Lirene Dermoprogram, Antycellulitowy peeling - masaż myjący (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, Antycellulitowy peeling - masaż myjący (stara wersja)

Peeling myjący intensywnie wspomagający redukcję cellulitu. Oparty na kompleksie kondycjonującym skórę oraz gruboziarnistych drobinkach złuszczająco-wygładzających usuwa obumarłe komórki naskórka, oczyszcza pory, intensywnie wygładza i zmiękcza skórę. Masaż przy pomocy peelingu pobudza ukrwienie skóry poprawiając jej jędrność i elastyczność. Energizująca kompozycja zapachowa z naturalnego olejku eterycznego działa antystresowo. Peeling wzmacnia działanie innych produktów antycellulitowych.

mój ulubiony

bardzo dobry peeling

wspaniały świeży zapach
dobrze wygładza, skróra jest przyjemna w dotyku
przy regularnym używaniu skóra staje się jędrniejsza i wspaniale wygładzona

lepszego jeszcz nie znalazłam!

Mógłby być bardziej wydajny.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Jest to mój pierwszy peeling , nie mam porównania , ale produkt mi się podoba

Plusy

+ Bardzo dobre granulki ( przypominające cukier )
+ Bardzo dobra konsystencja produktu ( średnio - gęsta )
+ Dobrze ściera stary naskórek ( dobrze peelinguję )
+ Dobrze się pienie , oraz dobrze myję
+Nawilża
+ Nie podrażnia ( jednak nie radze używać tego produktu przed lub po goleniu , podrażnienia gotowe )
+ Skóra po użyciu tego produktu bardzo miękka
+ Skóra jest jedwabista
+ Bardzo delikatna
+ Średnio wygładza rozstępy oraz cellulit
+ Bardzo dobrze przygotowuję skórę do dalszych zabiegów
+ Barwa - pomarańczowa

Minusy

- Jedynie mogę się przyczepić do zapachu , jest za intensywny ( przypomina bardzo chemiczną pomarańcze lub grejpfrut )

Reasumując

Bardzo dobry produkt za całokształt daję 5 gwiazdek

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Bezlitosny zdzierak, poradzi sobie ze wszystkim co spotka na swej drodze

Zacznę od tego, że nie kupiłam go po to, aby zwalczył celulit. O nie! Szukałam czegoś, co wygładzi mi skórę, zwłaszcza jesienią/zimą. I trafiłam na niego. Był to strzał w 10! Na początku byłam przerażona jego grubością, ale gdy po użyciu posmarowałam się balsamem miałam skórę jak jedwab, gładką jak przysłowiowa pupa niemowlęcia! Jest nieco rzadszy niż pomarańczowy Eveline. I ten piękny zapach pomarańczy.... Jak dla mnie bomba :)

Ilość zużytych opakowań: już niepamiętam, ale sporo

Świetny, okropnie niewydajny peeling

Jak wiadomo bez odpowiedniego szorowania z pomarańczową skórką wiele nie zdziałamy. Osobiście lubię mocne zdzieraki i ten produkt jest właśnie taki. <b>W gęstym żelu zatopiona jest cała masa drobinek przypominających cukier</b>. Nie rozpuszczają się przy pierwszym kontakcie ze skórą, dzięki czemu można sobie zafundować konkretny masaż. <b>Po jego użyciu skóra jest wygładzona i wręcz spija każdą dawkę balsamu</b>. Na szczęście nie ma mowy o żadnej lepkości po użyciu. Dlatego cieszę się, że miałam okazję przez pewien krótki czas używać właśnie jego, intensywny pomarańczowy zapach sprawia, że od razu mam lepszy humor :)

Niestety jedynie siedząc i peelingując się cały czas możemy co najwyżej nabawić się popękanych naczynek, bez ruchu, odpowiedniej diety cellulit sam z siebie się nie zmniejszy. U mnie skórka pomarańczowa się zmniejszyła, ale codziennie ćwiczę i dbam o to, co jem.

Na początku napisałam, że myślałam, że przerzucę się z mojej szczotki na ten peeling. Nie stanie się tak jednak, pewnie za jakiś czas kupię jego opakowanie, jednak nie będzie to stały związek. Powód jest jeden- <b>strasznie słaba wydajność. Wczoraj, po równych 3 tygodniach używania wycisnęłam z niego ostatnią kropelkę. Dodam, że używałam go co drugi dzień. Opakowanie na 10 dni? Słaby wynik</b>. Mimo wszystko uważam, że to jeden z najlepszych tego typu produktów, jakie możemy znaleźć w drogeriach w tej cenie i gorąco Wam go polecam, ze względu na działanie :)

Używam tego produktu od: 10 dni

Kocham!

Uwielbiam go! Robi to,co pownien robić dobry, konkretny peeling:
- usuwa martwy naskórek i zwęża pory
- wygładza skórę (i to jak!)
- ma takie granulki, że moje uda i tyłek same się proszą o masaż nimi :)
- bosko pachnie

Jeśli chodzi o wspomaganie redukcji cellulitu- osobiscie z tym wielkiego problemu nie mam, aczkolwiek na udach zrobił się mniej widoczny. Ale zdaję sobie sprawę, że sam kosmetyk, bez ćwiczeń i dobrej, zdrowej diety, sobie z cellulitem nie poradzi :)

W każdym razie to jest mój typ- zdecydowanie. Szczególnie sprawdził się w ciąży jako wspomagacz przeciwrozstępowy :)

Jak dotąd najlepszy

Uwielbiam ten produkt! Najlepszy &quot;ścierak&quot; jaki dotąd miałam - skóra jest po nim gładziutka i napięta. Drobinki ścierające duże, a więc dają sobie radę nawet z bardzo szorstką skórą.
Nie podrażnia i nie uczula - i co dla mnie bardzo ważne nie wysusza skóry:)
Wprawdzie działania antycellulitowego nie mogę ocenić bo jednocześnie stosuję kremy na pomarańczową skórkę, ale i tak ten peeling jest moim faworytem!
Używam tego produktu od: jakieś 3 lata
Ilość zużytych opakowań: duuuużo :)

zdecydowanie najlepszy

Zdecydowanie najlepszy peeling do ciala z polki cenowej jakie mozna dostac w sieciowkach typu rossmann. Peiknie pachnie, granulki sa w sam raz. Doskonale scieraja skore nie powodujac podraznien. Skora po peelingu jest taka gladka i miekka. Jestem zachwycona. Nie wiem jak sobie radzi z pomaranczowa skorka, ale nie tego oczekuje po peelingu. Jedyny minus to jednak wydajnosc. Wystarcza mi na 4 porzadne peelingu calego ciala (bez buzi), wiec starcza mi na 2 tygodnie. Ale cena nie jest wygorowana, wiec mozna przymnkac oko . Polecam, zagosil u mnie na stale.

Uwielbiam

Wszystko w nim mi odpowiada. Jest wydajny. pięknie pachnie. Wygładza skórę. Nie zauwazyłam zadnych minusów. Nie jest to delikatny peeling myjący tylko mocniejszy produkt.

najlepszy

Ten peeling to jeden z tych kosmetyków, do którego zawsze wracam i jestem z niego tak zadowolona, że bardzo rzadko próbuję innych produktów z tej kategorii.

Plusy:
- ściera, i to jak!
- wygładza
- bardzo przyjemny, ozeźwiający zapach
- duża ilość ostrych, ale nie podrażniających drobinek
- idealna konsystencja - nie za gęsta i nie za rzadka
-wygodne opakowanie
- świetna relacja cena-jakość

Minusy:
-nie zauważyłam

Używam tego produktu od: ponad 5 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Uwielbiam

Krotko i zwiezle:
-bardzo ladnie pachnie
-swietnie wygladza skore
-zapach dziala odprezajaco
-skora jest gladziutka :)
-bardzo wydajny
-moj TŻ go używa jako peeling do rąk i bardzo go lubi

Mam skore wrazliwa ale mnie nie podraznia.

Używam tego produktu od: 3-4 lata
Ilość zużytych opakowań: 4-5?

Rewelacja

Stosowałam różne peelingi gruboziarniste, ale żaden nie wygładzał i nie masował jednocześnie skóry jak ten.
Zalety:
- cena,
- zapach,
-wydajność,
-ujędrnia ;),
-po zastosowaniu skóra jest gładka i przyjemna w dotyku (nawet mój partner to poczuł).

Produkt godny polecenia dla osób, które nie mają wrażliwej skóry.

Używam tego produktu od: kila lat
Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć, może z 8

super :)

najlepszy peeling!

* wygładza, zmiękcza i najpina skórę
* świetnie złuszcza, dzięki grubym ziarenkom, ale nie podrażnia
* całkiem dobrze się pieni, dzięki czemu ma właściwości myjące i pielęgnujące
* w połączeniu z odpowiednim kremem naprawdę pomaga rozprawić się z cellulitem i rozstępami
* ma piękny energetyzujący zapach pomarańczy, nie wyczuwa się chemii
* jest tani, baaardzo wydajny, ma ekonomiczne i wygodne opakowanie

polecam! kupuję go niezmiennie od lat i na pewno kupię jeszcze nie raz, bo po co zmieniać coś, co jest dobre? :)

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: chyba 5