Lirene Dermoprogram, Żel+oliwka pod prysznic

Lirene Dermoprogram, Żel+oliwka pod prysznic

Posiada silne właściwości nawilżające i niezwykle odświeżający zapach owoców cytrusowych. Poprawia kondycję skóry podczas kąpieli chroniąc ją przed wysuszeniem. Dzięki zawartości składników aktywnych wzmacnia barierę naskórka, hamuje utratę wody, działa nawilżające i zmiękczająco.
Zawartość naturalnego oleju z winogron bogatego w NNKT i witaminę E sprawia, że żel pozostawia na skórze warstwę ochronną.

małe rozczarowanie

Kupiłam ten żel z racji moich przeprosin z firma eris po fantastycznym duecie peelingu i zełu pod prysznic antycellulitisowego. i rozczarowanie... Wysusza skórę a miał nawilżać!!! troche ciężko spłukać piane ze skóry. zapach mnie drażni - na szczęściepodoba sie mężowi (dlatego daje 2 **), więc nie będe musiała go wyrzucać.

Pomyłka...

Jaka oliwka?? Skora po uzyciu tego zelu jest wysuszona i szorstka. Dodatkowo zapach jest wrecz odstraszajacy- jak woda po goleniu z najnizszej półki :( Cena stanowczo zbyt wysoka jak na tak kiepska jakosc. Kupilam go pierwszy i ostatni raz.

nijaki

Strasznie nijaki ten żel, począwszy od zapachu po działanie. Żadnej oliwki tam nie czuję, jest to moim zdaniem normalny żel, po którym nie zauważam żadnego działania oprócz czystej skóry. Nie jest najgorszy, właściwie to jest zupełnie normalny, dobrze sie pieni, ale ta oliwka to wyjątkowy pic na wodę.

Jak dla mnie świetny. Przyjemna, gęsta konsystencja, przepiekny cytrusowy zapach. Bardzo wydajny, wystarcza niewielka ilość,żeby umyc całe ciało. Dobrze nawilża, nie wysusza skóry.
Polecam !

jestem zadowolona

kupiłam chyba po raz pierwszy produkty Eris i są to, na razie, niektóre kosmetytki z serii Lirene.
Żel jest bardzo fajny, niesamowicie wydajny - niewielka ilość wystarczy do umycia całego ciała.Ponado jest go aż 250 ml.
Moja skóra po kąpieli jest gładka, elastyczna o przyjemnym morskim zapachu, nawet dość dobrze nawilżona lecz jak każdy specyfik tego typu nie nawilża aż tak wystarczająco, aby móc zrezygnować z balsamu do ciała.