Chanel, Le Volume De Chanel Mascara (Uniwersalny tusz do rzęs)

Chanel, Le Volume De Chanel Mascara (Uniwersalny tusz do rzęs)

Średnia ocena: 3.48/5

notino.pl
Średnia ocena: 4.21/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Wszechstronny tusz do rzęs. Gumowa szczoteczka zapewnia aplikację, pogrubiając, wydłużając i rozdzielając rzęsy. Formuła wzmacnia i odżywia je. Widoczny efekt: podkreślone spojrzenie, powiększone oczy. Ubrane w intensywne kolory rzęsy dodają spojrzeniu charakteru.

Efekt
pogrubiające, wydłużające
niewodoodporne
Szczoteczka
z włosia

Zdecydowanie na nie

Kupiłam maskarę w sklepie stacjonarnym. I bardzo się zawiodłam. Bardzo szybko się kruszy i odbija na skórze. Pieniądze wywalone w błoto.

Żałuję że wydałam puieniądze

Jeden z ulubionych

Tusz do rzęs Chanel w mojej opinii jest jednym z najlepszych tuszy do rzęs na rynku. Pierwszą rzeczą, która przykuwa uwagę, jest eleganckie opakowanie - charakterystyczna, czarna buteleczka z logo Chanel. Wewnątrz znajduje się dobrze zaprojektowana szczoteczka, która umożliwia precyzyjne i równomierne nałożenie tuszu na rzęsy.

Formuła tuszu jest wyjątkowo dobra, tworząc wspaniałe efekty. Jest to tusz, który dobrze oddziela rzęsy, przedłużając je i dodając objętości, jednocześnie nie tworząc grudek ani sklejając rzęs. Tusz ma również długotrwałe działanie i nie kruszy się ani nie rozmazuje się w ciągu dnia.

Jedynym minusem tuszu do rzęs Chanel jest jego cena. Jest to luksusowy produkt, który kosztuje znacznie więcej niż typowe tusze do rzęs. Jednak jeśli szukasz czegoś, co zapewni Ci niesamowite efekty i jest w stanie utrzymać się na rzęsach przez cały dzień, to warto zainwestować w ten produkt.

Podsumowując, tusz do rzęs Chanel jest jednym z najlepszych tuszy na rynku, zapewniając piękne i trwałe efekty. Chociaż jest to produkt drogi, warto go wypróbować, zwłaszcza jeśli zależy Ci na makijażu, który będzie trzymać się przez cały dzień.

Bardzo dobry produkt!

Jest to mój ulubiony produkt tej firmy. Jakoś produkowanych przez nich kosmetyków jest warta naprawdę każdej złotówki! Jeżeli wam również sprawdza się te produkt to koniecznie musicie przetestować jeszcze mascarę marki Dior! Słyszałam o niej jeszcze lepsze opinie niż o tej.

na zawsze razem

Najlepszy, jedyny <3 Już ładnych parę lat temu dostałam go w prezencie, bo obdarowujący pomylił go z innym tuszem. Jaka to była cudowna pomyłka :D. Nie zamienię go na żadny inny. Nie wiem, które to moje opakowanie, ale napewno używam go ponad pięć lat. Szczoteczka sprawdza się idealnie. W zalezności od tego jaki chce osiągnąć efekt nakładam więcej lub mniej warst, ale nigdy nie mam "zlepionych" rzęs. Poleciłam go juz nie jednej osobie i też został z nimi na dłużej. Fajne minimalistyczne opakowanie. Opakowanie wystarcza mi na około dwa miesiące.

Luksusowa czerń

Nie jestem fanką sztucznych rzęs, za to jestem fanką tuszów do rzęs. Szansę na występ w mojej kosmetyczce mają zarówno te tańsze jak i te droższe. Nie oczekuję od masakry, że da mi na oku efekt wachlarza, oczekuję, że podkreśli naturalne piękno i sprawi, że spojrzenie będzie wyraziste. Nie potrzebuję na co dzień rzęs w stylu drag queen.
Tusz Chanele jest u mnie następcą tuszu Lancome Hypnose, z którego byłam więcej niż zadowolona. A tu zaskoczenie - może być coś jeszcze lepszego od kultowego Hypnose. Maskara Chanele to mówiąc kolokwialnie, sztos. Szczoteczka idealnie rozdziela moje rzęsy, szczotkuje je dzięki czemu nie ma efektu „owadzich nóżek”. Rzęsy są czarne jak najczarniejsza noc, zagęszczone, a do tego wydłużone. Tusz nie kruszy się, pocieranie oka nie wywołuje efektu pandy, woda pot czy łzy nie powodują czarnych szlaków przez pół twarzy. Do tego należy dodać piękne opakowanie - minimalistyczne, czarne, ciężkie, bardzo eleganckie. Owszem, tusz jest drogi, ale nie powinno być to wymieniane jako wada. To w końcu Chanele - marka luksusowa. I tak się czuję z tym tuszem na rzęsach - luksusowo. Nawet jeśli mam na sobie dres.

To był magik

Użyłam w przeszłości ok 3 opakowania tego tuszu i był to jeden z najwspanialszych tuszów jakie wspominam. Idealnie rozdzielał, wydłużał i pogrubiał rzęsy. Nie osypywał się, nie rozmazywał w normalnych warunkach , z demakijażem też nie było problemów.
Przestałam go kupować z oczywistego powodu : cena kontra trwałość każdej mascary. Ale jeśli ktoś może sobie pozwolić to polecam bardzo.

Tusz jak marzenie

Jak zobaczyłam szczoteczkę od tego tuszu, obawiałam się, że zrobi z moich rzes jedną wielką sklejkę. Tusz okazał się jednak znakomity i co najważniejszy naprawdę prosty w użyciu, dla nawet niewprawionej w makijażu ręki.
Szczotka pięknie oddziela rzęsy, są rozdzielone, podkręcone i pogrubione. Efekt znakomity! Tusz można stopniować i uzyskać efekt sztucznych rzęs. Natomiast, już po 1 pociągnięciu, widać, że ma się rzęsy ????. Tusz nie osypuje się, przez cały dzień w pracy oczy wyglądają świetnie.

Fajny

Tusz jest dość wydajny, Ma silikonową szczoteczkę, która dobrze rozprowadza go na rzęsach. Tusz jest wytrzymały, nie kruszy się w ciągu dnia, ale zmywa się go łatwo. Podoba mi się również działanie, warto kupić

Sądziłam że będzie lepszy

Tusz zakupiłam szczerze mówiąc sugerując się marka. Spodziewałam się cudów na rzęsach tym bardziej za te pieniądze a okazał się średniakiem... Szczoteczka jest sylikonowa, tusz jest ultra czarny, nie za bardzo pogrubia czy wydłuża, nie kruszy się ale odbija mi się po okiem.

Moje odkrycie roku!

Absolutnie genialny! Kupilam w poszukiwaniu tuszu idealnego do zmeczonych rzes po przedluzaniu. Polecila mi Pani w Marionnaud. Mialam bardzo malo mikroskopijnych rzes, a ten tusz dzialal cuda! Teraz mam odbudowane rzesy po serum z Lancome i tusz robi jeszcze wieksze cuda.

Świetny!

Kocham ten tusz! Jest rewelacyjny. Delikatnie pogrubia, fajnie wydłuża. Szczoteczka jest niewielka, wygodnie się ją trzyma. Ma piękny, intensywny czarny odcień. Nie osypuje się i świetnie się utrzymuje na rzęsach.

Uwielbiam!

uwielbiam ten tusz! W koncu mam tusz, który pieknie podkresla rzesy, ma piekny kolor, można stopniować jego moc dokładając kolejne warstwy, nie skleja, pogrubia, robi to co chcemy. To tusz, który jest dla nas a nie my dla niego.. nie trzeba się go uczyc, to on sie uczy jaki ma być dla nas:) mam wrażenie,że on nie robi efektu sztucznych rzęs, on robi efekt naszych pięknych rzęs! Sa czarne, widoczne, pogrubione, wydłużone! Jest mega, mega, mega! Dawno, bardzo dawno nie mialam tak dobrego tuszu. Mam wrażenie, że on jest o jedna półkę wyżej nad wszystkimi innymi wysokopolkowymi tuszami????