru. Czego chcieć więcej. Efekt+cena czynią go świetnym produktem.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy