Miss Sporty, Eye Pencil

Miss Sporty, Eye Pencil

Kredka do oczu o mięciutkiej, ale nie za bardzo konsystencji, wyraziście rysuje, linia jest bardzo ładna, nie rozmazuje się.

do temperowania
Efekt
metaliczne, brokatowe, matowe

Mieciutka, wygodna w użyciu

Używam czarnej kredki.

Plusy:
1. Efekt.
Kredka, zgodnie z opisem, jest miękka i wygodna. Dzięki temu łatwo się stosuje, wystarczy już delikatny nacisk kredką, żeby zostawić ładną, wyraźną kreskę.
Używam jej do robienia kresek pod okiem. Nie szczypie w oczy, nie rozmazuje się, trzyma się (jak na miękką kredkę) dość długo. Wiadomo, że co kilka godzin trzeba ją poprawić, ale to specyfika miękkich kredek - twarde nakładają się gorzej za to trzymają się dłużej.
Dla mnie to najlepsza, najbardziej efektowna kredka do podkreślenia oka.

2. Cena i wydajność.
Kredka jest bardzo tania, starcza na długo. Łatwo się ją temperuje, nie ma tendencji do łamania się.

3. Dostępność.
Można ją zakupić w prawie każdej drogerii.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście sztuk

Bardzo dobra.

Używam tej kredki do brwi. Kolor 002 jest idealny do ich uzupełnienia i podkreślenia. Trzyma się cały dzień, nie spływa i nie blaknie. Jest bardzo wydajna. Mimo że używam jej od roku prawie dzień w dzień, to została jeszcze połowa.

Plusy:
*ładny brązowy kolor;
*wydajna;
*tania;
*dobrze się rozprowadza;

Minusy:
*brak

Ilość zużytych opakowań: pół 1

Zawiodłam się

plusy:
?

minusy:
- strasznie twarda
- prawie nie daje koloru
- nietrwała

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie::
+ niska cena
- słaba dostępność

na niektóre okazje

Nie jest to kredka dobra, nie jest też zła. Regularnie gości w mojej kosmetyczce, ale zawsze wraz z inną lepszą. Kupuje je dla oszczędnośći i używam zamiennie z innymi.
Mogę jej użyć kiedy idę na 1 wykład na uczelnię albo na zakupy do sklepu, ale na kilka godzin do pracy lub na dłuższe wyjście się nie nadaje, chyba że chciałabym poprawiać co chwile makijaż.

Oczywiście w swoim przedziale cenowy jest świetna, ale zdażyło mi się uz kilka razy miec pandę pod oczami 3h po pomalowaniu. Ewentualnie również zdarza mi się, że po powrocie do domu po prostu już jej praktycznie nie widać.

Dla jednych plusem może byc to że jest bardzo miękka i łatwo sie nią maluje, jednak dla mnie to minus

Struganie jak dla mnie koszmar, strasznie dużo jej przy tym marnuje

Ma jednak fajny wyrazisty kolor i dlatego pewnie jeszcze nie raz ją kupię na mniej wymagające okazje

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Bardzo przyjemna kredka

Kredkę kupiłam 1,5 roku temu, skusiły mnie pozytywne recenzje i cena.
Posiadam kredkę w kolorze 002, bardzo ładny ciepły brąz. Używam głównie na linii wodnej, na powiece nie za bardzo się sprawdzała. Za to na wodnej trzyma się świetnie! Potrafię przyjść do domu po 10-12 godzinach i wciąż przy zmywaniu widzę ją na waciku. Testowałam również w deszczu i 35 stopniowej temperaturze, zawsze trwała dzielnie. A ile komplementów otrzymałam! Że oczy większe, że pięknie podkreśla moją urodę :)

Minusem jednak i to wielkim jest temperowanie. Nie wiem, czy jest to jakiś powszechny problem, ale z moją nacierpiałam się nie wiadomo ile, co zresztą jest powodem dla którego nie wiem, czy znów ją kupię. Mimo to póki co ją używam i skończę ją, czym bardziej, że niewiele jej zostało. Ale nie wiem, czy kupię ponownie, wolę coś z czym się mniej nacierpię :c

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Zaczarowana kredeczka

Mam kilka kredek tej firmy w kilku kolorach. Lubię codzienny look z czarna kredką na górnej powiece by " zagęścić " rzęsy.

Kredka jest miękka, idealnie się rozprowadza, nie rozmazuje się, łatwo się zmywa i nie uczula oka.

Ja osobiście minusów nie widzę, lubię naturalnie podkreślone oko.

Cena też bardzo zadowala.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

bardzo fajna kredka!

Oceniam kolor niebieski,nie iwem jaki to numerek. Kolor jest świetny,bardzo fajnie wygląda na powiece.
Jest miękka,fajnie się ją nakłada. Trzyma się ok pół dnia, więc szału nie ma,ale czego chcieć za taką cenę;)
Ja kupiłam gdzieś przez internet za kilka złotych, polecam - warto spróbować!

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Może być

Kupiłam ją ze względu na cenę.
Ma bardzo wyrazisty kolor, dobrze podkreśla oczy. Polecam używać jej w zimie, bo w lecie się nie sprawdza - po krótkim czasie rozmazuje się i ściera.
Według mnie źle się temperuje.
Natomiast cena jest atrakcyjna, kredka bardzo wydajna. Przy codziennym użytku miałam ją przez max. 2,5 miesiąca.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Nie jest taka zła

Recenzja kredki 002 (brązowa)
Kredka jest miękka i wygodnie się nią maluje kreskę. W zimie tak szybko się nie ściera, jednak zdecydowanie odradzam używania jej w lecie.
Odcień brązowy jest bardzo ładny i mocny. Pod koniec użytkowania zaczęła mi pękać zatyczka, ale nadal nadaje się do użytkowania.

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Prawie całe

nie zaszkodzi spróbować, ale raczej jestem na NIE

Kredke kupilam w zestawie z brazawa kredka do brwi za 8 zł, Stwierdzilam, ze wyprobuje cos nowego tym bradziej, ze mojej ulubionej kredki brakowalo w drogerii. Wzoelam wiec te 2 w cenie 1. Niestey kredki obie byly dosc twarde, ciezko sie nimi malowalo, czern bardzo slaba. Trzebabylo mocno sie starac zeby uzyskac jako taki efekt. Raczej nie wroce do tej kredki. Plus za cene, dostepnosc, ale nic wiecej.

Dobra

Używam tej kredki (czarnej) na górną powiekę zamiast eyelinera, zimą jest dobrze, ale kiedy zaczyna się nieco cieplejsza pora to często się rozmazuje i "spada" na dolną powiekę co tworzy jakby sińce pod oczami. ;) Mimo wszystko zimową porą strasznie ją lubię. :)
+ że lekko się nakłada i za głęboką czerń. :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Nie polecam

Kredki do oczu jak to kredki - nie są zbyt trwałe, trzymają się co najwyżej kilka godzin, więc wymagają poprawy w ciągu dnia. Ten produkt jest jednak wyjątkowo beznadziejny: ściera się z prędkością światła, okropnie osadza się pod oczami, jest nietrwały. Pomimo iż na tę kredkę wydałam jedynie ok. 8 zł, uważam te pieniądze za zmarnowane. Jedyną dostrzegalną dla mnie zaletą jest wygodne temperowanie i nakładanie produktu.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy, ale już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedna niecała kredka