Celia, 1 i 2, Szampon regenerujący do włosów farbowanych i zniszczonych

Celia, 1 i 2, Szampon regenerujący do włosów farbowanych i zniszczonych

Odbudowuje i wzmacnia strukturę włosa. Przywraca włosom sprężystość i elastyczność. Doskonale odżywia i nawilża włosy, ułatwiając ich układanie. Podkreśla kolor, świeżość i blask włosów farbowanych.

do włosów farbowanych, do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
podtrzymujące kolor, nawilżające, oczyszczające, regenerujące
zapachowa
Skóra głowy
normalna

Wykorzystała: kilka próbek

Dlaczego są tylko saszetki tego skarbu?!

Mała saszetka ale wydajna
po umyciu tym cudem włosy jak po wizycie u fryzjera
gładkie
zadbane
nawilżone
przedłuża świeżość
super zapach
ale czemu tylko i wyłącznie saszetka?!

naprawdę dobry szampon

Mam włosy nietknięte farbą, zdrowe, zadbane,a ten szampon dostałam od znajomej ot tak dla wypróbowania i bardzo mi się spodobał dlatego wkurza mnie fakt, że jest dostępny tylko w tej nieporęcznej saszetce i producent powinien to zmienić!

Konsystencja jest w sam raz, szampon jest bezbarwny i dobrze się pieni, pachnie typowo kosmetycznie. Mnie ta saszetka starczyła na 3 razy, a mam włosy do końca szyji.Moje włosy były zadowolone z tego szamponu, bo prawił on , że było ich jakby więcej, były gladkie, miłe w dotyku i nie potrzebowałam nakładać na nie nic więcej niż lekkiej odżywki w spraju.Nie wiem ja ten szampon poradzi sobie z włosami przesuszonymi i zniszczonymi, ale w moim przypadku gdyby był dostępny w butelce to bez wahania bym go kupiła ponownie.

Używam tego produktu od: miałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

niech producent wypuści na rynek opakowanie pełnowymiarowe!!!!

Oto mój apel!
Szampon jest naprawadę świetny. Moje włosy po rozjaśnianu potrzebują nieco więcej nawilżenia i regeneracji niż dotychczas. Po umyciu ich tym szamponem są gładkie, sypkie, nawilżone, miękkie i przyjemne w dotyku. Nie potrzebuję odżywki by osiągnąć ten cel. Mogę rozczesać czuprynę jednym pociągnięciem szczotki. Poza tym szampon przyjemnie pachnie, ma odpowiednią konsystencję, nie spływa z dłoni. dobrze czyści. Nie powoduje też szybszego przetłuszcenia, a moje włosy przetłuszczają się u nasady.
Jedyny minus to fakt, że można go kupić tylko w jednorazowej saszetce. Mam nadzieje, że Celia wypuści kiedyś ten produkt w pełnowymiarowym opakowaniu. PROSZĘ!!!! Kupuję kilka saszetek zawsze, gdy jestem w drogerii.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy co jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: wiele saszetek