Neicha, Clear (Klej do sztucznych rzęs bezbarwny)

Neicha, Clear (Klej do sztucznych rzęs bezbarwny)

Bezbarwny klej do sztucznych rzęs. Po użytkowaniu rzęs nie sprawia problemu i można go szybko usunąć i odkleić rzęsy. Aby go zastosować należy cienką warstwę kleju rozprowadzić na pasku sztucznych rzęs i po chwili nałożyć na linię rzęs.
Klej Clear to klej lateksowy o bardzo dużej elastyczności. Jest również wodoodporny.

sztuczne rzęsy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 2

u mnie się nie sprawdził

Czytałam wiele pozytywnych opinii, również moja sąsiadka była bardzo z niego zadowolona. Niestety, ale u mnie się nie sprawdził, mimo, że testowałam z różnymi rodzajami jest.
Wiele osób wychwalało jego skuteczność nad Duo i to, że lepiej się klei i lepiej zastyga, ale nie u mnie. Notorycznie odchodziły mi kąciki rzęs, do tego stopnia, że po 2 godzinach noszenia musiałam rzęsy odkleić bo fruwały po całej twarzy.
Na plus zasługuje aplikator i przezroczystość produktu. Po nałożeniu staje się bardziej plastikowy niż silikonowy, odwrotnie do duo. Ta cecha miała przemawiać za jego trwałością co też się nie stało.

Wadą jest również jego dostępność. To, że jakiś produkt jest dostępny tylko w internecie nie jest wadą, ale gorzej, jak w internecie go nie ma! Znalazłam go tylko na jednej stronie, zresztą był wyprzedany.

Podsumowując, jedyne plusy to sposób aplikacji i pędzelek, na minusy trwałość. Trudno też oczyszcza się z niego rzęsy. Niestety mnie zawiódł.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Rewelka!

Mój numer jeden jeśli chodzi o kleje do rzęs. Zarówno przezroczysty, jak i biały klej od Neichy to mój must have.
Wcześniej używałam słynnego kleju marki Duo, który niestety nie sprawdził się u mnie wcale.
Klej od Neichy kosztuje ok 15 zł i jestem nim w stanie w dosłownie minutę przykleić pasek rzęs. Bo poprawiania i niepotrzebnych nerwów.
Bardzo ładnie da się go również oczyścić z sztucznych rzęs. Jedynym minusem jest dostępność, ciężko go upolować!

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 3

najgorszy z najgorszych

Próbowałam wielu klejów do rzęs, bo kleję je na co dzień i to był najgorszy wybór. Kupiłam za namową wielu kobiet, w tym youtuberek, które były tym produktem zachwycone. Dawałam mu multum szans i za każdym razem nie nadawał się do niczego. Klej nie trzyma mi rzęs nawet do godziny.., Rzęsy odklejają się szybko, nawet po poprawkach! Myślałam może, że to rzęsy sprawiają problem, ale niestety mimo próbowania z innymi rzęsami - tymi tańszymi, droższymi, na cieńszym, na grubszym pasku - totalna beznadzieja.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Ideał

Nie ma się do czego przyczepić choćbym chciała.
Opakowanie się świetnie sprawuje. Klej nie wylewa się bokami i nie brudzi toaletki. Pędzelek jest precyzyjny pozwala nałożyć odpowiednią ilość bezpośrednio na pasek rzęs.
Sama formuła kleju jest jeszcze większym pozytywnym zaskoczeniem. Po nałożeniu kleju na pasek nie muszę czekać żeby przeschnął tylko praktycznie od razu mogę je kleić.
Mam wersję przezroczystą więc leju nie widać na powiece.
Same plusy

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 4

Nie wart swojej ceny

Klej zakupiłam zachęcona recenzjami, jednak okazał się być kompletną klapą.
Po doklejeniu kępęk około godziny 12 w południe, pierwsza kępka odkleiła się około godziny 16, za nią zaczęły odklejać się kolejne.
Jak na taką cenę nie wart zakupu

Dobry klej, za dobrą cenę

Używałam różnych klei do sztucznych rzęs, ten aktualnie sprawdza się u mnie najlepiej. Nie uczula, nie odkleja. Można powiedzieć super sprawa. Fakt że nie znam się na tym aż tak i nie wypróbowałam wszystkich ale dla mnie jest on w zupełności wystarczający. A za 15 zł to chyba lepszego nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania