Fitomed, Płyn różany do twarzy do cery suchej odświeżająco-nawilżający

Fitomed, Płyn różany do twarzy do cery suchej odświeżająco-nawilżający

Różany płyn do twarzy jest znakomitym środkiem upiększającym skórę. Potrzebną wilgoć przekazuje skórze w najbardziej przyjemny sposób. Sporządzony według klasycznego przepisu, ma ożywczy, subtelny zapach oraz kojącą moc. Na skórę przesuszoną płyn różany działa odświeżająco i odprężająco, doskonale nawilża i wygładza naskórek.

Must have

Kupiłam po przeczytaniu tak wielu świetnych opinii. Nie było łatwo go dostać - niestety :( Jednak dostępny w wielu aptekach internetowych, tak też go nabyłam.

Przede wszystkim płyn pachnie wspaniale! Jak świeżo zerwane róże, zapach utrzymuje się w łazience, gdzie go używam dłuższą chwilę. Atomizer bardzo wygodny w użyciu, buteleczka nieco staroświecka, ale lubię takie klimaty :D
Kosztuje parę złotych, ma świetny skład i działa...
....
Cudownie na moją skórę.
Odświeża, NAWILŻA, dzięki niemu i kremowi Iwostin zapomniałam czym są suche skórki. Nie ściąga skóry, jest po użyciu miła i przyjemna w dotyku. Płyn bardzo szybko się wchłania, więc nadaje się idealnie przed nakładaniem kremu, a potem makijażu.
Koi zaczerwienienia, koi skórę.
Po 6tygodniach stosowania zauważyłam, że cera jest bardziej promienna, jasna, jest po prostu ładna. No i ta gładkość :love: Nie zapycha, nie uczula,
No i jest tak wydajny! Psikam i psikam, a ledwo go ubyło.

Ostatnio Fitomed robi furorę w mojej łazience. Cieszę się, że mamy tak dobre, polskie i tanie kosmetyki, które naprawdę działają.

Na pewno wypróbuję inne płyny Fitomedu. Tymczasem polecam różane cudo :pazurki:

Używam tego produktu od: Drugi miesiąc

Pomocnik Świętego Mikołaja ;)

Kupiłam ten produkt zachęcona opiniami kompanek z wizażu. Z początku używałam jako tonik, później jednak zastąpił go hydrolat. Jednakże znalazłam dla niego idealne zastosowanie- jest to mój "zwilżacz" do maseczek z glinką które wysychać na twarzy nie powinny. Będę oceniała produkt jako tonik oraz jako pomocnika przy maseczkach. Zaczynajmy!

+Słodki, różany, nie dusi i nie przyprawia o mdłości. Dość szybko znika ze skóry.
+Użyty samodzielnie jako tonik pozostawia twarz miękką i wygładzoną
+Pompka która nigdy nie zawodzi a poza tym spryskuje naszą twarz dużą ilością płynu- za to go kocham. Przy maseczkach z glinki po pryśnięciu 4 czy 5 razy mam spokój. Szybko załatwia sprawę a mnie nie boli palec od szalonego wciskania ;)
+Brak wysypek, alergii, nie zapycha
+Wydajny że ho ho! Nigdy sobie go nie żałuję a mam go kawał czasu
+Ładne i solidne opakowanie
+Miła cena

+/- Wolno schnie. Jako tonik był w tym uciążliwy bo musiałam go rozcierać wacikiem po twarzy- pompka dozuje dużą ilość płynu który koncentruje się w kilku miejscach twarzy. Przy maseczkach za to jest to jego ogromną zaletą.

-Dostępność. U mnie można go dostać w małej zielarni w której nie tyle jest co bywa.
-Używany jako tonik pozostawia skórę lepką. Dlatego wolę np. hydrolat w tej roli.

Produkt jest bardzo dobry i polecam go jako zraszacz do maseczek z glinką. Jako tonik wypadł na mojej buzi średnio. Polecam!

Świetny produkt , polecam

Produkt dla mnie jest po prostu IDEALNY ! Płyn świetnie nawilży naszą cerę. Jest bardzo wydajny i już 3 psiknięcia wystarczą nam na jednorazową aplikację. Bardzo szybko się wchłania przez co zarz po jego użyciu możemy nakładać makijąż.
Zapcha jest obłędny ! Ja się w nim zakochała, czuć świeże cudowne róże ! Nie utrzymuje się długo na naszej skórze, w pomieszczeniu gdzie nim psikniemy jest mocno wyczuwalny.
Pompka się nie zacina i nie sprawia żadnych problemów przy używaniu. Jest świetnym udogodnieniem.
Płyn nie wywołał u mnie żadnych wysypek, podrażnień czy alergii.

IDEAŁ

Mogłabym krótko go opisać : PŁYN IDEALNY. Lecz poświecę mu trochę więcej czasu. Zacznę od tego, że płyn ma piękny różany za pach. Na początku wydał mi się on tak intensywny, że bałam się, że będę się dusiła od niego na szczęście tak nie jest. Płyn bardzo wygodnie się rozpyla za pomocą atomizera, który się nie zacina i działa bez zarzutów. Dla mnie jest to idealne odświeżenie nie tylko w ciągu dnia, ale także na wieczór czy o poranku. Płyn bardzo dobrze nawilża moją skórę, szybko się wchłania. Płyn nie zostawia lepiącej warstwy na skórze. Nie czuć go i można go spokojnie stosować pod makijaż. Zauważyłam także, że płyn koi moją skórę. Przyśpiesza gojenie się jakiś wyprysków. Produkt jest mega wydajny ! Używam go codziennie od miesiąca czasu, a zużycia prawię nie widać. Zauważyłam, że po tym płynie moja skóra jest o wiele bardziej miękka, delikatna, rozświetlona, zaczerwienienia zniknęły. Zakochałam się w tym produkcie.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

bardzo lubię

Super sprawdza się jako nawilżająca mgiełka przed nałożeniem kremu, a także w ciągu upalnego dnia do odświeżenia. Mam skórę wymagającą jeśli chodzi o nawilżenie i solo nie wystarcza, choć jak na płyn do spryskiwania nawilża bardzo dobrze. Ma przyjemny, różany zapach - a ja uwielbiam różane nuty, więc używa mi się go bardzo przyjemnie. Zapach jest mniej intensywny niż hydrolatu różanego z ZSK. Nie zostawia lepiącej się warstwy, przyjemnie odświeża i koi skórę. Cena przystępna, wydajność bardzo dobra, opakowanie (spryskiwacz) jak na razie działa bez zarzutu. Nieco trudno dostępny jak to produkty Fitomedu. Fajny produkt na lato, zagości u mnie na dłużej.

Zwykły dobry płyn, jednak cudów nie zdziała.

Przygodę z płynem zaczęłam od używania go jako toniku, po umyciu twarzy żelem. Zapach subtelny, naturalny i bardzo ładny. Przypomina trochę zapach konfitury.

Widocznych efektów odprężenia, rozjaśnienia i nawilżenia skóry brak. Nie uczula, ani nie podrażnia. Jedynym śladem po aplikacji jest delikatny film na skórze. Myślę że dla osób z tendencją do suchej skóry produkt nakładany bezpośrednio, bez użycia wcześniej innych specyfików jest bezużyteczny.

Jeśli chodzi o odświeżenie w ciągu dnia, płyn w tej roli sprawdza się idealnie. Spokojnie można go używać tuż po nałożeniu makijażu. Szybko się wchłania. Do tego mega wydajny. Opakowanie z atomizerem bardzo poręczne. Plus za krótki, naturalny skład.

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Olśniło mnie

Będąc świeżo po wypłacie i kursując znanym szlakiem drogeryjnym, podkusiło mnie, by zajrzeć do sklepu zielarsko-medycznego w mojej mieścinie. Los jednak nade mną czuwa :)
Nabyłam ten płyn, bo zbliżały się wakacje i chciałam mieć w torbie coś, co pozwoli mi się odświeżyć podczas pracy. Płyn jest cudny, zakochałam się w tym, co robi z moją twarzą. Jest jak sprawdzony przyjaciel - dyskretnie, zawsze w pogotowiu.
Nie uczula, nie podrażnia, ma specyficzny, różany zapach (do którego musiałam przywyknąć, bo nie przepadam za zapachem róż), ale nie jest to wielka niedogodność. Zakmnięty w buteleczce z atomizerem. Wygodnie się aplikuje. Cudnie nawilża i odświeża skórę. Lekko utrwala, scala makijaż i również go odświeża w trakcie intensywnego dnia. Sprawdza się jako "przedkremowy nawilżacz" po zmyciu makijażu czy zrobieniu peelingu lub też zwykłym umyciu buzi, gdy mamy odczucie ściągniętej skóry. Jest wydajny i taniutki - dałam za niego około 14 zeta. Jego lawendowy brat mniej mi odpowiada, mam wrażenie, że mniej nawilża, ale też jest niezły.
Kupię go na pewno jeszcze nie raz i serdecznie Wam polecam, dziewczyny!

Używam tego produktu od: maja 2014
Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

Jestem na tak :)

Płyn zamknięty jest w wygodnej buteleczce z dobrze działającym atomizerem. Ma delikatny, różowy kolor i różany zapach. Różni się on jednak od zapachu zwykłej wody różanej.

Taki kosmetyk to must-have w mojej kosmetyczce, ponieważ może być używany na wiele sposobów. Ja najczęściej stosuję go do spryskiwania maseczek z glinki. Dzięki swoim właściwościom minimalizuje ich wysuszające działanie. Oprócz tego niekiedy stosuję go w roli toniku. Płyn ma działanie nawilżające i pomaga przy uczuciu ściągnięcia skóry. Jest też świetną opcją na obecnie trwające upały. Świetnie sprawdza się do odświeżania twarzy jak i całego ciała, a przy tym delikatnie nawilża.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bardzo fajny :)

Płyn:
* Subtelnie pachnie różami (nadal jeszcze nie mogę powiedzieć, że lubię taką woń, ale chyba powoli się do niej przekonuję).
* Jest zamknięty w praktycznej, plastikowej butelce z atomizerem, co ułatwia aplikację i zwiększa wydajność.
* Otula twarz nienachalną mgiełką.
* Przyjemnie odświeża.
* Nie pozostawia na skórze lepkiej otoczki.
* Niweluje uczucie ściągnięcia.
* Przynosi ukojenie.

Oczywiście płyn jest dedykowany szczególnie posiadaczkom cery suchej, ale na mojej tłustej skórze również bardzo dobrze się spisuje. Myślę, że sprawdzi się u wszystkich :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

OJ nie

Wiązałam z nią duże nadziejepo przeczytaniu recencji
zapach ok
atomizer ok
skład ok
odswieżenie zdecydowanie nie ok - pozostawia na twrazy taką lepka warstwę brr
nie polubiłyśmy się
może w okresie zimowym będę bardziej podatna na te dobrocie zawarte w składzie...

Używam tego produktu od: od 2 mcy

Jednym słowem: odświeżenie

Płyn znajduje się w plastikowej butelce zakończonej specjalnym spryskiwaczem. Za jego pomocą równomiernie się rozpryskuje.

Płyn ma bardzo ładny zapach różany. Ja akurat lubię taką nutę zapachową i jestem nią zachwycona.

Mgiełka zapewnia mi natychmiastowe nawilżenie i ODŚWIEŻENIE, choćby w upalne dni.

Używam tego produktu od: 3 miesięce
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Super!

Obawiałam się mocnego zapachu płynu, zwłaszcza, że niezbyt przepadam za różanym aromatem. Okazuje się, że jednak niepotrzebnie bałam się przytłaczającego kwiatowego zapachu - jest delikatny, nie dusi, jest wręcz przyjemny i świeży :)

Używam go głównie jako tonik po porannym i wieczornym umyciu twarzy żelem - spryskuję wacik 5 razy i przecieram twarz i szyję. To wystarczy, aby czuć pełny komfort, odświeżenie i delikatnie nawilżyć skórę bez lepiącej się warstwy. Atomizer rozpryskuje płyn jako drobną mgiełkę, więc pryskanie bezpośrednio na skórę jest przyjemne, jednak bardziej odpowiada mi zwilżanie wacika.
Nie zauważyłam żadnych nieprzyjemnych efektów, takich jak podrażnienie skóry, ściąganie czy zapychanie.

Świetnie spisuje się też w gorące dni - orzeźwia i koi zmeczoną upałem skórę, nietylko twarzy. Rewelacja :)

Zaskakuje mnie wydajność płynu - psikam i psikam i końca nie widzę (nooo tzn. teraz już widzę, ale używam go długo - ponad 3 miesiące).

Przyczepię się (jak zwykle jeśli chodzi o kosmetyki z Fitomedu) do niezbyt zachęcającej etykietki ;)

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę 1