Bebe (Young Care), Zartpflege (Delikatny krem pielęgnacyjny)

Bebe (Young Care), Zartpflege (Delikatny krem pielęgnacyjny)

Delikatny krem zaprojektowany specjalnie do łagodnej pielęgnacji i intensywnej ochrony wrażliwej skóry dziecka. Zawiera aktywne składniki oraz witaminy A i E, które poprawiają strukturę skóry, nawilżają, chronią i zapobiegają odwodnieniu.
Krem szczególnie przyjazny dla skóry, hipoalergiczny, przebadany dermatologicznie. Nie zawiera konserwantów.
Dostępny w opakowaniach 30, 75 i 250ml.

/m/

wrażliwa
kremy do twarzy, kremy i mleczka do ciała
nawilżające, ochronne
bez alkoholu
w słoiku
<50ml, 100 – 250ml, 50 - 100ml

Jeden z moich ulubionych,multifunkcyjne zastosowanie :)!!!

Najpierw miałam ten krem o najmniejszej jego pojemności,i poprostu się w nim zakochałam;) Wcześniej używałam kremu Bambino do mojej mieszanej,bardzo wrażliwej cery,gdyż takie kremy zawierają w składzie cynk,który łagodzi moje zmiany skórne.Ale ten krem jest nieco inny niż Bambino, bardziej tłusty, ale jego konsystencja wprost mnie urzekła.Przez to jest bardzo wydajny.A jego mutifunkcyjnosc to dla mnie istne cudo , gdy zaczęłam używać go do twarzy to moja cera pięknie się wygladzila,jak nakladalam go rano pod makijaż to było poprosu idealnie(zero suchych skorek).Po tygodniu stosowania uzywajac go rano pod makijaz,a wieczorem jako krem na noc wygladzilo mi pojawiające się zmarszczki mimiczne pod oczami ;)Zakupiłam po takim działaniu największe opakowanie i używałam go też jako balsamu do całego ciała. W efekcie moja wrażliwa , trądzikowa ,miejscami przesuszona skóra bardzo po nim odzyla .

Mój krem!

Z racji tego, że na noc potrzebuję dużego nawilżenia bebe jest dla mnie idealny. Dużo bardziej tłusty od Nivea. Nie wiem czy można go dostać w jakiejś polskiej drogerii, ja kupuję w Niemczech. Zapach oceniam również na plus.