Orientana, Naturalny kremowy peeling do twarzy `Papaja i żeń - szeń indyjski`

Orientana, Naturalny kremowy peeling do twarzy `Papaja i żeń - szeń indyjski`

Średnia ocena: 3.64/5

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

Naturalny peeling do twarzy na bazie wyciągów roślinnych i naturalnych cząsteczek złuszczających w postaci drobinek z pestek moreli i orzecha. Naturalne drobinki złuszczają martwy naskórek, a olejki i ekstrakty roślinne pielęgnują skórę. Dodatkowo papaja zawierająca papainę - enzym złuszczający przebarwione warstwy naskórka, działający jak peeling enzymatyczny. Ekstrakt z papai chroni skórę przed produkcją melaniny, wybiela piegi i przebarwienia, wygładza i oczyszcza. Papaja bogata w wiele substancji odżywczych - białek, minerałów i witamin dobrze odżywia skórę. Ekstrakt z żeńszenia indyjskiego (ashwagandha), szeroko stosowanego w ajurwedzie, zawiera składniki aktywne takie jak fitosterole, alkaloidy, kumaryny i fenolokwasy, działające jak naturalne substancje przeciwstarzeniowe. Silne właściwości antyutleniające ashwagandhy powodują odmładzanie komórek skóry, a także gojenie uszkodzonych komórek oraz ich regenerację.
Peeling ma konsystencję kremową dzięki bazie jaką jest masło shea. Masło shea pomaga skórze utrzymać optymalny poziom nawilżenia.

oczyszczające, przeciwzmarszczkowe, wygładzające
w słoiku
drobnoziarniste
enzymatyczne, mechaniczne

Pięknie pachnie, nie jest agresywny

Jest to całkiem dobry kosmetyk:
- peeling ma żółtawy kolor
- drobinki w nim zatopione są wyczuwalne, ale nie są agresywne
- twarz po użyciu jest oczyszczona, ale nie ściągnięta i nie podrażniona
- peeling ma piękny, ciepły orientalny zapach
- ma kremową konsystencję, więc drobinki nie sypią się i nie uciekają z twarzy.

Ogólnie: przyjemny peeling o ładnym zapachu. Spełnia swoją rolę, nie wykluczam ponownego zakupu.

Gęsty, wydajny, skuteczny , łagodny

W zasadzie tytuł recenzji mówi wszystko o moich odczuciach. Peeling pozytywnie zaskakuje swoją wydajnością. Starcza na bardzo długo.

Kosmetyk ma konsystencję gęstej, ale przyjemnej w użyciu pasty. W kontakcie z wodą łatwo się spłukuje. Jeżeli chodzi o drobinki, to jest ich sporo i są one konkretne. Nie zauważyłem jednak , aby kosmetyk podrażniał czy też kaleczył skórę. Wręcz przeciwnie, jest całkiem przyjemny w użyciu. Dobrze oczyszcza, ale robi to łagodnie. Pozostawia skórę miękką i wyraźnie wygładzoną.

Opakowanie to całkiem fajny słoiczek. Mnie się podoba.
Nie mam zastrzeżeń i dlatego daję pięć gwiazdek.

W porządku

Kupiłam ten peeling wraz z jego niebieskim bratem. Ten był mimo wszystko dużo lepszy. Peeling ma kremową konsystencję, dość konkretne drobiny. Nie podrażnia skóry, a jednocześnie skutecznie peelinguje ją. Ma przy tym dość przyjemny zapach i dobrą wydajność.

delikatny i skuteczny peeling

Kupiłam w świątecznym zestawie z kremem i maseczką.
Bardzo lubię opakowania, proste szklane słoiczki z klasyczną naklejką, zapakowane w kartonik bez dodatkowych folii.

Sam peeling jest delikatny, daje odczucie subtelnego rozgrzania, nie podrażnia cery, wygładza, bez wysuszania. Poprawia wygląd buzi/szyi/dekoltu.

o orientana

peelingi to jest fantastyczny, co ja moge mówić. pięknie oczyszcza skórę. dzięki czemu moja skóra jest jemu max wdzięczna. skóra jest oczyszczona, ale też nie pogarsza się sytuacja z trądzikiem. cena może nie jest najniższa, ale jednocześnie WARTO przy cerze mieszanej skłonnej do trądziku. mi ratuje tyłek.

Cudowny

Świetny!
Mam mieszaną cerę ze skłonnościami do wrażliwej.
Na początku trochę piekło, ale z czasem coraz mniej.
Po tygodniu używania całej gamy produktów widać różnicę! Skora jest miekka, gładka, poradził sobie z mascne. Znikły wszystkie krostki, redukuje powoli przebarwienia oraz widocznie zmniejsza widoczność porów.
Polecam!!

Naprawdę dobry peeling

Bardzo dobry peeling ALE UWAGA - wg mnie tylko do skór naprawdę grubych. Bardzo dobrze sprawdza się u mojego mężczyzny (cera dość odporna, mocno przetłuszczająca się), dla mnie (cera raczej normalna, ale ze skłonnością do przetłuszczania) zdecydowanie za mocny, powodował podrażnienie

Bardzo dobry produkt

Skutecznie wygładza i oczyszcza skórę, z czego jestem bardzo zadowolona. Kosmetyk ma kremową konsystencję i delikatny zapach. Peeling łatwo się nakłada i nie spływa z mojej twarzy. Złuszcza naskórek, nawilża , pozostawiając skórę miękka i delikatną. Zawiera spore drobinki ścierne , jak dla mnie mogłyby być mniejsze. Peeling systematycznie stosuję 2 razy w tygodniu. Dużym minusem jest to ,że trzeba nabierać go palcami. Uważam, że tubka sprawdziła by się lepiej. Warto przetestować, ja kupię ponownie.

Super peeling

Jestem tym peelingiem zachwycona, jest delikatny i skuteczny. Skóra po nim jest mega delikatna, odświeżona, absolutnie polecam. Jego skład jest w pełni naturalny przez co nie podrażnia i nie uczula. Używam kilka razy w tygodniu i nie zamieniłabym na żaden inny.

Bardzo dobry produkt

Cześć:)

Ten peeling kupiłam w znanej drogeri. Ze względu na to,że mam skórę skłonną do przebarwień, skusiłam się na ten produkt. Co mogę o nim powiedzieć?

Cechy charakterystyczne:
-do cery z przebarwieniami i nierównym kolorytem
-kremowa, dosyć gęsta konsystencja
-na bazie masła shea, roślinnych olejów i ekstraktów
-z drobinkami pestek moreli i orzecha
- zawiera 99.7% naturalnych składników;
ekstrakt z papai wybiela przebarwienia, wygładza skórę i nadaje jej zdrowy koloryt, natomiast żeńszeń indyjski działa odmładzająco, odżywczo i regenerująco;
-pachnie trochę owocowo, ale nie za słodko
-solidny, szklany słoiczek

Działanie:
-wyraźnie zmniejsza przebarwienia
-dobrze złuszcza skórę
-wygładza
-odżywia
-nawilża
-przywraca naturalne glow
- nie podraznia, nie uczula

Bardzo polubiłam się z tym produktem. Spełnia moje oczekiwania i dlatego sięgnę po niego jeszcze nie jeden raz. Polecam.

Gładka i miękka skóra

Peeling ma kremową konsystencjię i świetnie się rozprowadza. Drobinki są bardzo delikatne dzięki czemu mimo, że mam skórę mieszaną i skłonną do podrażnień, nic takiego się nie dzieje, wręcz przeciwnie, skóra jest odżywiona, gładka i oczyszczona. Dodatkowo ma przyjemny, delikatny zapach i bardzo dobry skład. Doceniam też estetyczne, szklane opakowanie.
Nie mogę się doczekać, aż przetetuję latem jego wpływ na piegi.

Delikatny i pięknie pachnący peeling do twarzy.

Peeling do twarzy papaja i żeń-szeń indyjski zamknięty został w oszronionym słoiczku z białą nakrętką dodatkowo zabezpieczone pod nakrętką plastikową osłonką. Kartonik w kolorze pomarańczowo-białym z wszystkimi czytelnymi informacjami. Czas na zużycie od momentu pierwszego otwarcia to 6 miesięcy, ze spokojem zmieścimy się w tym czasie, produkt ma tylko 50g. Producent zaleca stosować 1-2 razy w tygodniu. Konsystencja jest lekka, kremowa w kolorze białym z delikatnymi drobinkami złuszczającymi z pestek moreli i orzecha, a dodatek masła shea i roślinnych olejów nawilży skórę. Wystarczy niewielka ilość nałożona na lekko zwilżoną twarz, wtedy wykonujemy masaż omijając okolice oczu. Peeling jest bardzo delikatny dla skóry wrażliwej, suchej. Zdecydowanie przy stosowaniu dwa razy w tygodniu usunie martwy naskórek, bez podrażnień skóry i przykrych niespodzianek. Zapach jest charakterystyczny dla produktów indyjskich ale bardzo delikatny, umila czas stosowania produktu. Podczas regularnego stosowania zauważyłam wygładzenie skóry, poprawę kolorytu i ogólnie stan skóry się poprawił. Dalsze etapy pielęgnacji są lepiej przyswajanie np. serum lub krem do twarzy lepiej i szybciej się wchłania. Drobne niedoskonałości skóry i suche skórki przy nosie zostały zniwelowane. Peeling dzięki dodatkowi masła shea nawilża skórę i można obyć się bez zastanowienia kremu. Zaskakuje wydajnością, w ciągu roku zużywam dwa słoiczki, stosując naprzemiennie inne peelingi do twarzy. Polska firma, dostępność i cena adekwatna do jakości działają na plus.