Oriflame, Tender Care (Krem uniwersalny)

Oriflame, Tender Care (Krem uniwersalny)

Zawiera wyciąg z plastra miodu oraz olejki roślinne. Cudownie koi skórę, przywraca jej miękkość i gładki wygląd. Idealny do pielęgnacji miejsc szczególnie narażonych na wysuszenie i pierzchnięcie.

w słoiczku
wazelina, balsam do ust
wygładzające, regenerujące, nawilżające, ochronne
zapachowa

Kupiony w: U konsultantki

Klasyk i legenda w jednym :)

Tender Care poznałam jako 14latka. To uniwersalny kosmetyk do ust, suchych skórek paznokci, łokci i wszędzie tam gdzie potrzebna jest pielęgnacja. Prawie nie ma smaku i zapachu. Dobrze się rozprowadza, aczkolwiek przy dłuższych paznokciach może być problem z nakładaniem. Zabezpiecza skórę przed zimnem i wiatrem. Cena ok, często jest w promocji. Polecam.

nawilżenie

Wygodne opakowanie, dobra wydajność, krem jest dość gęsty, ale dobrze się rozprowadza na ustach i pozostawia je nawilżone. Cena jest wysoka, ale jeśli jest dobry produkt to warto dopłacić grosza. Zapach jest lekki, prawie nie wyczuwalny

Krem do wszystkiego

Krem ma bardzo wazelinową konsystencję, ale nie jest to wazelina. Bardzo bogata oferta zapachowa. Doskonale nawilża usta i strefy przesuszające się, na przykład łokcie. Ma bardzo trwały zapach i parę razy zastąpił mi nawet perfumy. Krem ma wygodne opakowanie do torebki w sam raz lub do kieszeni. Wydajny i niedrogi

Kultowy

Posiadam wersję w czerwonym pudełeczku. Myślę, że jest to balsam do ust znany większości osób. Uwielbiam jego zapach i działanie. Usta są mega nawilżone i odżywione. Pojemniczek jest w subiektywnej ocenie elegancki i uroczy, ale totalnie niehigieniczny zwłaszcza jeśli jest się posiadaczem długich paznokci. Stosuję go jedynie w domu właśnie ze względu na opakowanie, szkoda ze nie jest bardziej wypukły tak by można go było smarować od razu na usta bez użycia rąk lub patyczka.

Bardzo elegancki

Balsam zakupiłam za namową siostry i jestem z niego bardzo zadowolona.
Kosmetyk zamknięty jest w pięknym, eleganckim pojemniku. Ze względów higienicznych używam to tylko w domu.
Balsam ma gęstą konsystencję, łatwo rozprowadza się na ustach. Zapach jest bardzo delikatny. Świetnie nawilża usta, utrzymuje się na nich dosyć długo. Stosuję go zawsze przed wyjściem z domu.
Mam jeszcze wersję miętową, którą również sobie chwalę. Na pewno jeszcze kupię jak będzie promocja.

KREMIK THE BEST

Tego kremiku (maści ) używam od lat . Jest przydatny na spierzchnięte usta , zadrapany od kataru nos, na opryszczkę ( blizny po niej znikają w ciągu paru dni ), na skórki od paznokci , na suchą skórę na dłoniach. W sezonie zimowym mam go zawsze w torebce . Można kupić wiele zapachów , mój ulubiony to z olejkiem z pestek granatu lub ten tradycyjny miodowy. Mały problem jest z wyciąganiem kremiku z opakowania, ale i na to zawsze się znajdzie sposób taki jak szpatułka lub zewnętrzna strona paznokcia . Kremik można kupić już za 10 zł i starcza na bardzo długo .

Dobry krem

Produkt bardzo dobry dla skóry suchej. Nawilża suche miejsca oraz natłuszcza. Pozostawia uczucie miękkości i nawilżenia. Zapach jest neutralny. Konsystencja wazeliny. Niestety opakowanie jest nieporęczne i niezbyt higiecznine. Jest wydajny i wystarcza na długo.

Świetny produkt

Tender Care to mój ulubieniec na wszystkie suche miejsca. Mam skórę bardzo suchą i alergiczną.
Ten produkt świetnie się sprawdza na miejsca
Suche usta
Na suchy nos (przy przeziębieniu)
łokcie, kolana
Na skórę z atopowym zapaleniem skóry. (Uwaga !!! to nie jest lek. Mi to bardzo pomogło, lecz proszę odpowiedzialnie)
Na suche ręce (szczególnie w zimie)

Kupiony w: U konsultantki

Niehigieniczna i trudna aplikacja, jednak sam kremik fajny

Ten kremik nie nadaje się raczej ''do torebki'', jego aplikacja wymaga higienicznych warunków, wydobywanie go palcem nie jest za fajne, szczególnie, gdy nosi się długie paznokcie jak ja. Muszę używać specjalnej szpatułki, dlatego w drogę już tego kremu nie wezmę, używam go tylko w domowych warunkach.

Ogólnie jakość i wydajność kremu całkiem ok, fajnie nawilża i ma ładny zapach. Opakowanie również ładne, ale niewygodne. Polecam do stosowania w domu, osoby ze suchą skórą na pewno będą z niego zadowolona.

Ratunek na suche usta ❤

Próbowałam wielu maści, wazeliny i różnych kremów. Jednak dopiero to cudo dało ukojenie spierzchnietym ustom i suchym skórkom wokół paznokci.

Usta - idealny jako maska na usta , nakładany gruba warstwą.
Moj sposób: nakładam podczas pielęgnacji przed rozpoczęciem makijażu. W rezultacie wszystkie pomadka matowe idealnie wygląda na ustach .

Skórki wokół paznokci - mam tendencje do przesadnego torturowania skórek przed nałożeniem manicure hybrydowego przez to potrzebowałam bomby nawilżającej. Tender care nałożony gruna watstwa na podrażniona i stwardniała skórę sprawia cuda .

Jednak jak przy wszystkim potrzebna jest regularności. Wtedy dopiero da się docenić jego właściwości.

Jednak nie każdy sprawdza się tak samo.
Ze swojej strony polecam niebieskie oraz bordowe opakowanie.

Świetny produkt w fatalnym opakowaniu

Balsam ma przyjemną formułę, która dobrze się rozprowadza. Aplikuje go na usta kiedy zaczynają pojawiać mi się suche skórki. Stanowi moje sos dla spierzchniętych ust. Przydaje się także w okolicach nosa podczas kataru żeby dać ulgę zaczerwienionej i bolącej skórze. Wszystko byłoby cudownie bo produkt świetny ale to wyciąganie go palcem ze słoiczka mnie zdecydowanie zniechęca. Z tego powodu mam go tylko w domu bo nie wyobrażam sobie stosować go gdzieś poza nim.

Cudowny miodek

Ostatnio szukając balsamu do ust przypomniało mi się, że w przeszłości korzystałam z tego ,,miodku'' Oriflame. Powróciłam do niego i nie żałuję.
Gęsty i wydajny, nadal pięknie pachnący i skuteczny. Utrzymuje nawilżenie na prawdę długo. Malutki słoiczek ale zasługi już nie takie małe. Opakowanie ładnie wygląda. Jedyna rzeczą na nie jest dla mnie aplikacja palcami. Ze względu na długie paznokcie muszę wspomagać się małą łopatką.