Lactacyd, Femina, Płyn ginekologiczny (stara wersja)

Lactacyd, Femina, Płyn ginekologiczny (stara wersja)

Lactacyd Femina Płyn Ginekologiczny jest płynem leczniczym, nie zawierającym mydła, przeznaczonym do pielęgnacji okolic intymnych przy nawracających infekcjach, w razie pojawienia się podrażnienia lub uczucia dyskomfortu. Specjalna formuła zawiera kwas mlekowy, który pomaga przywrócić naturalną równowagę pH i zapewnić ochronę przed infekcjami. Bardzo łagodny. Myje, łagodzi podrażnienia, odświeża, likwiduje swędzenie, pieczenie i daje uczucie komfortu
Produkt posiada odczyn pH 3,5.
Przed użyciem wstrząsnąć, następnie płyn rozcieńczyć wodą w proporcji 1:2.

zakwaszacz nic więcej

Można używać sporadycznie i dorażnie przy niezbyt uciążliwych infekcjach miejsc intymnych. Stosowanie go przez dłuższy czas powoduje wysuszenie naskórka, a w efekcie pieczenie i świąd! Kwas mlekowy tworzy kwaśne środowisko, które jest barierą dla nieprzyjaznych bakterii. Nic poza tym. Długotrwałe stosowanie "zakwaszacza" skutkuje rozregulowaniem środowiska pochwy. I te wszechobecne szkodliwe parabeny w składzie + substancje zapachowe! Horror! Zdrowa pochwa potrafi samodzielnie bronić się przed intruzami a my powinnyśmy jej w tym pomagać, nie przeszkadzać! :) Zdecydowanie wolę produkty z serii ALEPIA, delikatne, bez chemicznych dodatków...Teraz używam mydła w kostce z Aleppo z 40% dodatkiem oleju z ziaren laurowych (ma właściwości lecznicze). Spisuje się idealnie.
Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: nie dokończona 1 butla

Tak, po stokroć tak ;)

Próbowałam wielu różnych rozwiązań, jeśli chodzi o higienę intymną, ale dopiero ten płyn ginekologiczny zapewnił mi spokój. Używam go raz na kilka dni zamiennie z codziennym użyciem żelu z tej samej serii i jest świetnie.
Miewałam straszne problemy natury intymnej z racji nadwrażliwości, lactacyd łagodzi, uśmierza, zapobiega nawrotom... idealny.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:będzie trochę ;)

na szóstkę z plusem

Podczas jego używania nie miałam żadnych problemów z infekcjami, także działa. Zapach może nie jest najprzyjemniejszy, ale to już drobny makament. Większym jest niezbyt gęsta konsystencja, która wręcz wylewa się z ręki.Ale za działanie mogę wybaczyć mu wszystko.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

TAK! TAK! TAK!

W przeciwieństwie do Wizażanki atolki - u mnie było odwrotnie.
To LACTACYD w płynie jest moim wybawieniem, zaś emulsja wywołuje pieczenie. :)

Dla mnie płyn idealny :) Naprawdę bardzo wydajny i przyjemny w użyciu.

Spełnia całkowicie swoje działanie.

Używam tego produktu od: daaaawna
Ilość zużytych opakowań: ?

Nie dam najgorszemu wrogowi

Skusiło mnie na ten diabelski wynalazek. Do tej pory używałam emulsji Lactacyd i nic nie zapowiadało katastrofy.
Efekty? Ustawiczne swędzenie, pieczenie i ból już od pierwszego użycia tego płynu.
Spróbowałam drugi raz (bo może to przejściowe? może minie?) Było ZNACZNIE GORZEJ.
Płyn okropnie wysuszył i podrażnił moje sfery intymne. Upławy nasiliły się. Koszmar.
Musiałam dłuuuugo się po nim leczyć.

Zazdroszczę tym, które skutecznie go używają. Nie wiem, czy to obniżone pH to dobry pomysł...wiem, że mi okrutnie zaszkodził.
Dlatego uważajcie na niego!

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: opakowanie wyrzucone z hukiem

Idealny przy infekcjach

Polecam kobietom, które maja problemy z nawracającymi się stanami zapalnymi a szczególnie przyszłym mamom, które w ciąży są bardziej narażone na infekcje oraz kobietom, które są po operacjach i zabiegach ginekologicznych (np. po porodzie). Natomiast do zwyczajnej codziennej higieny intymnej wystarczy Emulsja Ginekologiczna Lactacyd Femina. Płyn ginekologiczny nie jest taki gęsty jak Emulsja, ale pieni się dobrze, doskonale oczyszcza i pielęgnuje wrażliwe miejsca, pozostawiając delikatną warstewkę ochronną.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań wiele;)

Bardzo skuteczny!

Od 2-3 lat używam produktów Lactacyd Femina. Na co dzień emulsję, a w okresach drobnych infekcji i dyskomfortu - płynu ginekologicznego. Po raz pierwszy użyłam go z polecenia mojej mamy, która jako pielęgniarka dobrze orientuje się w różnych leczniczych specyfikach. Po kilku zastosowaniach pieczenie i swędzenie oraz ogólne dolegliwości związane z infekcją, której nabawiłam się na basenie, minęły jak ręką odjął. Płyn jest świetny. Leczy i łagodzi. Używam go profilaktycznie co kilka miesięcy w okresie silnego stresu i innych niekomfortowych sytuacji. Używałam różnych środków, ale ten jest najlepszy. Polecam również chusteczki do higieny intymnej. Ogólnie super :)

Używam tego produktu od: 2 lata

Kosmetyk Wszech Czasów :)

WSPANIAŁY!!!

Miałam duży problem ze swędzeniem i pieczeniem, ale przed pójściem do lekarza postanowiłam spróbować. I się udało!!! Choć muszę przyznać, że lepiej jak się go mniej rozcieńczy, by bardziej się pienił. Jest świetny. Przeszło po jedynie kilkakrotnym użyciu. Jestem zadowolona, teraz kupię sobie emulsję, bo płyn jest leczniczy i nie należy używać go na co dzień.
Dziękuje mu za zniknięcie problemu :D:))
Z innych plusów - wydajny, adekwatny do ceny, miły zapach, super "kobiecy" kształt... Niezastąpiony.

Używam tego produktu od: tygodnia

NIE:(

U mnie ten kosmetyk się nie sprawdził:(
często choruję na różne infekcje.
Po umyciu skóra mnie piecze, płyn ma zbyt rzadką konsystencję i zapach którego nie cierpię. Wolę emulsję tej firmy.

Używam tego produktu od: pol roku

Niezastąpiony - KWC!

Płyn ten kupiłam parę lat temu, gdy miałam problemy z infekcjami intymnymi. Odświeża, łagodzi i zwalcza pieczenie. Przywraca uczucie komfortu i świeżości.
Jest bardzo wydajny.
Jestem alergikiem - nie spowodował u mnie żadnych reakcji negatywnych.
Jedyny minusik dla mnie to zapach, ale jest na tyle delikatny, że w trakcie infekcji można przymknąć na to oko ;)

Polecam wszystkim do łagodzenia wszelakich podrażnień intymnych :)
(na co dzień używam emulsję Lactacyd i jestem baaardzo zadowolona :))

Używam tego produktu od:ponad 4, lat

super

Używam cały czas i napewno nie kupie już innego. Świetny i nie zastąpiony. Drogi w porównaniu z innymi firmami ale bardzo wydajny.

Idealny na codzień i przy problemach, nie wysusza, łagodzi podrażnienia.

Dla mnie KWC!!!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:10?

Świetny, gdy ma się kłopoty

Używałam tego płynu, gdy nękały mnie chroniczne infekcje. Ma nieocenione zalety, takie jak to, że nie podrażnia, pomaga zachować odpowiednie ph i ma łagodny zapach. Bardzo skuteczny zarówno jako pomoc w zwalczaniu infekcji, jak i środek do codziennej higieny. Zużyłam jedno opakowania a teraz mam emulsję z tej firmy, która jest gęstsza i w najnowszej wersji ma świetny dozownik. Tylko dlatego daję 4 a nie 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: wiele miesięcy jakiś czas temu