Alterra, Dusch - Shampoo Men Ginkgo & Koffein (Szampon - żel pod prysznic dla mężczyzn `Ginko i kofeina`)

Każda skóra zasługuje na indywidualną pielęgnację. Żel pod prysznic i szampon dla mężczyzn Alterra został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach męskiej skóry. Delikatnie pieniące substancje myjące oczyszczają skórę i włosy w sposób wyjątkowo łagodny, nie wysuszając ich. Ekstrakty z trawy cytrynowej i korzenia lukrecji działają odżywczo na ciało i umysł. Kofeina odpowiada za odświeżający początek dnia. Testy dermatologiczne potwierdzają dobrą tolerancję przez skórę żelu pod prysznic i szamponu Alterra.

Myję się męskim żelem ;)

Myję się męskim żelem ;) Kupiłam go chłopakowi, ale spodobał mi się zapach, jest taki odświeżający, niezbyt natarczywy jak to się zdarza często z męskimi zapachami. Dla mnei w sam raz a naprawdę ciężko trafić w mój gust jeśli chodzi o zapachy. Skład dobry, nie podrażnia, nie wysusza. Cena OK.

Ilość zużytych opakowań: 10 butelek

Bardzo dobry ale mało wydajny

Używam go często na zmiane z szampon-zel dla wrażliwców.
+piękny zapach
+szampon i zel w jedyn
+spełnia swoje dzialanie czyli myje i orzeźwia

+/-konsystencja jest rzadka ale ja juz jestem przywyczajona wiec dla mnie t nie wada

-za szybko sie kończy :)

Ulubiony z Alterry

Mój ulubiony żel z Alterry - męski, ale moim zdaniem dla kobiet również idealny.
Fajny skład, zapach - ja lubię i będę wracać. Mąż uzywa non-stop.
Jedyne co na misu - małe stężenie substancji aktywnych, myje, ale nie pielęgnuje. Szkodzić też nie szkodi, więc za te cene jestem na tak...

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Na plus

Męski żel, który wpadł w kobiece ręce:).

Bardzo lubię ten żel gdyż:
+ ma ciekawy, odświeżający zapach- w sam raz na poranny prysznic lub na siłownie. Żele po prysznic adresowane przez Alterrę do konsumentek mają owocowo - mdłe zapachy.

+ nie wysusza skóry (bez SLS), ma łagodne składniki myjące.

+ stosowany razem z siatką do mycia jest dość wydajny.

+ tani i dostępny w każdym Rossmanie.

Jedną gwiazdkę odbieram za wydajność. Jak napisałam powyżej jest "dość wydajny", jeżeli używamy go z siatką do mycia. Stosowany solo lub też z rękawica pod prysznic znika w zastraszającym tempie (mało się pieni).

Będę do niego wracała.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania