Lirene Dermoprogram, Body Colour, Żel do higieny intymnej z lukrecją

Lirene Dermoprogram, Body Colour, Żel do higieny intymnej z lukrecją

Żel posiada właściwości łagodzące i kojące, dzięki zawartemu wyciągowi z lukrecji; doskonale sprawdzi się jako środek pomocniczy podczas farmakologicznego leczenia stanów zapalnych oraz u kobiet uczulonych na mydło. Odpowiednio dobrane składniki żelu pozwalają na utrzymanie naturalnej bariery ochronnej.
Subtelny zapach i delikatna formuła pozostawia Twoją skórę odświeżoną i złagodzoną.
Do codziennej pielęgnacji intymnych części ciała, dla osób ze skórą wrażliwą i podatną na zapalenia. Bez konserwantów.

Świetny

Ma bardzo ładny, nienachalny zapach. Daje uczucie świeżości, jest delikatny i nie uczula. Jestem naprawdę zadowolona z kupna tego produktu. Zwłaszcza, że wszystkie wypróbowane przeze mnie wcześniej specyfiki do higieny intymnej były okropne.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Nic dodać, nic ująć

Płyn ładnie pachnie, dobrze sie pieni, jest dość wydajny. Zostawia przyjemne uczucie świeżości, ale czy ja wiem czy lepsze niż po podmyciu zwykłą wodą? Czasem mam problem, żeby nabrać z opakowania odpowiednią ilość.

Ilość zużytych opakowań: 0.5

super!!!

Płyn ten jest najlepszym jaki dotąd używałam,ma ładny zapach,doskonale się pieni, jest bardzo wydajny poza tym bardzo dobrze odświeża i myje miejsca intymne.Chyba nic więcej nie muszę dodawać bo ma same plusy.Nie wyobrażam sobie żebym mogła używać innego płynu!!!!

Używam tego produktu od:dwóch lat

delikatny,najlepszy!

duzy plus za BRAK slsów,lubie mocno pieniace sie specyfiki,ale jesli chodzi o kosmetyk do higieny intymnej,to wole zeby sklad nie byl zbyt agresywny.mimo iz malo sie pieni,daje swiezosc i komfort.jak juz wspomnialam w tytule-preparat jest delikatny,nie podraznil mnie,ani nie uczulil.plyn koi podraznienia.
podoba mi sie fakt ze zel jest przezroczysty (opakowanie jest tylko delikatnie zielone).
plus za wygodna pompke:)

dodaję gwiazdkę.
używam go już od 4 miesięcy i nie zamienie na żaden inny,
przy infekcjach płyn koi jak żaden inny i mam wrażenie że przyśpiesza leczenie wszelakich infekcji.
dla mnie to najlepszy płyn jaki jest na rynku.

uwielbiam

Bardzo go lubię. Ma świeży zapach,łagodnie myje i daje uczucie świeżości. Lubię też tą butelkę z dozownikiem -nie wywraca się, a dzięki temu,ze jest przezroczysta widzę kiedy kupić klejny ;)
Jak dla mnie KWC.

Używam tego produktu od:roku

Bardzo dobry!

Kolejny bardzo dobry żel do higieny intymnej:) Jak dla mnie ślicznie pachnie, super się pieni, jest przy tym wydajny, nie zawiera SLS, cena do przeżycia, opakowanie porządne-nie wygina się a pompka nie psuje się. Czegóż chcieć więc ej?
Na pewno kupię ponownie, jestem z niego bardzo zadowolona!

Używam tego produktu od:paru miesięcy

ok

Mam nową wersję tego żelu. Jest wydajny, przyjemnie pachnie, łagodzi podrażnienia, ma wygodna buteleczkę, cena przystępna. Jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

bardzo dobry

Nie podrażnia, jest delikatny, ma bardzo fajny zapach, plus za pompkę dzięki, ktorej łatwo się go używa i nic się nie wylewa.
Opakowanie tez nie najgorsze...nie mam się do czego przyczepić.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Używam tego żelu od jakiegoś czasu i zawsze jak mi się skończy opakowanie to kupuję następny, ten lub drugi z tej serii.
Ten żel ma dość intensywny zapach. Mi się podoba, ale jeśli komuś nie przypadł do gustu może to być wadą.
Jest delikatny, nie podrażnia, nie wysusza. Nie mam się do czego przyczepić. Żel ma wygodne opakowanie.
W tytule jest napisane "stara wersja". Miałam tą wersję w starej butelce, a teraz mam w nowej i wydaje mi się, że skład się nie zmienił. W użyciu są identyczne.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: dużo

delikatny

w sumie mogłabym się podpisać pod recenzją Konfitury, z jednym tylko wyjątkiem - brak mi tego uczucia odświeżenia; może to i dobrze, bo nie wysusza skóry; na pewno jest bardzo łagodny, kupiłam go dlatego, że nie ma SLS; też używałam go do myciaw twarzy (rano) i sprawdził się w tej roli; podoba mi się pomysł niebieskiego opakowania, a nie produktu zabarwionego, zapachu nie czuję praktycznie wcale; pompka - nie wiem, czy tylko ja mam pecha, ale wszystkie pompki od produktów Eris miałam felerne; minus - jest mało wydajny, ale przy tej pojemności i cenie można to przeżyć

łagodny

Poprawny. Łagodny, dobrze myje i odświeża. Zapach mi nie przeszkadzał, nie odbierałam go jako szczególnie intensywny czy drażniący. Myłam nim czasami twarz - i tutaj sprawdził się świetnie (dobrze zmywał i nie wysuszał skóry).

Duża butla i dozownik na plus, pompka działała bez zarzutu. Wydajność w normie.

cenię, także za dozownik :)

Porządny żel, nie podrażnia, odświeża i ma piękny, obłędny wprost zapach. Posiada dozownik - to szczególnie cenię w płynach do higieny intymnej :) tym samym dawkowanie staje się higieniczne i za każdym razem otrzymuje się tyle żelu, ile potrzeba. Wydajny i jest go dość dużo. Baaardzo lubię i polecam :)

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: 2 op.