Ziaja, HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej

Krem nawilżający do cery tłustej i mieszanej.

Intensywnie nawilża skórę i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Zmniejsza nadmierne złuszczanie się naskórka oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. Stanowi doskonały podkład pod makijaż.

Substancje aktywne: witaminy A i E, prowitamina B5 (D-panthenol).

Przyjemny, ale bardzo zapycha!

Kupiłam ten produkt dzięki pozytywnym recenzjom na KWC. Na początku byłam zauroczona tym kremem.

+pięknie pachnie
+szybko się wchłania
+nawilża
+jest lekki i wydajny
+przede wszystkim tani
+ za nawilżającą glicerynę w składzie (bardzo dla nas przyjazną)
+dość wysoko w składzie Camellia Sinensis Leaf Extract

Jednak po kilku dniach stosowania zauważyłam podejrzany wysyp na twarzy. Po odstawieniu cera się uspokoiła, ale teraz, nawet gdy użyję go raz na kilka dni mogę spodziewać się niespodzianek ;/
Bardzo nie mogę tego przeboleć.
Być może moja cera jest wybitnie skłonna do zapychania. Niestety dlatego muszę z niego zrezygnować.

Po przeanalizowaniu składu moje obserwacje się potwierdziły. Przede wszystkim należy uważać na parafinę w składzie, która daje tylko pozorne nawilżenie, a w rzeczywistości tworzy barierę na naszej skórze.

Kolejne nieprzyjazne składniki (zaraz za parafiną - to jakaś zapychaczowa bomba składowa) to Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol.
I dopiero za tymi zapychaczami, ale nadal stosunkowo wysoko mamy tytularny Camellia Sinensis Leaf Extract.

Z minusów:
-może zapychać cery tłuste i wrażliwe
-parafina w składzie i trochę innych zapychaczy

Używam tego produktu od: dwa miesiące

bardzo dobry

Krem ma bardzo lekką konsystencję, nie zapycha porów, dobrze nawilża i odświeża skórę. Zapach śliczny, taki lekki i orzeźwiający. Opakowanie jest bardzo poręczne, zajmuje mało miejsca.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2

Idealny dla mojej cery

Nie posiadałam długo żadnego kremu nawilżającego do mojej tłusto/mieszanej twarzy. Szukałam więc czegoś co jej nie zapcha, nawilży i ładnie się wchłonie nie pozostawiając tłustej warstwy.
Ten krem sprawdził się idealnie!
+ ładnie nawilża twarz
+ nie zatyka porów
+ szybko się wchłania
+ nie świecę się po nim
+ idealny pod makijaż
+ cena
+ wydajność
+ lekkie, fajne opakowanie, nie trzeba wydłubywać spod brzegów jak to często jest w szklanych słoiczkach

- dostępność

Widziałam go 2 razy w sklepie. Rossmann, Natura, Jaśmin - nigdzie go nie ma, a nie chcę kupować innego.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

niestety :(

Jest to pierwszy produkt Ziaji, na którym się zawiodłam :( . Nie spełnia w ogóle obietnic producenta, może poza tym, że nawilża. Mam cerę mieszaną, miałam nadzieję, że krem ją uspokoi, niestety, nic takiego nie nastąpiło.

Jeśli chodzi o plusy, to 2,5 gwiazdki przyznaję jedynie za:
+nawilżenie
+zapach
+miłą konsystencję

A z minusów:
-nie reguluje pracy gruczołów łojowych! chyba, że w drugą stronę...nakładając go wieczorem, budzę się z potwornie tłustą i świecącą się buzią, nakładając rano - podobnie, po paru godzinach świecę się jak choinka :( . To go kompletnie dyskwalifikuje.
-nie nadaje się pod makijaż
-czasem zapycha i powoduje niespodzianki

Niestety, za małe zalety w porównaniu do minusów. Używam go czasami, na noc, ale pewnie szybciej go wywalę niż zużyję do końca.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Nie jest to krem dla każdego, ale jeśli u kogoś się sprawdzi, ciężko go zastąpić.

Trzeba stosować ten krem właśnie do cery tłustej i mieszanej. Nie kombinować inaczej.
Ja miałam cerę nieprzyjemną, twarz świeciła się po kilku godzinach po porannych pielęgnacjach, pojawiały się na niej wypryski. Po użyciu kremu świecenie się skóry zmniejszyło się i krost jest znacznie znacznie mniej. Kiedyś odstawiłam go na kilka dni i od razu zaobserwowałam powrót dolegliwości, a więc wniosek z tego, że to krem zadziałał wcześniej łagodząco.
Nie sądzę, żeby pomogło to na jakieś ciężkie dolegliwości cery. Czytałam jednak opinie dziewczyn, którym pomógł w cięższych przypadkach. Cieszę się tym bardziej.
Krem jest tani, więc fajnie.
Takie opakowanie wystarczy. Nakłada się go mało, więc jest ok. Polecam:)

Nie sprawdził się

Krem ten znalazłam przypadkiem w supermarkecie. Patrzę na etykietę: nawilżający do cery tłustej i mieszanej, czyli to czego w danej chwili poszukiwałam.

+ Krem bardzo dobrze się rozprowadza, niewielka ilość wystarczy na całą twarz.
+ Cena
+ Dostępność

+/- Alkohol wysoko w składzie, zaraz po nałożeniu czuć lekkie pieczenie - osoby o wrażliwej skórze powinny zachować ostrożność
+/- Zapach: nie urzeka, ale jest delikatny i nienachalny.

- Zapycha pory!
- Roluje się na skórze
- Słabo nawilża
- Nie matuje, skóra szybko się po nim świeci
- Nie nadaje się pod makijaż, podkład kiepsko na nim leży

Krem nie spełnił właściwie żadnego z obiecanych zadań: nie nawilżył, nie regulował czynności gruczołów łojowych, nie sprawdził się pod makijaż. n
Nie interesuje mnie stosowanie mazideł ot tak, dla samego smarowania - w dodatku takich, które mogą podrażnić.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Dobry.

Pierwszy krem, który nie powoduje u mnie wyprysków. Używałam już chyba wszystkiego, aż wreszcie zrezygnowana zaprzestałam używania kremów do twarzy na długi czas. W końcu pomyśłałam "ok, jeszcze jedno podejście, nie zadziała - daję sobie spokój". Poszłam do drogerii, wybrałam jeden z najtańszych kremów dla cery tłustej i mieszanej, przyniosłam do domu, posmarowałam parę razy i zaskoczyło. Wypryski są, bo są, bo od czasu do czasu coś zawsze wyskoczy, ale przynajmniej nie mam po tym kremie wysypu na twarzy. Nawilża, przyjemnie pachnie i ma fajną konstystencje.

Używam tego produktu od: jakieś 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Nie nie nie!

Mam skórę tłustą trądzikową. Krem u mnie kompletnie się nie sprawdził. Robiłam podchody do niego kilka razy, ale już ostatecznie zrezygnowałam.
+ tani
+ lekka konsystencja

- koszmarnie zapycha!
- nie nadaje sie pod makijaż, skóra po nim szybko się świeci
-nie nawilża ani trochę
-słabo się wchłania

Niezastąpiony jak dla mnie!

Kupiałam krem od tak. Szukałam jakiegoś niedrogiego do mojej skóry. U mnie akurat kosztował 6.99, stwierdziałam, że firma dobra to spróbuję. No i nie żałuję swojego kroku!! Dla mnie jest super. Ostatnio pojawił się u mnie mocny wysyp i nie tylko na twarzy. Zaczęłam stosować ten krem na twarz i na dekolt i krostki mijają z dnia na dzień a naprawdę ciężko było się ich pozbyć. Także:

Plusy:
- ładnie pachnie,
- niezapycha porów,
- nawilża,
- wyrównuje koloryt skóry,
- pomaga w walce z niedoskonałościami,

Minusy:
- DEFINITYWNIE ZA MAŁE OPAKOWANIA :p

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Godny polecenia krem dla cery mieszanej i wrażliwej

Bardzo lubię ten krem, acz nie jest moim ideałem, kremu idealnego jeszcze poszukuję, choć może już się znalazł, ale o tym w innej recenzji :)

-krem ładnie nawilża moją mieszano-normalną cerę, do suchej będzie za słaby, ale nie do takiej jest przeznaczony

-sprawia wrażenie gęstego i cięższego, ale po chwili wklepywania staje się leciutki i zostawia taką delikatną powłoczkę, która niedługo przestaje być wyczuwalna

-dobry, kiedy czymś się wysuszę, kładę grubszą warstwę na noc, rano budzę się z gładką i miękka cerą bez suchych odstających skórek

-łagodzi delikatne podrażnienia, zostawia cerę rozjaśnioną

-nie podrażnia i nie uczula, nie zaognia moich wrażliwych policzków

-ładnie pachnie, tak świeżo, podoba mi się zapach bardzo :)

-opakowanie skromne, ziajowe, nieudziwnione, cena niska, kupuję w auchanie albo przez internet

Cery tłuste i mieszane, ale również wrażliwe, lecz nie za bardzo suche - powinny być zadowolone :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Nic innego tylko ten krem

Ten krem zwrócił mi moją buzię z lat młodzieńczych. Przez dobre 10 lat męczyłam się z łuszcząca się skórą na czole i między oczami i z przesuszonymi policzkami. Na moim czole nie dość, że się łuszczyła skóra a każdy podkład wyglądał tragicznie to jeszcze czoło było tak tłuste, że bez grzywki nigdzie nie mogłam się pokazać. Miałam już około 20 kremów do twarzy i tylko ten krem już po kilku użyciach sprawił, że moja buzia jest normalna. Czoło jest tylko lekko tłuste (prawie w ogóle) policzki i skóra na nosie między oczami jak u niemowlaka, mięciutka, nawilżona i idealna! Jakby jeszcze pory spłycał to nie potrzebowałabym niczego innego do szczęścia. Nawet zauważyłam, że spłyciły mi się delikatniejsze zmarszczki mimiczne przy kącikach oczu. Ten krem jest dla mnie idealny, a do tego kosztuje 6zł? Kupiłam na chybił trafił ten krem a nawet tego dnia kremu nie szukałam, a czegoś innego... kremuje buzię 2-3 razy dziennie tym kremem, jest bardzo delikatny i lekki. Na opakowaniu jest napisane, że nadaje się idealnie pod makijaż i ja się z tym zgadzam w zupełności, jak nałożę ten kremik i podkład to praktycznie nie widać moich porów na buzi cera jest gładka. Jestem w pozytywnym cieżkim szoku. Na tyle kosmetyków ile mam a ile opisałam na wizażu to naprawdę niewiele jednak tu musiałam się wypowiedzieć. Nie gwarantuje, ze każdej z Was podpasuje, ale jeśli macie obszary tłustej i łuszczącej się zarazem skóry to gorąco polecam spróbować.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nie, nie, nie.

Plusy:
+ zapach
+ cena
+ przyjemna konsystencja

Minusy:
- koszmarnie zapycha!
- brak nawilżenia
- skóra świeci się po nim bardzo szybko

Niestety pomimo tylu pozytywnych recenzji krem nie nadaje się dla mojej skóry. Mam cerę mieszaną, raz na jakiś czas wyskakują mi jakieś małe krostki, jednak po tym kremie cera uległa znacznemu pogorszeniu. Po używaniu go przez około 2 tygodnie na mojej twarzy pokazały się dziwne, podskórne niespodzianki oraz wągry na nosie choć wcześniej moja cera nie była idealna to teraz jest jeszcze gorzej. Na początku nie zorientowałam się, ze to od tego kremu jednak w końcu na to wpadłam.
Po odstawieniu tego kremu cera powoli wraca do porządku.

Używam tego produktu od: dwa miesiące