Joko, Ultra Utwardzenie, Utwardzacz paznokcia

Joko, Ultra Utwardzenie, Utwardzacz paznokcia

Ultra utwardzenie to trzecia z odżywek z najnowszej serii BIO z formułą przepuszczającą tlen. Aktywnie odbudowuje komórki, wzmacnia i utwardza płytkę paznokcia. Dzięki swoim właściwościom zapobiega pękaniu, łamliwości i rozdwajaniu się płytki paznokcia.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Isosorbide Diester, Adipic Acid / Neopentyl Glycol / Trimellitic Anhydride Copolymer, Alcohol, Sucrose Acetate Isobutyrate, Aluminia, N-Butyl Alcohol, Benzophenone-3, Alcohol Denat., Perfluorodecalin, Aqua, Hexanal, Trimethylpentanediyl Dibenzonate, Isomalt, Phospholipids, Lactic Acid, Trisodium Phosphate, Cl 60725, Phododendron Ferrugineum Leaf Cell Cullture Extract.

/m/

odżywki do paznokci
utwardzające
w buteleczce

beznadziejna

Szukałam odżywki która nie ma formaliny w składzie bo moje biedne paznokcie już jej nie trawią, tą odżywkę dostałam kiedyś do recenzji i wtedy mnie w sumie niezbyt zachwyciła.

Ale teraz...

Bardzo szybko wysycha, utwardza paznokcie, lakier utrzymuje się na niej znacznie dłużej, chroni przed odbarwieniami a końcówki robią się białe. Odkąd jej używam paznokcie nie łamią mi się. Nie licząc felernego incydentu z ringo kiedy owszem paznokieć złamał się, ale odeszło jednym płatem cała końcówka zrywając przy tym trochę skóry :D

Ja osobiście polecam :D

EDIT: po zmyciu odzywki paznokcie byly suche, matowe, rozdwajaly sie. ponad 2 miesiace walczylam zeby je wyleczyc i nigdy wiecej do niej nie wroce, nie wiem gdzie ja mialam oczy jak jej uzywalam. Nie ma nic lepszego dla paznokci niz wmasowywanie olejkow, dzieki nim sa mocne i zdrowe, a nie dzieki "odzywkom" takim jak ta