Pierre Arthes, Maskara XXL (tusz wydłużający i pogrubiający)

Pierre Arthes, Maskara XXL (tusz wydłużający i pogrubiający)

Maskara, która nadaje niezmiernie objętościowe wykończenie, wydłużając przy tym nawet najkrótsze rzęsy. Wykończenie perfekcyjne dzięki specjalnej szczoteczce pozwala na równomierne rozprowadzenie i pogrubienie rzęs nawet 4-krotnie. Hypoalergiczna i odporna na rozmazywanie. Zawiera pro-witaminę B5, jest dostępna w kolorach: czarnym, brązowym i niebieskim.

Naprawdę dobry

Dobry tusz za niewielkie pieniądze ale trzeba troszkę poczekać aby wydobyć z niego to co najlepsze. Na początku zbyt płynna konsystencja, z czasem gęstnieje i wtedy efekty są super!

Plusy:
+ wydłuża nawet najkrótsze rzęsy
+ po dwukrotnym nałożeniu ładnie pogrubia
+ nadaje kolor głębokiej czerni
+ jest wydajny
+ nie skleja
+ nie osypuje się i nie rozmazuje
+ ma naprawdę dobrą szczoteczkę
+ cena

Minusy:
- na początku zbyt płynna konsystencja
- trudno dostępny

Naprawdę bardzo polubiłam ten tusz i póki co jestem mu wierna. Produkt godny polecenia :)

Ilość zużytych opakowań: wiele

edit: super! kupuję nadal

kupilam chyba miesiac temu i jestem bardzo zadowolona

swietnie rozdziela, pogrubia i nieco wydluza rzesy.

oczy wydaja sie wieksze ;)

nie podraznia oczu,a to dla mnie bardzo wazne:)Używam tego produktu od:miesiac

jest świetny

jestem zaskoczona jakością tego tuszu za śmieszne pieniądze. kupiłam go na allegro za może 12 zł, zachęcona opiniami wizażystek. tusz pięknie wydłuża-sprawdził się lepiej niż podwójny tusz wydłużający loreal czy wonder oriflame. fajnie też rozdziela i pogrubia włoski. trzyma się cały dzień i nie podraznia oczu. ma też zaletę z którą się nie spotkałam w żadnym innym tuszu-tusz dosłownie farbuje mi delikatnie rzęsy na czarno po zmyciu go więc kiedy nie maluję nim oczu i tek mam piękne,ciemne rzęsy. teraz już nie muszę stosować henny. polecam bo naprawdę jest świetnyUżywam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno. dodam jeszcze że tworzy fajny efekt mokrych rzęs. nie wiem kiedy ją znowu kupię bo lubię wypróbowywać tusze ale ten jest super i kiedyś do niego wrócę.

Fatalny

Nie rozumiem tego zachwytu na forum nad kiepskim tuszem, który ma wadę, której nie można wybaczyć żadnemu tuszowi:
-zostaje pod oczami i to chwilę po użyciu!!!
-poza tym ani nie wydłuża ani nie pogrubia

kupiłam go jakiś czas temu i czym prędzej wyrzuciłam pierwsze i ostatnie opakowanie

więcej nie kupię!

Nie wiem czy kupiłam stary tusz?! bo to całkiem możliwe,ale po pierwszym użyciu mnie nie zachwycił jakiś gęstawy(trudno wydobywało się szczoteczke z tubki) był i sklejał niemiłosiernie rzęsy( na dole paprał mi najgorzej:()Potem go odstawiłam.Po paru tygodniach zesechł się i zasmrodził.Miałam wersję pogrubiającą.Daję mu tylko 2 gwiazdki..

Używam tego produktu od:pół roku

Swietny!

Rewelacyjny!
Jedyny tusz który nie skleja moich dziwnych i gęstych rzęs.
Nie jest wodoodporny, ale i nie rozmazuje się ani nie spływa.
POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań: dużo

naprawde ok

jak na tusz za 15 zl to naprawde jest super. warto po niego siegnac bo jest o niebo lepszy od drozszych

plusy
wydluza
nie skleja
nie sypie mi sie na twarz
cena

minusy
trudno dostepny

Używam tego produktu od:4 lat

Fajny

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami i teraz mogę się do nich przyłączyć :)
Tusz ładnie wydłuża rzęsy, raczej nie skleja - zdarza mu się to bardzo rzadko. Nie pogrubia spektakularnie.
Ale i tak jestem z niego bardzo zadowolona - rzęsy wyglądają świetnie!
A użyty razem z zalotką - nie ma się do czego przyczepić:)
Polecam - coś mi się wydaje, że po każdym nieudanym eksperymencie z nowym tuszem do rzęs będę do niego wracać:)

Dziad!

Dajcie spokój z tym cholerstwem!

Nie da się go rozprowadzić. Można godzinę maziać po rzęsach, a one są dalej, jakie były.
Nie widzę żadnych efektów! Ale nie pogrubia, ani nie wydłuża.
Sypie się jak śnieg w grudniu. Nawet po 3 godzinach wyglądasz jak panda.

NIE NIE NIE!

Używam tego produktu od: (kiedys kiedys)

lubię i zawsze wracam:)

Bardzo dobry i tani tusz. Nie ustępuje jakością tym z wyższej półki (Max Factor, Loreal,Bourjois). Gęsta szczoteczka, głęboki kolor. Na początku jest dla mnie trochę za rzadki, ale po jakimś czasie robi się ok. Nie odbija się, nie kruszy. Wytrzymuje cały dzień i całonocną imprezę. I ta cena...:)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:ok. 3/4

eee taki sobie

no wiec na poczatku byłam zachwycona gęsta szczoteczką, konsystencją i w ogóle. POtem okazało się, że tusz nie wytrzymuje próby ośmiu godzin w pracy, robi potworne ksero na powiece i osypuje sie na dolnych rzęsach. Ale nie poddałam się i usilnie nakładałam go kilkanaście dni. Rzęsy faktycznie były dobrze rozdzielone, wydlużone, w zadnym stopniu nie pogrubione. Odłożylam go na półke na miesiąc i teraz nie nadaje się już do niczego.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

średniak

Tusz ten zaliczyłam do średnich .Więc zacznijmy od szczoteczki jest gruba ma gęste włoski co moim zdaniem ułatwia nałożenie tuszu rozczesuje i nie skleja rzęs.Jednak jest nietrwały po pewnym czasie osadza sie pod oczami co nieładnie wygląda.Łatwo jest go zmyć co jest moim zdaniem plusem nie trzeba zbytnio sie męczyc.Jeśli chodzi o ostateczny efekt to trzeba przynajmniej dwóch warst by wywinąc i podkręcić rzęsy tak by było wydobyć zalotne spojrzenie.Jedyne co mnie martwi to triclosan w składzie ,który jak sie dowiedziałam jest chorobotwórczy niebezpieczny przy dłuższym stosowaniu.Dlatego teżz niego zrezygnowałam gdyż wed ług mnie ryzyko jest zbyt wielkie.Ale jeśli chodzi o cene to nie jest wysoka ,raczej przyzwoita bym powiedziała,także do wypróbowania przez was.

Używam tego produktu od: jakieśtrzy -cztery miesiące
Ilość zużytych opakowań:jedna mascara