Miss Sporty, Eye Pencil

Miss Sporty, Eye Pencil

Kredka do oczu o mięciutkiej, ale nie za bardzo konsystencji, wyraziście rysuje, linia jest bardzo ładna, nie rozmazuje się.

do temperowania
Efekt
metaliczne, brokatowe, matowe

Bez szału

Kredka do oczu Miss Sporty właściwie dla mnie nie ma zbyt wielu plusów. Może oprócz tego, że jest miękka i dobrze się ją nakłada, jest tania i ma ładny kolor. To tyle. Kiepsko utrzymuje się na oku, a właściwie częściej się rozmazuje. Nie polecam jej osobom, które mają wrażliwe oczy np. przez soczewki, bo zdarza mi się zauważyć podrażnienia. Nie kupię ponownie.

Od lat w mojej kosmetyczce jako kredka do brwi

Kredki tej używam tylko do podkreślania brwi i to już bardzo długo i jestem z niej zadowolona. Zawsze w kolorze 012 (brąz).
Nie jest może rewelacyjna ale jest niedroga i działa jak należy.
Kredka jest wydajna, trochę się rozmazuje ale jest na tyle miękka że bardzo dobrze nakłada mi się ją na brwi i rozciera. Jest trwała, na brewiach utrzymuje się cały dzień bez poprawek. Jest dobrze napigmentowana.
Ja jestem bardzo zadowolona i będę do niej wracać :)

Taka sobie

Zwykła, dobrze napigmentowana kredka, jednakże nie zachwyca niczym nadzwyczajnym. Dość przeciętna, ale nie jest złym produktem. Nie mam nic przeciwko by kupić ją ponownie, jednak nie polecam jej osobom, które mają problem ze łzawiącymi oczami.

bez rewelacji

Uważam, że jest to kredka miękka , dość dobrze napigmentowana, jednak rozmazuje się i nie jest trwała na oku. Odbija mi się na powiece dość szybko, nie kupię wiecej tego produktu.

Bez szału, ale działa

Nie zrobiła na mnie ogromnego wrażenia, ale... ona po prostu działa i się sprawdza. Mam kolorek 018 (brąz). Używam ją zwykle do podkreślenia dolnej powieki, czasem używam na górnej. Trzyma się przez cały dzień, jest na tyle miękka, by dało się ją bez problemu nakładać. Nie zrobiła na mnie "efektu wow", ale w takiej cenie warto ją przetestować.

Fajna

Mam kolor czarny 001 magic. Z kredki jestem zadowolona, według mnie fajnie maluje zarówno górną jak i dolną powiekę. Łatwa aplikacja, kreska ładnie się prezentuje i jest widoczna. Myślę, że godna polecenia za niską cenę.

Mój faworyt!

Używam tej kredki w kolorze czarnym od kilku lat. Jest tania, wydajna i wygrywa w porównaniu z droższymi markami. Maluję nią dolną kreskę oka, makijaż utrzymuje się cały dzień. Zdecydowanie polecam, ze mną zostanie na długo!

Miękka kredka

Kupiłam już jakiś czas temu w zwykłym osiedlowym sklepie kosmetycznym. Był to dwupak, kolor 001 magic, czyli smolisty czarny.
Kredka jest miękka, łatwo ją rozetrzeć, jednak na oku wytrzymuje wiele godzin, w taki zwykły dzień. Bo czasami zdarzyło mi się zauważyć odbicie na górnej powiece, maluję nią kąciki dolne. Barwa jest na prawdę wyrazista. Kredka starcza na długo. Może nie moja ulubiona, ale na co dzień jak najbardziej ok.

Słaba

Posiadam czarną. Jej największą wadą jest kolor. Jest zupełnie zielona. Ciężko ją w jakikolwiek sposób rozmazać. Na pewno nie jest warta polecenia i nie kupię jej ponownie. Jedyny plus to trwałość.

Całkiem okej

Mam ją w kolorze brązowym, używam jej do oczu - na linię rzęs, jako cień, na linię wodną, a gdy nie mam czasu też na brwi w duecie w Essence Make me Brow, który ochładza ciepło tego brązu.
Sprawdza się dobrze, bez cudów i rewelacji. Jest w przyzwoitej cenie, więc warto ją kupić.
Niestety jej zakrętka już mi niemal pękła na pół... Ech. Czemu mi to znowu robicie...?

Bardzo dobra kredkaw przystępnej cenie

Maluję czarne kreski na powiekach od wielu lat, wypróbowałam rzesze kredek - od najtańszych po całkiem drogie i tą uważam za jedną z najlepszych, a przy niewygórowanej cenie w ogóle wygrywa konkurs.

Plusy:
+cena
+dostępność
+idealna konsystencja (jedynie w gorące dni staje się troszkę zbyt miękka, ale jak przez tydzień są temperatury +25 stopni, to trudno się dziwić)
+łatwo i dobrze się nakłada
+daje ładną intensywną czerń
+dość łatwo się zmywa

Minusy
-oczywiście po umwalowaniu nie można dotykać oczu, bo się rozmaże, ale jeśli nie dotyka się twarzy, to pozostaje na miejscu nawet 20h
-przez to, że jest dość miękka nie za wygodnie się temperuje, no ale coś za coś.

Jak przy kupowaniu każdej kredki trzeba trafić na dobry egzemplarz. Raz kupiłam kredkę, która była cała połamana w środku - pieniądze do kosza. Ale to może się zdarzyć każdej marce.

Fajna mięciutka kredka..

Bardzo mięciutka kredka, daje ładną głęboką czerń, łatwo ją sie aplikuję, jednak strasznie rozmazuje się pod oczami, po kilku godz wyglądam jak panda, niestety również szybko się zmywa, po 2 godz trzeba nakładać ja ponownie.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele