Lirene Dermoprogram, Antycellulitowy peeling - masaż myjący (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, Antycellulitowy peeling - masaż myjący (stara wersja)

Peeling myjący intensywnie wspomagający redukcję cellulitu. Oparty na kompleksie kondycjonującym skórę oraz gruboziarnistych drobinkach złuszczająco-wygładzających usuwa obumarłe komórki naskórka, oczyszcza pory, intensywnie wygładza i zmiękcza skórę. Masaż przy pomocy peelingu pobudza ukrwienie skóry poprawiając jej jędrność i elastyczność. Energizująca kompozycja zapachowa z naturalnego olejku eterycznego działa antystresowo. Peeling wzmacnia działanie innych produktów antycellulitowych.

Bardzo fajny peeling , gruboziarnisty , ma przepiekny zapach co jest jego zaleta .Do wrazliwej skory raczej by sie nie nadawal poniewaz ma grube ziarenka , w lekkim stopniu zwalcza roztepy

Używam tego produktu od: jakis rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Dobry+

Dobry peeling - dobra konsystencja, fajne, nie za małe granulki, które dobrze ścierają. Skóra po użyciu jest wygładzona. Dodatkowo bardzo ładny zapach.
Nie zauważyłam działania antycellulitowego (wiem, że sam peeling nic nie zdziała, ale po co używać tego przymiotnika w nazwie?)
Ogólnie polecam, warto wypróbować.

Mój ulubiony

Obecnie posiadam trzecie opakowanie tego produktu.
Niestety nie jestem systematyczna jeśli chodzi o peeling ciała a do tego lubię czasami spróbować czegoś innego. Ale za każdym razem po eksperymentach wracam do tego produktu. Dlaczego?
- cudowny, orzeźwiający zapach pomarańczy, który zachęca mnie do stosowania tego produktu
- praktyczna tubka idealna do używania pod prysznicem
- naprawdę niesamowicie ściera skórę
- nie podrażnia
- jest stosunkowo wydajny
- cena jest przystępna
- łatwo go dostać w sklepie

Ogólnie to bardzo polecam ten produkt. Sama na pewno jeszcze nie raz go kupię. :)

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: obecnie 3 opakowanie

Fajnie drapie ;-)

Trochę bałam się peelingów gruboziarnistych (bedą podrażniać). Przeczytałam recenzje tego peelingu i postanowiłam jednak spróbować. I jestem bardzo zadowolona

plusy:
- przyjemny w użyciu - delikatnie drapie ale nie podrażnia
- skóra jest po nim cudoooownie gładka i miękka
- ma miły, orzeźwiający zapach
- ma łagodne detergenty w składzie (brak SLSów) co dla mnie jest ważne bo mam skórę skłonną do przesuszania się
- konsystencja taka jak trzeba - nie za rzadki nie za gęsty
- opakowanie - jest przezroczste więc widać kiedy peeling się kończy i trzeba kupić kolejny ")
- wydajny - straczył mi na jakieś 3 tygodnie dość częstego używania
- cena i dostępność też w porządku

minusów brak.

Nie zauważyłam działania antycellulitowego ale też nie po to kupiłam ten peeling. Jego zadaniem było wygładzic skórę i to robi. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Najchętniej używałabym go codziennie. Jest uzależniający ")

Używam tego produktu od: ponad 3 tygodnie

Cudownie gładka skóra

Kupiłam pod wpływem opini na KWC i się nie zawiodłam. Najlepszy peeling jaki do tej pory miałam. Bardzo fajna, \'treściwa\' konsystencja. Świetnie ściera skórę, nie podrażniając jej. Usuwa martwy naskórek, brud. Skóra po nim jest miękka, jędrna, gładka, oczyszczona.Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Przyjemnie pachnie. Opakowanie jest wygodne w użyciu. Jest dość tani, jak za taką jakość. Posiada same zalety :) Cudownie przygotuje moją skórę na lato ;D

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo dobry kosmetyk!

bardzo fajny peeling. w koncu znalazl taki ktory nie jest ani zbyt gruby, ani zbyt "cienki" :D

nie wiem jak to wytlumaczyc, ale te ziarna peelingu sa takie w sam raz:D

+bardzo dobrze zluszcza skore
+gladsza skora i odrobine jakby jedrniejsza

-nie zauwazylam dzialania antycellulitowego

Na pewno pomaga.

W sumie, to cały banał polega na masażu a te wszystkie kosmetyki antycellulitowe... no ale zawsze z nimi lżej:)
Świetnie się pieni, genialnie ściera. Granulki są fanatyczne, odpowiednia wielkość, czy grubość :) Po kilku razach zauważyłam mały efekt, co dodało oczywiście chęci konsekwentnego stosowania.
Myślę, że naprawdę pomaga.

Minusy:
nie zauważyłam.

jeden z lepszych

Bardzo ładnie pachnie,skóra jest po nim gładka,szczególnie łokcie,kolana i pośladki:) Używam go nieregularnie tzn. kupię, stosuję sumiennie co 2,3 dni później przerwa na kilka m-cy. Działania antycellulitowego nie zauważyłam,ale i tak wracam do niego bardzo chętnie.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

bardzo dobry

Jeden z moich "najstarszych" kosmetyków. Sprawdzony od zawsze. Piękny zapach, wydajność i działanie, które jest! Banał? Niestety na mnie większość kosmetyków z nazwy antycellulitowych po prostu nie działa. Ten peeling ma duże drobinki, ale fajnie się nimi pracuje. Po kilku tygodniach regularnego stosowania zauważyłam lekko rozprostowaną skórę ud. Inaczej nie umiem tego wytłumaczyć, ale coś się zmieniło na korzyść, a jak mówię, to u mnie rzadkość. Tak więc stosuję regularnie, niestety z przerwami, co wynika z mojego lenistwa.
Polecam wszystkim zawiedzionym drogimi i nieskutecznymi środkami.

Używam tego produktu od: od lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, kilka

korzystnie działający

Mam zaawansowany cellulit na udach i pośladkach, dlatego koniecznością jest stosowanie wszelkich kosmetyków zwalczających ten defekt.
Co do samego peelingu...
Ładnie pachnie, drobinki dobrze ścierają skórę, dokładnie ją wygładzając.
Cellulitu mi nie zmniejszył, ale przynajmniej przygotował skórę do przyjęcia kolejnych kosmetyków.
Cena też nie jest zbyt wygórowana.

Uwielbiam w tym peelingu jego drobinki, są dosyć mocne i porządnie ścierają. Na dodatek zapach bardzo przyjemny, dobra butelka, peeling nie osadza się na ściankach i można go całego zużyć. Co do właściwości antycellulitowych to na pewno w jakiś sposób przyczynia się do redukcji cellulitu, oczywiście sam go nie usunie ale fajnie ujędrnia i wygładza, przygotowuje skórę do posmarowania kremem antycellulitowym. Z minusów to chyba wydajność, starcza może na trochę więcej niż miesiąc, ale w sumie nie jest drogi, kosztuje jakieś 14 zł. Ogólnie bardzo fajny, nie spotkałam lepszego i niedługo kupię szóste opakowanie ;) Polecam!

Plusy:
- wygładza
- ujędrnia
- mocne, ścierające drobinki
- ładny zapach
- dobre opakowanie
- niezbyt drogi
- łatwo dostępny

Minusy:
- słaba wydajność

Ilość zużytych opakowań: pięć

Nie jest zły

Kupiłam w zastępstwie innego peelingu którego nie mogłam niestety nigdzie znaleźć. Ogólnie nie jest źle.

+przyjemny pomarańczowy zapach
+właściwości ścierające przyzwoite, ale jednak nie zostawia skóry tak gładkiej, jak niektóre inne peelingi
+drobinki dość uproczywie przyczepiają się do skóry
+słabo z wydajnością

Cena jest rozsądna , niby produkt nie zły, jednak szału nie ma, nie wiem czy do niego wrócę.

Używam tego produktu od: trzech tygodni