Astor, Skin Match, 4Ever Bronzer (Puder brązujący do twarzy)

Astor, Skin Match, 4Ever Bronzer (Puder brązujący do twarzy)

Kategoria
Marka
Pojemność 7,65 g

Idealna kompozycja czterech odcieni w jednej paletce doskonale kryje, jednocześnie dając przyjemne wrażenie miękkości na skórze. 4 odcienie świetnie się uzupełniają i rozświetlają cerę.
Naturalnie rozświetlony efekt brązujący.
Łatwa aplikacja.
Formuła z minerałami.
Dostępny w dwóch wersjach: Blonde i Brunette.

prasowane
Efekt
matowe, rozświetlające

Był w porządku.

Kilka lat temu miałam go wśród kosmetyków od makijażu. Przyznam, iż wspominam go miło. To był chyba jeden z pierwszych bronzerów jakich używałam i zaczęłam swoją przygodę z makijażem.
Miał ładny nie za ciemny kolor, łatwo się nakładał na pędzel, łatwo było go rozbledować na policzku, nie zostawia plam. W czasie dnia nie zanika. Byłam z niego zadowolona. Spełniał swoje zadanie.

Bronzer Astor

+naturalny efekt

- nie jest wydajny
- wysoka cena

Jest ok

O Jezu to jest mój standardowy produkt w kosmetyczce. Lubię go za wydajność i trwałość. Cena według mnie troszkę nieadekwatna do jakości. Ale cóż. Mam do niego sentyment. Ma fajny odcień i dużą pojemność. Minus i to duży za plastikowe opakowanie. Jeden upadek i połamane. Ale też jest plus za schowane w opakowaniu lusterko i pędzelek.

Dobry produkt

Wspomnień czar. Jeden z pierwszych moich bronzerów. Bardzo delikatny, subtelny efekt. Nie robi plam, daje delikatny efekt rozświetlenia. Puder zamknięty w małym opakowaniu z pędzelkiem. Bronzer nie powoduje reakcji alergicznych. Połączenie kolorów jest dobrze dobrane. Puder pasuje do wielu karnacji. Przeznaczony dla zwolenniczek delikatnego ocieplenia twarzy.

Bez szału bez polotu

Jeden z pierwszych pudrów brązujących w moim zyciu. Z 7lat temu albo i dawniej trafił do mnie. Spodziewałam się czegoś lepszego po Astor. Kolory bardzo na na nie, ciepłe z efektem tandety. Słaba trwałość na twarzy. Cena za wysoka jak na tak słabą jakość. Ładne opakowanie i to tyle.

Nie przekonał mnie

Moim zdaniem te bronzery są zbyt ciepłe. Posłużą do ocieplania twarzy, jednak nie ma mowy o konturowaniu. Produkt o średniej cenie, przeciętnej jakości i trwałości. Warto poszukać czegoś innego i bardziej uniwersalnego.

Fajny, ciepły bronzer

Posiadam odcień 001 Blonde - to kombinacja czterech odcieni pasujących jasnym cerom. Mój bronzer jest już baaardzo mocno zdezelowany, po prostu często go używam :) Lubię mieszać wszystkie odcienie i ocieplać nimi twarz. Daje ładny efekt skóry muśniętej słońcem. Nadaje się też do konturowania, ale trzeba mieć na uwadze, że ma ceglane tony i jest ciepły, lubię go wtedy nieco uspokoić neutralną Hoolą z Benefitu :)

Jest trwały, spokojnie wytrzymuje cały dzień, dobrze łączy się z innymi produktami. Pigmentacja na plus, można go stopniować.

Czasem używam go także jako cienia do powiek do ocieplenia makijażu i w tej kwestii sprawdza się również ok - polecam spróbować.

Opakowanie jest praktyczne, fajnie, że posiada małe lusterko i pędzelek, choć ja go nie używam, jest za szorstki, wolę swój inny, już sprawdzony.
Bronzer wydajny, przy codziennym stosowaniu denko zauważyłam po ok 4-5 miesiącach.
Nie jest to może hit hitów, ale warto zwrócić na niego uwagę :)

Bardzo się polubiliśmy

Stosowałam kilka różnych bronzerów i uważam, że nie ma trwalszego. Przynajmniej ja na niego nie trafiłam. Używałam odcienia dla brunetek i bardzo mi się podobał. Nie lubię różu, zdecydowanie te odcienie mi odpowiadają.
Małym minusem może być cena ale wystarczy poczekać na promocję lub kupić w internecie.
W zestawie jest lusterko i pędzelek ale pędzelek zdecydowanie mi nie przypasował.
Bardzo polecam przede wszystkim za trwałość.

Może być :)

Kupiłam go na przetestowanie gdyż cieszył się dobra opinia. Produkt nie jest zły nadaje bardzo ładny kolor jednak tylko na początku bo przy dłuższym stosowaniu i „mieszaniu” tych czterech kolorów przeważają te dwa najciemniejsze i wtedy te dwa kolory przebijają się głównie na skórze co może dać za ciemny efekt takiego „brudnego” brązu. Bardzo mocno się obsypuje , pędzelek dołączony do produktu nie nadaje się do niczego ponieważ jest zbyt szorstki i ciężko się nim pracuje. Nie uczula , ładnie pachnie.

lubię

lubię ten bronzer.
Jest bardzo poręczny. można to zabrać że sobą na każde wyjście. łatwo się to rozprowadza. można mieszać kolory pędzlem nie niszcząc bronzera
ładnie wygląda na twarzy, fajnie wykańcza makijaż. sprawia wrażenie spalonej skóry. nie posypuje się I trzyma cały dzień. używam to do konstruowania kości policzkowych super je podkreśla. wspomnę też że bronzer wcale nie jest za ciemny do jasnej skóry. wystarczy lekko muskac pędzelkiem po twarzy i.wyglada.swietnie
także można.gonuzywac I do bladej jak I spalonej skóry.

Przyjemny produkt!

Kolorki dobrze się mieszają i rozprowadzają na skórze, nie obsypuje się, nie zostawia plam ani nieestetycznych smug, łatwo się rozciera, gdy nałoży się go w nadmiarze, ale z kolei jest jednocześnie trwały i wykańcza mój makijaż na cały dzień, do tego bardzo wydajny, jedno opakowanie już "męczę" i "męczę", ale z ogromną satysfakcją, na dzień dzisiejszy ciężko z dostępnością.

Produkt w połowie dobry :)

Posiadam produkt w dwóch wersjach kolorystycznych (001 Blonde oraz 002 Brunette). Spośród dostępnych czterech kolorów w palecie, ja używam tylko dwóch znajdujących się po lewej stronie ze względu na to, że dwa pozostałe są dla mnie za pomarańczowe. Produkt nadaje się do użytkowania dla zaczynających przygodę z makijażem, ponieważ kolor trzeba budować. Utrzymuje się cały dzień na swoim miejscu.
Ponadto czasem używam jako cienie do powiek, więc jest uniwersalny.
W środku znajduje się lusterko, które przydaje mi się w podróży. Dołączony pędzel totalnie bezużyteczny.