Miss Sporty, Eye Pencil

Miss Sporty, Eye Pencil

Kredka do oczu o mięciutkiej, ale nie za bardzo konsystencji, wyraziście rysuje, linia jest bardzo ładna, nie rozmazuje się.

Efekt
metaliczne, brokatowe, matowe
do temperowania

bubel stulecia!

Kupiłam po przetestowaniu koloru na ręce, gdyż czerń którą ujrzałam wydawała mi sie wreszcie idealna, lecz pozory często mylą.Na powiece czerń nie była już taka nasycona i szybko zblakła.Co do trwałości to przeciętna, a we wnętrzu dolnej powieki nawet zerowa.Najgorszy jednak horror przeżyłam temperując to "cudo"-kredka łamała sie niemiłosiernie i pierwsza próba zatemperowania była ostatnią (został mi okruszek, którym nie dało się już umalować).

bardzo dobra

Kupiłam ją pod wpływem pochlebnych opini na KWC i nie zawiodłam się :D
Kredka jest trwała (kupiłam sobie brązową kredeczke), tania zapłaciłam za nią ok.7 zł Nie rozmazuje się :) i fakt można nią namalować zarówno mocną jak i delikatną kreskę...
Jednym słowem polecam :D

dobra

dobra kredka,ładnie podkresla oko,nie rozmazuje się,jest trwała.Można zrobić nią delikatny i mocny makijaż.U mnie trzyma się na oku dosyć długo.Lubię ją,mam ją już dosyć długo ale kończy mi się i mam ochotę wypróbować coś innego.Ale napewno jeszcze do niej powrócę.Polecam

Fajna

Dziewczyny, ona jest miekka? To chyba nie widzialyscie miekkiej kredeczki :P Ona jest po prostu jak kolek, albo jak olowek h12! Jest tak twarda, ze nie da rady namalowac nia zadnej kreski bez kilkakrotnego szorowania po powiece lub tez pod nia! Okropienstwo! Co prawda jak juz sie ja nalozy, to trzyma sie baaardzo dlugo, ale nic dziwnego, szkoro tyle sie trzeba naszorowac :D Nie polecam nikomu, chyba ze ktos ma oczy z metalu, ewentualnie drewna :P

wiecie co, zmieniam decyzje :D a konkretnie chyba wprowadzili nowa wersje tej kredki, taka automatycznie wysuwana (nie temperowana temperowa do olowkow) i ta jest bajecznie miekka ;) zupelnie co innego niz ta poprzednia wersja ktorej wrecz nie dalo sie rozsmarowac na oku bo bylo to dla niego niebezpieczne :p: nie wiem ktora wersje dziewczyny recenzowaly ale ta druga to naprawde zarabista jest :D

dobra kredka

Mam kolor błękitny (Sky) i stwierdzam że ta niepozorna kredka jest na prawdę dobra. Ma idealną konsystencję. Można nią narysować zarówno delikatną kreskę jak i mocną wyrazistą - wtedy jest zdecydowanie perłowa. Można się umalować expresowo. Trwałość niezła ale nie oszałamiająca. W każdym razie nie spłynie nawet w upalny dzień (ja używałam głównie latem). Niestety lubi się odbić na górnej powiece. Przy moim kolorze to prawie niezauważalne ale jednak minusik.

ilość zużytych opakowań: pół

swietna!

przede wszystkim warto kupic ta kredke z powodu niskiej ceny(okolo 5zł)podczas gdy kredki innych firm,np rimmel czy max faktor kosztuja ok.15,20zł w dodatku jest bardzo wydajna.Co do efektu to w zaleznosci od roztarcia i namalowanej kreski moze byc albo naturalny albo mocny.Ja mam szara i podkreslam kaciki oczu.Kredka jest w sam raz-nie za miekka i nie za twarda. ...

W porząsiu;)

Kredeczka jest bardzo mieciutka i to w niej cenie przede wszystkim. Poza tym na moim oku jest trwala i latwo sie ja "prowadzi", tzn. linie sa dokladnie takie jak chce;) Kolorki sa okey. Choc ja mam taka matowo-stalowa, wiec nie wiem jak sie sprawuja metaliczne wersje. Mimo to zaskoczyla mnie bardzo na Halloween, gdy musialam jej uzyc zamiast cienia - zdala egzamin na 5+. Wiec chyba za ta cene nie ma na co narzekac;) Aha, dobrze sie temperuje:)

przyzwoita

Lubię ją.Ładnie i bezproblemowo się nią robi kreskę.Kredka jest taka jak chcę, czyli nie za twarda , nie za miękka i ma przyzwoitą trwałość. Mam odcień mocca,bardzo ładniuteńki;)Za cenę 6 zł jest dobra.

Nie lubię

Mam kolor czarny. Kupiłam ją z myślą o wyraźnym makijażu, tymczasem czerń jest mało wyraźna, "sprana", nie głęboka, wpada w jakiś zielonkawy odcień- lekki , ale jednak. Jej trwałość też mnie nie zadowala.
Jest dosyć miękka, można nią łatwo zrobić kreskę.

Koloru czarnego ( o nazwie, ha-ha, Magic), nie polecam. Może pozostałe są lepsze, ale w przyszłości kupię kredkę innej firmy.

najlepsza jaką miałam

Najlepsza jaką miałam do tej pory . Jest miękka , bardzo dobrze się nią rysuje ,nie rozmazuje się . Kolor pozostaje intensywny parę godzin, potem nieco blaknie , ale mi to specjalnie nie przeszkadza . Mam odcień ciemnoszary. Poza tym cena nie jest wygórowana. ...

chyba nie:(

miękka i... na tym koniec rzeczywistych zalet. ładnie wygląda , ale na ręce. kolor na oczkach bardzo szybko blednie, a pozza tym odbija sie szybko na górnej części powieki( wime że to cecha mojej budoey, ale niektore kredki sobie z tym radzą bez problemu). dobra na chwilkę;)
Używam tego kosmetyku od roku
ilość zużytych opakowań: 2- granat i błękit

to nie to

Kredka w sumie dobra. Ładnie i bardzo łatwo się maluje. Problem jest w kolorze. Kupiłam czarną, ale to raczej jest jakiś bardzo ciemny popiel. W ciągu dnia kolor robi się coraz jaśniejszy, a pod wieczór wyglądam już jakbym się pomalowała ołówkiem szkolnym. Nawet ciągłe poprawki nie pomagają.

Może jeżeli komuś zależy na "delikatnym" efekcie... ale to stanowczo nie dla mnie.

ilość zużytych opakowań: 1