Ziaja, HerbikaPlant, Krem pod oczy z bławatkiem

Ziaja, HerbikaPlant, Krem pod oczy z bławatkiem

Lekki, nieperfumowany krem do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu z bogatym kompleksem substancji aktywnych.

Rozjaśnia cienie pod oczami oraz wyraźnie zmniejsza ich widoczność.

Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek.

Aktywnie odżywia i doskonale uelastycznia skórę.

Skutecznie wygładza drobne zmarszczki.

Substancje aktywne:

wyciąg z bławatka, witaminy A i E, prowitamina B5 (D-panthenol).

Krem-nic

Krem na moje cienie pod oczami i delikatną, tłustą skórę pod nimi nie zadziałał ani trochę. Cienie jak są, tak były. Skóra wokół oczu błyszczy się tylko co raz bardziej...
Na początku używałam codziennie, wieczorem. po 3 tygodniach przestałam go stosować regularnie i teraz smaruje tylko od czasu do czasu, co by zmęczyć, a nie wyrzucać.
Nie jest drogi, ale szkoda pieniędzy na coś, co nic nie daje.
Acha, zapomniałabym. Bardzo długo się wchłania i chyba nigdy do końca, choć nie nakładam grubej warstwy.

Używam tego produktu od: 4 mieesiące
Ilość zużytych opakowań: wciąż męczę 1

dobrze nawilża

Krem mimo obietnic nie radzi sobie z rozjaśnieniem cieni pod oczami:( Ale ma za to jeden bardzo ważny plus-Dobrze nawilża skórę wokół oczu!.
+bardzo wydajny
+bezzapachowy
+tani

Używam tego produktu od:paru tygodni

okropny

Krem jest po prostu okropny. W ogóle nie radzi sobie z cieniami a na dodatek podrażnia oczy. Jedyny plus to rzeczywiście to, że jest baaaardzo wydajny, ale co z tego skoro nie daje żadnych efektów?Używam tego produktu od: kilka miesięcy

dobry

Dostałam ten krem od mamy, więc mimo, że wcześniej nie stosowałam kremów pod oczy zaczęłam go używać.

Krem jest dobry, nawilża i wygładza skórę, nie podrażnia, nie uczula.
Nie wiem, czy rozjaśnia cienie bo akurat z nimi nie mam problemów.
Krem jest bardzo wydajny...

Taki sobie.

Kremik okey, troszkę zmniejszył cienie, skóra była dobrze nawilżona. Niestety po jakimś czasie strasznie zaczął wysuszać :( Jak najszybciej go odstawiłam. Cóż, poszukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: nie wiem

super

Bardzo się sprawdził w okresie jesień - zima. Jest tłustszy niż inne, świetnie rozluźnia skórę.

Nie mam wiekszych wymagań co do skóry oczu. Dlatego używam zaufanej taniej ziai. Ale ten kremik najbardziej miło wspominam.

1 opakowanie aż w 6 miesięcy wystarczyło!

Używam tego produktu od:pół roku

ok:0

Krem kupiłam bo polecany po 15:) świetnie nawilża, skóra jest taka jakby"wypchana"-delikatna, napieta, miła w dotyku. do stosowania raczej na noc- rano podczs mycia też wyczuwalny... Troche łzawiły mi oczy na początku. ogólnie dobry- nawilżenie świetne, wygładza drobniutkie zmarszczki. co do cieni to spektakularnych efektów nie widać niestety.Używam tego produktu od:1 miesiąc

Cienie pozostają

Wiem, że krem bardzo tani więc na pewno ideałem nie jest. Ma jednak więcej wad. Nie likwiduje cieni wcale, cięzko sie wchłania. Pozytywem jest miłe uczucie ulgi i ukojenia po wklepaniu go pod oczami. Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące

Kocham go!!!

Tak, tak i jeszcze raz tak!!!Kupiłam ten krem z nie wielką nadzieją, myślę sobie jak kosztuje ok 4 zł to pewnie badziew. A tu miła niespodzianka. On naprawdę rozświetla i likwiduje cienie, zmniejsza tez opuchliznę. jedynym minusem jest to że długo się wchłania i jest w moim przypadku raczej na noc. Ale ogolnie polecam!!!

Używam tego produktu od:czerwca 2008

Nawet fajny :)

+ dobra konsystencja
+ bardzo delikatnie rozjaśnia cienie
+ nie drażni
+ bez zapachu
+ łatwa aplikacja
+ wydajny
+ bardzo tani

- długo się wchłania, co utrudnia malowanie oczu (pozostają pod oczami drobinki tuszu)

używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: mała część jednego

Przeciętny

Usuwa cienie? Chyba nie, ale plusem jest brak zapachu, fakt, że nie podrażnia, dobrze się wchłania. Konsystencja też jest na plus. Tyle. Innych efektów nie zauważyłam. Szukam nadal dobrego kremu w tej dziedzinie.

Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze

calkiem dobry krem

Jak na kremik za tę cenę - warto polecić! Delikatnie rozjaśnia cienie pod oczami, nawilża. Na zmarszczki, nawet te mimiczne, nie ma jednak żadnego wpływu.

Używam tego produktu od:to moja druga tubka kremu