La Roche-Posay, Toleriane, Gel Moussant Adoucissant (Żel do mycia skóry szczególnie wrażliwej)

Łagodny żel oczyszczający, przeznaczony do skóry szczególnie wrażliwej normalnej i mieszanej. Żel po zetknięciu z wodą tworzy pianę, która łatwo się zmywa i usuwa wszelkie zanieczyszczenia i pozostałości makijażu. Wzbogacony w glicerynę przeciwdziała wysuszeniu i podrażnieniu skóry. Nie zawiera mydła, pH 5,5, nie zawiera środków zapachowych ani konserwantów.

oczyszczanie twarzy
mieszana, wrażliwa, normalna
nawilżające, oczyszczające
bezzapachowa, hipoalergiczna, bez parabenów
w tubie
żel

kojacy

Bardzo dobry, wydajny zel, ktory prawie w sposob doskonaly zmywa makijaz i zanieszyszczenia (moja ocena jest malo obiektywna tutaj, poniewaz uzywam bardzo trwalych, czesto wodoodpornych kosmetykow i zwykle zele nie bardzo sobie radza). Nie podraznia w ogole, jest milusi i pachnie tak aptecznie, ale to dobrze bo budzi zaufanie jesli chodzi o cere wrazliwa. W oczka nie szczypie i wrazliwcom naprawde polecam. Jak dla mnie jedynym mankamentem jest cena, (choc nie odejme gwiazdki), poniewaz rownie dobry jest zel Neutrogeny do wrazliwej cery a jednak duzo tanszy.

świetny

bardzo dobry żel- wcale nie wysusza, nie podrażnia, dobrze sobie radzi z makijażem, również oczu.
jest nieperfumowany- to duża zaleta dla wrażliwców.
moze ma ciutkę za gestą konsystencje, ale trudno to nazwać wadą- po prostu jest kremowy. ładnie sie pieni.
wolałabym, żeby miał większe opakowanie za taka cenę (teraz używam eris i jestem równie zadowolona); za to jest bardzo wydajny.

ilość zużytych opakowań: 2

Wspaniały!

Fantastyczny produkt! Wcześniej używałam tylko Vichy Purete Thermale, ale chyba przerzucę się na ten żel: oczyszcza równie dokładnie i łagodnie, a konsystencja znacznie lepsza, bardziej płynna i nie trzeba rozcinać tuby, żeby wydobyć resztki, jak w przypadku Vichy. Bardzo wydajny! Rewelacja dla wszystkich cer!

niemalże doskonały

Bardzo lubię żele do twarzy, to stały kosmetyk na mojej łazienkowej toaletce. Od żelu wymagam bardzo dużo i jestem w stanie zapłacić każdą cenę, jeśli kosmetyk jest tego wart. I tak jest z Toleriane. Uwielbiam dermokosmetyki Avene, ale LPR ma zdecydowanie lepsze żele do mycia twarzy!!! Wcześniej stosowałam Effaclar LPR, a teraz kiedy moja buzia jest już tylko mieszana, bez niespodzienek - Toleriane jest zdecydowanie lepszy. Rewelacyjnie oczyszcza twarz z wszystkich zanieczyszczeń, ma neutralny zapach, przyjemnie perłową konsycstencję i jest bardzo, bardzo wydajny. Buzia po umyciu jest taka milusia, po zmyciu pozostaje jednak uczucie delikatniego ściągnięcia, ale zaraz pryskam twarz wodą termalną i jest super! Jedyny mankament, to sposób aplikacji. Toleriane to żel w tubie z której "wylewa się" nadmiar preparatu, zaraz po otworzeniu. Ale wydaczam to, bo żel jest świetny. Serdecznie polecam.

super

nie mogłam używać kosmetyków, które zmywa się wodą bo bardzo podrażniały twarz. Toleriane kupiłam przy okazji w formie próbki. I...okazał się super. Ma bardzo gęstą konsystencję, na twarz wystarczy wielkość grochu, trochę inaczej sie rozprowadza jakby był to bardzo gesty krem ale czyści świetnie resztki makijażu. Jestem zaskoczona, bo dotychczas Avene zawsze miało u mnie wyższe notowania, ale Brawo dla La Roche Posay za Tolerine. Myślę, że gdy skończy mi się mleczko Avene to kupię właśnie Tolerine, również z tego względu, że wolę jednak zmywać twarz wodą, a nie tylko mleczkiem, to nawyk albo nie wiem co. Jest leciutki dyskomfort ale tylko przez moment po zmyciu. Radzę samemu go wypróbować, bo jestem ciekawa jak wy go ocenicie.

swietny

Delikatny, bezzapachowy, nie zawiera konserwantow ani substancji podrazniajacych; wystarczy kropla, zeby umyc cala twarz,obficie sie pieni; nadaje sie rowniez do zmywania makijazu; zaczelam go stosowac na bardzo podrazniona skore tuz po glebokim peelingu u dermatologa i nie bylo zadnych przykrych niespodzianek - zel na medal. Dalabym 5 gwiazdek, gdyby byl w butelce z pompka, bo jest dosc rzadki, ale to w sumie drobiazg.

świetny

Bardzo dobrze oczyszcza buzię, również skutecznie zmywa makijaż. Przy wrażliwej cerze musiałam stosować same delikatne preparaty typu mleczko bez użycia wody. Szukałam czegoś solidnego, w formie żelu, ale nie drażniącego lub ściągającego skórę. I taki jest żel Toleriane. Po prostu świetny!

dobry

W sumie używam tego żelu od niedawna, no ale skoro nie ma jeszcze ani jednej opinii to musze coś napisać. Przede wszystkim żel jest bardzo! wydajny- wystarczy dosłownie kapka (kilka kropelek) by umyć całą twarz. Fakt- po rozsmarowaniu na wilgotnych dłoniach tworzy się delikatna pianka. Myje dobrze- nie wiem jak radzi sobie z makijażem- nie próbowałam. Dla mnie mógłby miec ciut ładniejszy zapach, bo ma jakiś taki ''basenowy'', no ale skoro to kosmetyk dla skórki wrażliwej to niech mu będzie. Nie chcę odstraszać- bo zapach ma przyjemny, delikatny, nie czuć go za bardzo, to chyba też dobrze.