Lovely, Nail Care, Smooth Softening Nailsurface Effect (Odżywka wygłądzająca płytkę paznokcia z proteinami)

Odżywka wygładzająca płytkę paznokcia z proteinami. Odżywka wygładza płytkę paznokcia, nadbudowuje ubytki i wypełnia nierówności. Pozostawia paznokcie idealnie gładkie i w doskonałej kondycji. Zapewnia odpowiedni połysk, gładkość i miękkość.

odżywki do paznokci
nabłyszczające, regenerujące
w buteleczce

Lepsza od Sally Hansen

Urzekła mnie tym, że nadaje płytce kolor, wolę taki rodzaj odżywek od przezroczystych.

Stosuję ją od kilku miesięcy, wcześniej używałam Sally Hansen w niebieskiej butelce. Ta jest zdecydowanie lepsza. Szybkoschnąca, usztywnia płytkę i wyraźnie odżywia. Paznokcie nie łamią się tak często. Z tą odżywką jestem w stanie zapuścić naprawdę długie płytki.

Konsystencja jest taka żelowa, nie lejąca. Nie zalewa skórek, łatwo rozprowadza się cienkim pędzelkiem. Bardzo wydajna, mam jedno opakowanie od kilku miesięcy, a stosuję raz - dwa razy w tygodniu. Do końca zachowuje konsystencję, nie rozwarstwia się, nie traci właściwości.

Polecam. Cena jest niewielka, a efekt naprawdę zadowalający.

Lubię

Nie wiązałam z nią wielkich nadzieli , jednak okazała się być bardzo fajna. Najbardziej podoba mi się jej kolor. Po nałożeniu jej na paznokcie tworzy lekko mleczną warstwę , płytka paznokci jest rozjaśniona i wygląda bardzo estetycznie. Co do jej działania to może lekko wzmacnia paznokcie ale nie jest to jakś spektakularny efekt. Żałuję że dopiero teraz ją odkryłam.

Efekt jakiego się nie spodziewałam :)

Od zawsze miałam łamliwe paznokcie pękały mi i nie miałam żadnych szans na zapuszczenie dłuższych. Kupiłam tę odżywkę w rossmanie za chyba 5 zł. Pomimo, że producent zaleca stosowanie 2-3 razy w tygodniu, ja byłam nią tak zachwycona, że stosowałam ją, a raczej stosuje ją codziennie ;) Sama odżywka ma konsystencję kisielu, po nałożeniu na płytkę paznokcia przyjemnie chłodzi (bardzo subtelnie) i widać jak paznokieć "pije" składniki odżywcze w niej zawarte. Szybko się wchłania nie pozostawia tłustego osadu na paznokciu, spokojnie mogłam stosować później lakier. Odżywka jest bardzo wydajna po miesiącu codziennego stosowania zużyłam mniej niż połowę opakowania. Łatwo się ją aplikuje, nie spływa, nie brudzi wszystkiego. Ale co najważniejsze bardzo wzmacnia i utwardza paznokcie :) Pierwsze efekty widać już po kilku dniach stosowania :) Polecam!

Fajna równ również jako baza

Odżywka wysychających na paznokciu wygładza wizualnie jego powierzchnię tworząc taką gładziutką tafle.
Odzywka ma delikatny naturalny kolor przez co można jej używać samodzielnie jak i bazę pod lakier.
Dla mnie świetna jako baza właśnie zwłaszcza pod kolorowe lakiery głównie dzięki tej gładkiej warstewce jako zostawia na pazurkach.
Co do odżywczości odżywki- ja namiętnie maluje paznokcie a przy stosowaniu tego preparatu ani nie są przesuszone ani się nierozdwajają, nie wysusza skórek. Dla mnie świetny produkt w porównaniu z innymi drogimi odżywkami hicior.

Super :)

Po nałożeniu pierwszej warstwy nie czuję, że mam ją na paznokciach. Idealnie sprawdza się jako podkład pod lakier, nie robi takiej grubej warstwy, przez co nie wydłuża schnięcia lakieru. Stosując regularnie paznokcie wyraźnie się poprawiają. Jako osoba z alergią na metale często mam reakcję alergiczną objawiającą się też na płytce paznokcia- robi się nierówna, pofalowana, jakby rośnie w kilku elementach. Wtedy pomagam im tą odżywką. Jest super, chociaż dla mnie trochę mało wydajna, szybko się kończy :)

Naturalny look

Lepsza siostra odżywki Silky Power.

Równie tania, nadaje elastyczność paznokciom, są w dużo lepszej kondycji a dodatkowo nadaje piękny naturalny wygląd paznokciom i ładny błysk.

Niestety nie jest to idealny produkt ponieważ po kilku dniach sciera się z paznokci, jednak za tę cenę jest to dobry produkt.

dobra ale są lepsze

Odżywki używam jako lakieru bezbarwnego na co dzień jak i bazy pod lakier. Paznokcie ładnie się prezentują, są wygładzone i lśniące. Odżywka jest wydajna, tania i łatwo dostępna. Minusem jest to, że jest bardzo rzadka i łatwo ją wylać.

dobra ale są lepsze

Bardzo dobra

Bardzo ją polubiłam. Paznokcie są po jej zastosowaniu gładkie i lśniące i prezentują się naprawdę pięknie. Używam jej solo oraz jako bazy pod lakier i w obu przypadkach, sprawdza się świetnie.
Szybko wysycha i utrzymuje się na paznokciach przez kilka dni.
Jest bardzo wydajna i tania, więc warto ją wypróbować :)

Naprawdę niezła.

Kupiłam tą odzywke na jakieś promocji w rossmanie. Lubie odzywki i dbac o paznokcie. Nie wierzyłam w nią, ale za taką cene zaryzykowalam. I bylam mile zaskoczona. Po pomalowaniu paznkocie gladziutkie. Sliczne. Wygladaly jak z jakis reklam. I w sumie po dłuzszym uzywaniu wygladzila i wzmocnila paznokcie.
Lubię ją stosowac pod lakier. Wtedy inne bardzo ladnie wygladaja.
Polecam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Mleczny odżywko-lakier

Odżywka ma bardzo fajny odcień, który przypadł mi do gustu na tyle, by używać jej solo, a nie jako bazę pod lakier. Odżywka dość szybko zgęstniała, ale mimo to czas jej schnięcia jest nadal przyzwoity. Jeśli chodzi o trwałość to u mnie jest to 4-5 dni. Ostatnio maluję paznokcie najpierw bazą wygładzającą Yves Rocher, a później nakładam odżywkę Lovely, bardziej jako lakier o delikatnym mlecznym kolorze (na zdjęciu widać jak wygląda na paznokciach).
Spektakularnej poprawy paznokci nie zauważyłam, choć mam wrażenie, że są troszkę twardsze. Podsumowując, jest produkt wart swojej ceny i na pewno kupię go ponownie.

Plusy:
- ładny, delikatny kolor
- trwałość
- cena

Minusy:
- niewygodny uchwyt pędzelka.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

ostatecznie może być

rzeczywiście być może lekko wygładza paznokcie i może zabezpiecza fizycznie przed uszkodzeniami. niestety dla mnie ma jedną podstawową wadę, która ją z miejsca dyskwalifikuje: bardzo długo schnie w porównaniu do innych odżywek.
odżywkę wiele osób poleca, więc używałam jej dość długo. po kilku tygodniach stosowania prawie nic nie ubyło z buteleczki - jest bardzo wydajna. mam ją od kilku miesięcy i dalej nadaje się do użytku - nie gęstnieje jakoś strasznie.
duży plus za to, że paznokcie nie rozdwajały się tak bardzo, jak przed jej używaniem.
ale spektakularnych efektów nie ma.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy