Bobbi Brown, Natural Brow Shaper & Hair Touch Up (Żelowa maskara do brwi)

Bobbi Brown, Natural Brow Shaper & Hair Touch Up (Żelowa maskara do brwi)

Pojemność 4,2 ml

Maskara do brwi o konsystencji żelu, która podkreśla brwi, nadając im kształt, kolor oraz zagęszczając je. Rezultat: perfekcyjnie zdefiniowane, naturalnie piękne brwi. specjalnie zaprojektowana szczoteczka umożliwia precyzyjne i czyste nakładanie. Dostępna w 4 odcieniach.

żele do brwi

Kupiony w: U konsultantki

To jest coś super!

Uwielbiam ten żel.
Idealnie podkreśla, nadaje subtelny kolor i utrzymuje się cały dzień- brwi są nie do ruszenia.
Jest bardzo wydajny o wystarcza na bardzo długo.
Szczoteczka ma dość dużą, więc wystarczy raz pociągnąć i całe brwi są zrobione.

Żel inny niż wszystkie

Uwielbiam produkty, którymi jestem w stanie zastąpić kilka innych - i to jest właśnie taki produkt. Wcześniej uzywałam pomady, czasem kredki i jeszcze żelu. Namachalam się, namalowałam a i tak nie byłam zadowolona z efektu.
Moje brwi są ciemne, ale niestety dość rzadkie, szczególnie na końcach - mialam wrażenie, ze wszelkie pomady, kredki, cienie itd. są bardzo widoczne, a ja - choc lubię makijaż i maluję się od dawna - to nie cierpię jak makijaż jest zbyt widoczny.
Zel z BB zrobił rewolucję w mojej kosmetyczce. Jego formuła i szczoteczka działają jak dobry tusz do rzęs - oprócz koloru, mocno pogrubiają i wydłużają włoski i widocznie zagęszczają brwi, łapiac nawet najmniejsze włoski. Do tego trzymają włoski w miejscu, ale w taki lekki i naturalny sposób. Nie zostawia grudek. Końcówką szczoteczki można też delikatnie przejechać po skórze pomiędzy włoskami i jeszcze bardziej podkreślić brwi.

Odkąd mam ten żel i makijaż brwi zajmuje mi 30 sekund, nie moge uwierzyć, że kiedyś bite 5 min męczyłam się z pomadami czy kredkami. Mam odcień taupe, ktory jest prawdziwie neutralnym brązem - podobny do ABH Ash Brown, ale odrobinkę cieplejszy i ciemniejszy - minimalnie.

Niestety zawiodłam sie

Kupilam ten produkt (odcien Brunette), poniewaz szukalam zamiennika mojego tuszu do brwi z LANCÔME (Sourcils Styler Eyebrow Mascara), który niestety został chyba wycofany.

Co jest powodem tego zawodu: Tylko i wyłącznie szczoteczka. Jest zbyt masywna, nabiera tone produktu i w rezultacie b. latwo mozna sie "pomazać". Ponadto nie wyczesuje tak idealnie jak szczoteczka tego tuszu z LANCÔME.

Czasem sięgam po ten żel, bo w końcu zapłaciłam za niego niemałą kwotę, ale niestety żadna to przyjemność.

Trochę naturalności :)

Jeżeli lubisz brwi swoje niczym pomalowane mazakiem- to nie jest produkt dla Ciebie.

Cud- żel. Nie wiedziałam, że po zakupie tego odłożę pędzel i cień do brwi i zostanę tylko przy BB i kredce. Rewelacja. Świetnie układa brwi utrzymują się cały dzień na miejscu. Zagęszcza je- na czym mi zależało najbardziej. Nadaje im wyrazistości. Wydajny, a przede wszystkim daje wygląd naturalny.

Cena? ja wychodzę z założenia, że lepiej kupić coś droższego, porządnego i wydajnego. Niż wydawać pieniądze na bubel, który wyrzucę później do szuflady i więcej nie użyje bo to jednak nie "to"

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

żadna rewelacja

Jak zwykle- naczytałam się ochów i kupiłam. Bolało przy kasie, ale skoro miało być tak super to wzięłam.
Jestem blondynką, miałam najjaśniejszy kolor, ale niestety był on trochę za ciemny, jakiś taki szaro-bury.
Na pewno ogromnym plusem jest wydajność, co prawda nakładałam jej mało, ale wystarczyło mi na niemal rok.
Ot taki żel do brwi, na pewno nie wart swojej ceny.
Ładne opakowanie, nic się nie ściera, nie brudzi.
Łatwo dostępny produkt.
Jednak na pewno można znaleźć coś tańszego.

Używam tego produktu od: około roku

Naturalnie Piłsudski

Kosmetyk nie do podrobienia. Cena troche wysoka ale produkt wydajny i trwaly wiec do przezycia.

Co odroznia go od rowniez dobrego Eveline?
1. Gestsza konsystencja, przez co jest trwalszy i w tubce i na brwiach. Tez dzieki fakturze produktu, sprawia wrazenie gladszego, nie ma tych maciupkich grudek oblepiajacych kazdego klaka. Jakby porownac aksamitna czekolade do badziewnej.
2. Gama kolorow, mamy trzy, w Eveline 2 (posiadam ciemny braz w wersji zimnej).
3. Mniej widac go na brwiach, jest to ideal dla osob lubiacych "mejkap no mejkap"
4. Opakowanie, typowe BB, dla osob lubiacych estetyczny minimalizm ma to znaczenie.

Wady:
1. Czasem szczota nabiera za duzo, jesli nie uczeszemy szybko brwi to moze byc kwas w postac kruszonki pod brwiami.
2. Cena.

Nie wiem czy zakupie ponownie, mam geste, nie chwalac sie brwi, jak na potomka marszalka Pilsudskiego przystalo :D Szarpera potrzebuje tylko przy mocniejszym makijazu co dosc rzadko mi sie zdarza.

Przydaje sie natomiast w momentach wypadania owlosienia, takie kolo ratunkowe, wiec zapewne jeszcze zakupie.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

naturalny efekt

kupilam go zachecona opiniami na Wizazu, u mnie sie sprawdza, nadaje lekki kolor i ksztalt (uczesanie) brwi, nie daje przerysowanego efektu a w miare naturalny, wiec wiecej mi nie potrzeba do szczescia. Pewnie kupie ponownie chyba ze w miedzy czasie cos innego mnie zainteresuje.

Używam tego produktu od: miesiaca

Teatralne mazidło

Moje brwi są w miarę gęste i ciemne. Właściwie mogłabym pozostać przy delikatnej regulacji oraz hennie, ale jako, że lubię stawiać przysłowiową kropkę nad "i", to dysponuję również i takim kosmetykiem, jakim jest żel do brwi. Moje oczekiwania względem niego nie są specjalnie duże. Ma je najzwyczajniej uczesać, uporządkować, trzymać w ryzach przez cały dzień i ewentualnie delikatnie przyciemnić w sytuacji, kiedy henna już się ulotni a na nową nie ma czasu. Co też czyni ów specyfik w moim przypadku? Noo... niekoniecznie to, o co mi chodzi. Przede wszystkim efekt "uczesania" utrzymuje się zbyt krótko. Właściwie to po paru godzinach nadaje się do poprawy. Oczywiście korekta byłaby możliwa, jednak żel jest na tyle mocno napigmentowany, że jakiekolwiek poprawki, polegające na dodawaniu kolejnych warstw sprowadzają się do efektu przerysowanych brwi, co zapewne ani nie upiększa ani nie dodaje twarzy odpowiedniego wyrazu. Opakowanie standardowe jak na ten typ produktu, czyli odpowiedniej długości szczoteczka z dość sztywnymi wypustkami. Pojemność przyzwoita i z tego co się zorientowałam to jest to produkt dość wydajny. Wedle mnie kosmetyk sprawdza się wyśmienicie w makijażu"teatralnym" i tam też powędrował:)

bez niego ani rusz

Do tej pory używałam albo kredek albo cieni do brwi i albo wychodziły mi przesadzone, sztucznie podkreślone brwi albo niewiele to zmieniało czy pomaluje brwi czy nie. Poza tym zajmowało to o wiele za dużo czasu.
Mam rzadsze przy końcach brwi, które przy mocnym makijażu oczu nikną i brakuję jakiejś oprawy dla oczu.
Kupiłam żel zachęcona dobrymi opiniami tutaj i nie rozczarowałam się!
Mam w kolorze Rich brown, który idealnie podkreśla, optycznie "zagęszczając" moje brwi. Nie tworzy się przy tym efekt groźnych, teatralnych brwi.
Konsystencja nie jest bardzo żelowo-mokra, więc nie zlepia włosków, ale trzyma je w ryzach.
Nakłada się bardzo szybko uzyskując zawsze ten sam efekt.
Wydajność pozostawiam do oceny innym bo 1 opakowanie starcza mi na 5-6miesięcy przy używaniu codziennie. Dla mnie to optymalna sprawa.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte, w trakcie drugiego

nie jestem zadowolona

Czytajac recenzje myslalam, ze będę z tego tuszu do brwi zadowolona. Niestety tak nie jest. O wiele lepsze sa produkty Benefitu. Tusz wybrałam dość ciemny ale brazy sa nie dla mnie ponieważ mam ciemne rzesy. Ciezko się go naklada aby ladnie wygladal. Trzeba mieć oddzielna szczoteczke aby rozczesać, potem poprawiac. Troche zabawy a ciężko nim zagescic brwi. Jest drogi jak na tak mala pojemność a efekt nie do końca zadawalający. U mnie się nie sprawdzil.

Używam tego produktu od: ponad m-c
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

coś nie tak

Maskarę kupiłam za namową koleżanki, która nie kryła swojego zachwytu dla tego kosmetyku. Kupiłam, choć wcześniej nigdy nie używałam niczego do układania czy przyciemniania brwi, ale fakt, że myślałam o tym wielokrotnie, że chyba powinnam zadbać i o ten szczegół by mój makijaż stał się idealny.
Może dlatego, ze wcześniej nie robiłam nic z brwiami efekt jaki nadaje ta właśnie maskara jest jak dla mnie zbyt wyrazisty, twarz nabiera nienaturalnego wyglądu. Czyżbym za dużo go aplikowała? Coś mi nie gra. Używam od dwóch tygodni, będę nadal, ale muszę poczytać opinie innych wizażystek i chyba skorzystam z rad i podpowiedzi jak nakładać ten kosmetyk. Wypróbuję kilka i może, któryś ze sposobów sprawdzi się u mnie. Na to liczę.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Niby super, ale...

Po pierwsze wydajnosc - bardzo mala. Po drugie cena - jak na ta wydajnosc bardzo wysoka. Po trzecie zakonczenie szczoteczki - przedluzyc rzes niestety sie nia nie da.

Zaczelam od minusow i niestety beznadziejna wydajnosc, wiec wiecej nie kupie. Jednak plusow jest bardzo duzo: bardzo fajna aplikacja, naturalny efekt, ciekawy kolor (mam ciemny braz super odcien), super ulozenie rzes przez caly dzien, dobrze rozczesuje.

Jak ktos ma bardzo duzo pieniedzy, zeby kupowac tusz do brwi co miesiac to polecam :)

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 pelnowymiarowe