AA, Make Up, Jedwabisty podkład rozświetlający

AA, Make Up, Jedwabisty podkład rozświetlający

Przeznaczony jest do cery normalnej oraz suchej,do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
Nie zatyka porów. Jest odporny na wodę i pot. Nie powoduje podrażnienia spojówek.
Posiada pH neutralne dla skóry. Jest bezzapachowy.
4 odcienie: kość słoniowa, piasek, miód, czekolada.

Odblaskowa tragedia

Kupiłam ten podkład kiedyś-tam, zachęcona promocją (i deficytem w kosmetyczce...). Z całych sił próbowałam się do niego przekonać, zużyłam połowę opakowania... resztę oddałam koleżance, która po tygodniu wyrzuciła podkład do śmieci.

niestety nie znalazłam żadnych plusów, oprócz ceny...
- okropnie się rozprowadza
-śmierdzi
-może i jest fajny miejscowo- na policzki, zamiast rozświetlacza, ale na całą twarz... błyszcze się jak znaki drogowe oświetlane w nocy długimi światłami...
-ciężko go wycisnąć z opakowania...
-jest nietrwały
-Za dużo drobinek brokatu, nie da się ich zakryć nawet toną pudru matującego...

Ktoś mógłby powiedzieć, że po prostu trafiłam na pechowe opakowanie... Mama kupiła ten sam podkład, wersja czerwona- dla starszych pań- tak samo się nie sprawdził.

NIE POLECAM..

Używam tego produktu od: Przekonywałam się do niego ponad miesiąc- do szkoły, na imprezę...
Ilość zużytych opakowań: połowa

nie za bardzo

Lubię dobrze kryjące i odporne na ścieranie podkłady. Producent deklaruje, że podkład ten jest odporny, ale ja tego nie zauważyłam..szczególnie w lecie, kiedy bardziej się pocimy. Niestety po kilku godzinach powstają nieestetyczne plamy. Co więcej podkład nie za bardzo kryje...jedyny plus to to, że nie podrażnia...

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

jako rozświetlacz tak

ponieważ mam cerę mieszaną nie nadaje się dla mojej cery. poza tym dla mojej jasnej karnacji najjaśniejszy odcień kość słoniowa jest tak ciemny, że wyglądam jak nasmarowana czekoladą.

poszukiwania odpowiedniego odcienia korektora i odpowiedniego działania korektora skończyło się na niczym, postanowiłam wykorzystać ten podkład jako korektor pod oczy z racji tego, że mam wrażliwe oczy a ten nie podrażnia spojówek co jest dla mnie ogromnym plusem.

jako podkład rozświetlający posiada delikatne drobinki dzieki czemu stosowanie go jako korektora powoduje śliczne rozświetlenie oka.

ma fajną lekką konsystencję i łatwo się rozprowadza

dlatego jako podkład na całą moją mieszaną buzię NIE! ale jako korektor TAK! poza tym wydaj mi się, że lekko nawilża skórę co jest jego kolejnym plusem na mojej liście.

super lekki

lekki, rozświetlający, fajnie dostosowuje się do koloru skóry, sprawa wrażenie nawilżenia skóry a nie maski. Stosuję go już od jakiegoś czasu ale na lato szczególnie polecam.
Nie matuje i nie kryje defektów skóry

Jako dodatkowy podkład...

Kupiłam go jakiś czas temu, doradziła mi go pani w drogerii. Miał być odpowiedni na wiosnę, jednak mimo najjaśniejszego koloru okazał się zbyt ciemny - opalony, pomarańczowy. Dlatego postanowiłam go odłożyć do szafki i kupiłam inny. Ostatnio, kiedy skończył się już mój codzienny podkład przypomniałam sobie o nim. Moja skóra nabrała lekkiej opalenizny, więc kolor stał się taki akurat. Osobiście wydaje mi się, że jeżeli miałabym go już stosować to wyłącznie latem na opaloną twarz.
Opakowanie i konsystencja jest ok, jednakże trzeba go bardzo precyzyjnie nakładać, żeby nie zrobić efektu maski. A o ten naprawdę nie trudno. Podkład dość szybko wysycha na twarzy, co powoduje, że nie można za bardzo poprawiać go na twarzy. Na początku trudno mi było go nakładać, jednakże z czasem się przyzwyczaiłam. Jestem przyzwyczajona do trochę wolniej zasychających podkładów. Nie jestem pewna, co do tych smug, o których zapewnia producent - a raczej o ich braku - wydaje mi się, że niezwykle łatwo je stworzyć. Wystarczy mniej precyzji czy pośpiech, a już mogą się pojawić.
Nadaje delikatny koloryt, wyrównuje kolor cery. Wydawałby się bardzo naturalny, gdyby nie jego złote drobinki, które mienią się w świetle. Chociaż z drugiej strony to fajny efekt latem, co kto lubi.
Nie ma mowy o jakimkolwiek kryciu. Gdyby na mojej twarzy pojawiły się niedoskonałości, podkład na pewno by sobie z nimi nie poradził. W dodatku dość szybko się ściera, a efekt matujący nie trwa długo. Aczkolwiek producent go nie obiecuje, a ja mam mieszaną cerę. W dodatku podkreśla zaskórniki, mam wrażenie, że lekko zapycha.
Podsumowując odpowiedni tylko na lato, kiedy moja twarz jest już lekko opalona, a ja nie potrzebuje mocnego krycia, a jedynie delikatnego rozświetlenia. Na pewno nie jest trwały. Nie wyobrażam sobie, aby w mojej kosmetyczce znajdował się tylko on. Z pewnością muszę posiadać jeszcze inny podkład, który sprawdzi się w awaryjnych sytuacjach.

ulubieniec

Kość słoniowa, to idealny odcień dla mnie. Podkład dobrze się rozprowadza, nie waży się, a efekt maski nigdy się nie pojawił. Bardzo mocno rozświetla, dlatego niezbędny jest puder (co w moim wypadku i tak jest normą, dlatego nie zaniżę oceny). Krycia praktycznie nie ma, ale jak wiadomo - nie jest to podkład do tego przystosowany. Utrzymuje się długo, a ze zmywaniem nie miałam problemów.
Podsumowanie:
- bardzo mocne rozświetlenie (polecam użycie pudru),
- dobra konsystencja, dzięki której podkład idealnie się rozprowadza,
- zapomnijcie o efekcie maski!,
- ważenie? bzdura!,
- słabe krycie,
- długie utrzymywanie się na twarzy,
- brak problemów ze zmywaniem.
Polecam wszystkim! Zdecydowanie mój ulubieniec.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Dla jasnej skóry-absolutnie nie

Wąska gama odcieni, kość słoniowa (najjaśniejsza)-strasznie ciemna i w pomarańczowym odcieniu. Nadaje się głównie na wczesną jesień, kiedy skóra jest opalona, poza tym-ewentualnie do mieszania z innymi podkładami. Zapach ok, drobinki nieci zbyt nachalne

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

może być

Kupiłam ten podkład ze względu na promocyjną cenę (~11zł) i adnotację o rozświetleniu ;faktycznie robi to ładnie,drobinki lśnią w słońcu,ale nie nachalnie,zapach nie drażni,pokrywa nawet przebarwienia,jest dośc tłusty,więc raczej do cery suchej i ewentualnie normalnej,jednak nie na lato,jest zbyt ciężki,ale dla mnie wadą jest brak odpowiedniego odcienia dla mnie,kupiłam najjaśniejszy (kość słoniowa) i jest ciut za ciemny,mimo,że mam odcień cery normalny,przeważnie kupuję beże -dlatego minus 1/2 gwiazdki!

Ilość zużytych opakowań: 1-sze

Stanowczo nie dla bladych dziewcząt :)

W zasadzie podkład nie jest najgorszy i faktycznie rozświetla. Łatwo się nakłada. Wiadomo, że nie kryje w jakiś imponujący sposób, ale od kamuflażu są korektory. Jednak kolor absolutnie ten podkład dyskwalifikuje - kość słoniowa jest BARDZO ciemna, a dodatkowo podkład jeszcze ciemnieje na twarzy. Kupując najjaśniejszy odcień nie spodziewałam się AŻ takiego ciemnego, naprawdę. Zastanawiam się jak w takim razie prezentują się następne w kolejności odcienie - no ale ja tego sprawdzać nie zamierzam ;)

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: użyłam tylko odrobiny z całego opakowania

KOSZMAR!

Skusiłam się za zakup podkładu z tej linii, myśląc, że firma, która zdobyła moje zaufanie innymi kosmetykami używanymi wcześniej przeze mnie i tym razem mnie nie zawiedzie. A tu tak wielke rozczarowanie!!

Kupiłam podkład koloru KOŚCI SŁONIOWEJ. Niestety na twarzy wygląda jak opalona pomarańcza!

W składzie znajduje się również parafina!! To jej możemy zawdzięczać twarz błyszczącą jak świeczka.

Jest to największa pomyłka, jaką udało mi się kupić.

Lepiej nie.

-rozświetlające drobinki są zbyt nachalne
-na pewno nie jest to podkład do cery suchej (robią się od niego suche, odchodzące płaty)
-w świetle dziennym nawet kość słoniowa jest za ciemna (pomarańczowa tapeta) natomiast na dyskotekach itp jest się faktycznie koloru kości słoniowej
-tworzy maskę, TAPETĘ
-gęsta, beznadziejna konsystencja
-na pewno nie da się go równomiernie rozprowadzić
-różnica między szyją a twarzą (najjaśniejszy ton) niesamowicie wyraźna
-sztuczne odcienie, w ogóle nie dopasowuje się do skóry, tylko pozostają radośnie pomarańczowo-oczo***ne
-jak zapewnia producent maskuje niedoskonałości i redukuje zmęczenie- tapeta jaką tworzy ukryje nawet fioletowe wory i pryszcze wielkości truskawki- faktycznie.

nigdy więcej.

zawsze do niego wracam

Jak dotąd w moich poszukiwaniach podkładu idealnego mimo testowania wielu fluidów zawsze wracam do tego.
\\nPlusy:
\\n-nie zapycha porów,
\\n-ładnie kryje, ale bez efektu maski,
\\n-kolor miód jest dla mnie idealny,
\\n-bardzo tani,
\\n-łatwo dostępny
\\nMinusy:
\\n-roświetlenie powoduje, że jak przytule się do swojego mężczyzny drobinki często zostają na jego policzku :P