Ewa Schmitt, Szczoteczka do mycia i masażu twarzy

Ewa Schmitt, Szczoteczka do mycia i masażu twarzy

Szczoteczka jest zrobiona z miękkiego, sztucznego włosia. Służy do mycia i masażu twarzy, doskonała również do wykonywania peelingu. Oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń i martwych komórek, poprawia cyrkulację krwi i dotlenienie skóry, ułatwia późniejszą absorpcję kosmetyków pielęgnacyjnych. Posiada kapturek ochronny, sznureczek do wieszania, jest solidnie wykonana, łatwa w utrzymaniu jej w czystości. Wysokość 14 cm.

do twarzy
Wykonanie
sztuczne włosie
inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Szczoteczka do mycia i masażu twarzy

Szczoteczka mega,miękka , dobrze myje i oczyszcza skórę, a przy okazji mycia wykonuje się delikatny masaż.nie podrażnia ,zmywa resztki makijażu i usuwa stary naskórek.Wielkim plusem jest cena bardzo tania.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Jak mogłam bez niej żyć....

Od kiedy używam tej szczoteczki zauważyłam kolosalną różnice w wyglądzie mojej cery. Zrozumiałam jak duży wpływ na wygląd skóry ma jej prawidlowy demakijaż.
Szczoteczka przy użyciu ciepłej wody i np. Żelu do mycia twarzy skutecznie usuwa makijaż oraz złuszcza martwy naskórek przy okazji masując ją i przygotowując na nałożenie kremu. Ja używam jej codziennie w połączeniu z olejkowym żelem Isana. Efekt jest natychmiastowy już pierwsze jej użycie poprawia stan naszej twarzy. Gorąco polecam.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

świetna i trwała

Szczoteczka jest mięciutka,ale doskonale usuwa odstające skórki oraz perfekcyjnie myje twarz i dekolt.
Skóra po jej użyciu jest zaróżowiona ,świetnie chłonie kosmetyki ,a po dłuższym stosowaniu poprawia się jej wygląd.
Nie deforumje sie i nie wypada z niej włosie.
Higieniczna zatyczka-mnie się nie psuje.
Tania alternatywa dla szczoteczek elektrycznych.
Polecam!

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: pierwsza

Moje cudo!

Jest to moja pierwsza szczoteczka do mycia twarzy ( dlaczego tak późno ?!? .. )
Zakupiłam ją w hebe za 7 zł, moja ma kolor jasno niebieski, przezroczysty. Jej uchwyt jest wygodny, nie wyślizguję się z dłoni. Jedyne do czego mogę się przyczepić to ta ochronna zatyczka na włosie. Mi ciągle odpada, nie wiem czy nie umiem tego założyć czy jakiś felerny egzemplarz mam.
Włosie szczoteczki nie jest bardzo twarde, chociaż po myciu buzia jest lekko czerwona.
Szczotka rewelacyjnie domywa resztki makijażu, sebum i inne zanieczyszczenia po demakijażu micelem. Buzia jest gładka, świeża, rozpromieniona, czysta.
Używam jej wieczorem w połączeniu z mydłem z błota z morza martwego, efekt extra!

Używam tego produktu od: używam ponad 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsza szczotka

podoba się

Bardzo dobra szczoteczka do mycia buzi, podoba mi się bardziej niż Rossmannowska, ze względu na delikatniejsze włosie

+ super myje twarz, szyję, dekolt, dobrze je oczyszcza, lepiej niz mycie opuszkami palców
+ świetnie poprawia krążenie, skóra robi sie zaróżowiona
+ pobudza skórę i ułatwia przenikanie kolejno nakładaych kosmetyków
+ spienia myjadła do mycia, co ułatwia i umila masażyk
+ regularny masaż tą szczoteczką poprawia wygląd skóry
+ włosie szczotki nie drapie, jest delikatne i nie trzeba go wczesniej moczyć w gorącej wodzie jak np szczotkę z 4YourBeauty
+ szczoteczka jest tania, zawsze dostepna w DrogeriiHebe, w kolorze różowym, morskim i przezroczystym
+ szybko schnie, do tego ma sznureczek do zawieszania
+ higieniczna (łatwo ją umyć, wyparzyć)
+ osłonka na główkę jest przydatna nie tylko w podróży, ale stanowi doskonałe zabezpieczenie włosia przed kurzem (oczywiście zakładamy ją po dokładnym wyschnięciu szczoteczki)
+ trwała i solidna jeśli dbamy o jej włosie i nią nie rzucamy o podłogę

Używam jej niemalże codziennie do wieczornego rytuału oczyszczania twarzy, szyi i dekoltu. Zastąpiła mój wcześniejszy sposób mycia przy pomocy gąbeczki. Teraz skóra jest lepiej oczyszczona, gładsza, a sposób mycia bardziej higieniczny i przyjemny (delikatny masaż).

Raz na kilka miesięcy zmieniam metodę

Ilość zużytych opakowań: nadal jedna w użyciu