Revlon, Super Lustrous Lipgloss (Błyszczyk)

Revlon, Super Lustrous Lipgloss (Błyszczyk)

Kategoria
Marka

Revlon Super Lustrous Lipgloss to błyszczyk, którym można zaakcentować kolor szminki i przedłużyć jej trwałość, lub używać indywidualnie. Rozświetla, powiększa usta. Zawiera odbijające światło drobinki. Błyszczyk Revlon Super Lustrous wzbogacono w witaminy i olejek aloesowy - w ten sposób usta są pielęgnowane, nawilżone i gładkie. Dostępny jest w 10 kolorach.

Efekt
z drobinkami
w płynie /z aplikatorem

Rewelacji nie ma

Z jednej strony trwały, nadający blasku ustom błyszczyk, z drugiej strony jakiś taki nijaki. Kolor nie był tak wyraźny. Oczekuję więcej od błyszczyka. Cena niestety ale nie była adekwatna do jego jakości.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Jeden z moich ulubionych

Dostałam go w prezencie na gwiazdkę, kolor 180 Pink Pop. Uważam, ze jest bardzo fajny, lekko nawilża moje usta, nadaje im śliczny różowy kolor i konsystencja jest bardzo ok, ładnie pokrywa kolorem usta, dość długo sie utrymuje. Jest bardzo delikatnie klejący (nie tak jak np. Multi Vitamin Isadora). Cena przystępna, myślę że kupię kolejne opakowanie.

Zadowalający

Odcień 08 Toast to shine,
Kolor neutralny, nie nadaje koloru ustom. Błyszczyk spełnia swoje zadanie - błyszczy.

Plusy:
- piękny blask, efekt tafli wody murowany,
- trwałośc,
- delikatny słodki aromat,
- warty swojej ceny,

Minusy:
- lepki, klei usta, włosy to niego same lgną
- zawiera drobinki, ktorych nie było widać podczas zakupu, podczas uzytkowania wymieszał się i ukazał się brokat,
- kiedy sam połysk zejdzie z ust migoczace drobinki pozostają na ustach długo,

Dla kogoś kto szuka mega blasku, szczerze polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

liczylam na cos lepszego

Za taka cenę mógłby być trwalszy . Co z tego że ma ładne kolory piękny efekt tafli nie lepi się jak szybko znika z ust , zawiodłam się:( ich kolory są piękne i żywe z czego głównie są znane ( mam ostrą czerwień ) opakowanie dość spore jednak dalej ta trwałość zawodzi po pewnym czasie błaszczyk traci swój kolor na ustach a efekt tafli zostaje tak jakby przydymiony . Dlatego nie polecam kupować tego produktu zwłaszcza w regularnej cenie bo się prostu nie opłaca jednak nie uważam że ta marka jest zła ponieważ słyszałam wiele dobrych opinii do innych ich produktów zwłaszcza do ust dlatego nikogo nie chce też do nich zrazić może prostu ten produkt im nie wyszedł :-)

Używam tego produktu od: miesiaca

Polecam, bardzo dobry błyszczyk

Oceniam kolor 04- nude, naturalny kolor i naturalny efekt, lekka tafla, jeżeli chodzi o trwałość to wporządku - jak na błyszczyk powiedziałabym że bardzo, nie zostawia białej kreski. W planach mam wypróbowanie innych kolorów.

Biale krechy!

Mialam jeden z jasniejszych kolorow.Liczylam na lekki efekt nude.Niestety usta wygladaly bardzo tak sobie.Lekko je bielil i troche blyszczaly.Zadnej tafli wody zadnego oszalamiajacego koloru:( Zdecydowanie zbyt malo jak za cene 45 zl! Co do trwalosci dosc szybko sie zjadal.Usta byly po nim lekko przesuszone.Za najwieksza wade tak jak juz kilka osob zauwazylo-okropnie roluje sie na ustach.Po kilku godzinach widze strzepki blyszczyka w kacikach ust i biala kreche zrolowana posrodku.Wyglada to okropnie i trzeba sie bardzo kontrolowac zeby do tego nie dopuscic.Wiele osob dziwnie mi sie przygladalo kiedy mialam go na ustach i kiedy przyjrzalam sie w lustrze to az zal bylo patrzec! Na szczescie blyszczyk gdzies mi sie zagubil i nie mam dylematow czy zuzywac na sile po domu(straszac mojego tz)czy tez poprostu go wyrzucic(choc szkoda jak za taka cene).Na plus zaliczam ladny wyglada opakowania,aplikator,zapach,wydajnosc.Jednak zdecydowanie nie polecam.Sa duzo lepsze,za nizsza cene.

Używam tego produktu od: zgubilam,a mialam ok roku

zbyt lepki

Miałam kolor przeźroczysty. Niestety lepi usta, przez co czuję się dyskomforotowo.Chyba wolę błyszczyki chociażby Rimmela.Efekt mokrych ust otrzymałam, ale nie podobał mi się właśnie przez tą lepkość.Znam dużo tańsze i lepsze błyszczyki/

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Efekt mokrych ust.

Błyszczyk kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji. Był to zdecydowanie udany zakup. Błyszczyk nie należy do najtańszych, ale jest wart swojej ceny, choć ja kupiłam go w jakiejś promocji. Zdecydowałam się na kolor - Pink Crystals. Kolor ten idealnie dopasowuje się do koloru ust, jest nieco transparentny i dzięku temu można go z powodzeniem stosować na pomadkę. Nie zauważyłam by wysuszał usta. Jeśli chodzi o konsystencję to jest to błyszczyk z kategorii tych lepiących się. Nie jest to jednak wadą, bo przedłuża to jego trwałość. Błyszczyk schodzi równomiernie. Na ustach tworzy efekt mokrych ust, który mi osobiście się podoba. Akurat mój kolor ma w sobie nieco drobinek, ale absolutnie nie wygląda to tandetnie. Wydajność jest całkiem dobra, błyszczyk ma 5 ml. Z opakowania zaczął się zdzierać napis, ale użytkuje go już dłuższy czas. Zużywam błyszczyk praktycznie do samego końca, także nie wiem czy szybko kupię go ponownie, bo tyle jeszcze chce przetestować :). Ale jak będę szukać pewniaka to na pewno sięgnę po kolejny Revlon.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Błyszczyki jak każde inne

Mam dwa kolory, nr 110 (delikatny brzoskwiniowy) i drugi czerwony, którego nr nie pamiętam. Oba z tej samej serii a jednak różnią się trochę konsystencją. Jaśniejszy jest bardziej kleisty i trochę mnie to denerwuje że usta mi się kleją.
Nie zauważyłam właściwości powiększających, błyszczyki ładnie wygładzają usta i się świecą.
Nie powiedziałabym że wyróżniają się jakoś szczególnie na tle innych, zwykłych błyszczyków w bardziej przystępnej cenie. Ja je kupiłam naprawde okazyjnie - 7zł za jeden, ale w regularnej cenie bym się w życiu nie skusiła.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Calkiem w porzadku

Oceniam kolor 04 Nude Lustre karmelowy nude, ktory mozna uzywac na pomadke jak i samodzielne bo ladnie podkresla naturalny kolor ust.
Nadaje sie do codziennego makijazu jak i do wieczorowego- jest super uniwersalnym kosmetykiem dlatego bardzo go lubie i chetnie po niego siegam. Konsystencja gesta.
Do tego moje usta bardzo go lubia, sa nawilzone bo ich nie wysusza.
Kolor utrzymuje sie srednio dlugo, ale wole to niz specyfiki, ktore zasychaja z kolorem na ustach i nie mozna ich zeskrobac po czym moje ustra sa zmasakrowane :(
Milym akcentem jest ladny lekko slodki zapach.

Nie jest to moje must have, ale chetnie do niego wroce bo wiem, ze to dobry produkt.

Edit:

Skusilam sie na kolor Kiss Me Coral 255 gdyz szukalam nieoczywistego czerownego odcienia. W miedzy czasie blyszczyk zmienil opakowanie na bardziej okragle.
Kolor ten od dluzszego czasu zwracal moja uwage w sklepie, gdyz jest delikatnie czerwony-nie krzykliwy. Nakladajac jedna warstwe produktu uzyskujemy w miare naturalny efekt. Kolor jest widoczny na ustach.
Jestem z niego bardzo zadowolona. Wlasciwosci blyszczyka pozostaly tak jak wyzej bez zmian.

Używam tego produktu od: ponad rok

Często wracam

Jeden z moich ulubionych błyszczyków, główne plusy za kolory i trwałość na ustach. Przyjemna aplikacja, przyjemny zapach, mógłby być tańszy
Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 6 normalne

swietny blyszczyk, ladnie podkreslajacy usta

Blyszczyk kupilam za 20 zl w Superpharmie, jest naprawde bardzo dobry. Ladnie podkresla usta, nie wyglada \'tanio\' i \'tandetnie\'. Kolor sugar pink swietnie sprawdza sie na ustach zarowno jako sam blyszczyk jak i stosowany na pomadke. Przedluza jej trwalosc i niesamowicie sprawdza sie.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: jedno, zwykla wielkosc