Maybelline New York, Dream Fresh BB Cream (Krem BB 8 w 1)

Maybelline New York, Dream Fresh BB Cream (Krem BB 8 w 1)

Natychmiastowy efekt świeżej i promiennej skóry.
Oparty na konsystencji żelu, krem Dream Fresh BB Cream Maybelline poprawia wygląd skóry dzięki formule 8 w 1:
- tworzy naturalny blask,
- wyrównuje koloryt skóry,
- SPF 30,
- całodniowe nawilżenie,
- kryje niedoskonałości,
- beztłuszczowy i nietłusty,
- skóra jest wyraźnie gładsza,
- skóra wygląda świeżo.
Rozsmaruj cienką warstwę na skórze. Może być używany z albo bez kremu.
Dostępny w czterech odcieniach.

kryjące, nawilżające, ochronne, rozświetlające, ujednolicające
kremy BB i CC
dojrzała, mieszana, normalna, sucha, tłusta, wrażliwa
oil – free / nietłusta
Krycie
średnie
w tubce

polecam bardzo

Polecam gorąco, krycie jest lepsze niż niektórych podkładów, a jednocześnie buzia jest nawilżona. W strefie T troszkę można przypudrować i buzia wygląda pięknie.

Szybko się wpija w skóre.

Krem wyrównuje koloryt, lekko matuje, nie wysusza, nie zapycha. jego trwałość jest średnia, łatwo wycisnąć potrzebną ilość kremu na dłoń. Konsystencja jest płynna i łatwa w użyciu. Twarz po tym kremie wygląda zdrowo i jest rozświetlona. Krem jest tani i ładnie pachnie. Opakowanie ładnie wygląda i zmieści się do każdej torebki. Krem po nałożeniu na twarz od razu się wchłania i daję uczucie wygładzenia.
ZALETY:
- Delikatne rozświetlenie
- Lejąca konsystencja
- Szybko się wpiją w skórę
- Wygładza

średni

Dla mnie idealnie wyrównuje koloryt, choć lekko matuje, oraz daje efekt drugiej skóry. Nie wyszusza ani nie zapycha. Idealnie sprawdza się na krótko, ponieważ jego trwałość jest dość średnia i po upływie o 3-4 h prawie go nie widać.

U mnie sie sprawdził

Używalam wczesniej kremu BB z Maybelline tylko wersje nadajaca matu. Stwierdzilam, że wyprobuje tez wersje, ktora bardziej rozswietla twarz. Musze przyznać, że opakowanie jest bardzo fajne, latwo wycisnac porzadana ilosc. Poza tym jest wydajny bo przy wycisnieciu niewielkiej ilosci dobrze kryje. Konsystencja jest plynna jednak nie jest to mankament, bo latwo tym samym kosmetyk wklepac gabeczka w twarz. Musze przyznać, że po kilku uzyciach podoba mi sie jego zapach jak i fakt, że dlugo trzyma sie na twarzy, lepiej niz matowa wersja ktora rowniez posiadam. Kupujac go myslalam, ze twarz moze wygladac troche tlusto, jednak musze przyznać, ze twarz nie wyglada tlusto jest tylko zdrowo rozswietlona. Razem z kosmetykiem uzywam też pudru z Maybelline i uwazam, że to świetny duet, w moim przypadku sprawdza sie super. Przy cerze problematycznej nie pogarsza jej stanu, ladnie kryje i Cena jest ok takze polecam!

Maybelline, Dream Fresh BB Cream

Jest średnim kremem BB konsystencję posiada dość lejącą się co nie jest tutaj minusem bo po nałożeniu do na twarz odrazu się wchłania i daję uczucie wygładzenia na twarzy. Niewielkie niedoskonałość są przykryte przy pudrowaniu twarzy dopiero, dodaje niewielkiego rozświetlenia przez co moja skórze nie przypadło do gustu ponieważ szybko się świeci ;/

Nie, nie i jeszcze raz nie

Kupiłam go już w sumie dawno temu, i od tego czasu leży wciśnięty w głębi szafki- użyłam może dwa razy, ten drugi raz z nadzieją że coś się zmieni, ale oczywiście znowu się zawiodłam. Byłam zachęcona dość pozytywnymi opiniami i tym, że sporo moich koleżanek go używało. Ale dla mnie okazał się tragiczny- na skórze kompletnie pomarańczowy, nie ma mowy o jakimś ładnym kryciu. Ale najgorsze jest to, że pomimo tego że jest kremem bb strasznie niszczy mi skórę! Po każdym użyciu jest przesuszona i praktycznie zawsze wyskoczyły mi niespodzianki. Nie wiem, może akurat z moją skórą się nie polubił, no ale że to jest moja recenzja to dla mnie to kompletna tragedia!

Jeden z ulubionych

Bardzo podba mi się efekt jaki daje ten krem bb - idealnie wyrównuje koloryt, lekko matuje, daje efekt drugiej skóry. Nie wyszusza ani nie zapycha. Idealnie sprawdza się na wiosnę i lato.
Jego trwałość jest dość średnia i po około 3h nie prawie go nie widać, ale jako że jest to krem BB to myślę, że jest to normalne.

Bardzo słaby

Rozczarował mnie ten produkt. U mnie oksydował co sprawiało że wyglądała jak pomarańcza po aplikacji. Krycie prawie żadne. Wybór kolorów bardzo niewielki.

w przeciwieństwie do niebieskiego bb z tej serii ten niestety mnie nie zadowolił

ten krem bb był już cięższy, swiecilam sie po nim i mial niemilą konsystencję, trochę bardziej oleistą. niestety wolę jego niebieskiego brata - pure bb. ten byl nieodpowiedni dla mojej mieszanej cery.

Pomyłka

Okropnie pomarańczowy, zerowe krycie- to nawet nie było wyrównanie koloru skóry, tylko nadanie jej pomarańczowego odcienia, brzydki zapach. Skóra okropnie się po nim błyszczy. Jedynie dla posiadaczek ekstremalnie suchej skóry.

Dobry

Krem 8 w 1 - nie powiedziałabym. Jest to w porządku krem BB. Fajnie że ma wysoki filtr. Nie zapycha, wyrównuje koloryt po prostu dobry na lato. Fajnie rozświetla skórę. Nie jest bardzo trwały ale schodzi równomiernie i nie robi plam. No i na pewno nie zakrywa niedoskonałości.

Kiepsko wypada

Kupiłam na promocji za grosze i tylko dlatego nie szkoda mi pieniędzy. Krem jest zwyczajnie słaby.
- Brzydki zapach
- Powoduje smugi
- Nie ma mowy o nałożeniu go palcami
- Nietrwały
- Zdarza się, że odcina się od reszty skóry
- Opakowanie niby ok, ale ciężko wykończyć produkt
- Trzeba go dużo, aby uzyskać jakikolwiek pozytywny efekt na twarzy

Nie udało mi się go zużyć, raz, że opakowanie nie pozwalało go wycisnąć, dwa nie miałam nawet na to ochoty, najgorszy krem BB jaki miałam okazję stosowac.